Tai, Matt, Sora, Izzy, Mimi a T.K. byli na letním táboře, když náhle začalo sněžit... a otevřela se brána do digitálního světa! Společně potkávají několik přátelských příšerek - Digimonů - se kterými se pak vydávají najít cestu zpátky domů. Podaří se jim však překonat všechny překážky, které na ně čekají a porazit zlého Devimona? (oficiálny text distribútora)

Gisorax

Namlsanej z pokemonu jsem tohle sledoval taky, ale bylo to o dost horší. Ale vždy očekávaná Digizměna mi udělala pokaždé radost, takže za jedna. ()

Elenor

Kdybyste viděli originální (tzn. JAPONSKOU nikoliv AMERICKOU) verzi tohoto seriálu, hodnotili byste jinak. Nedovete si představit, co napáchala kombinace americké cenzury, amerického překladu a amerického dabingu. Pro představu - v originále říkají postavy často úplně něco jiného, řada z nich vůbec není tak úděsná, jak ji vykreslila americká verze, hodně scén vystříhali (protože působily příliš ,,násilně") a děj pak byl mírně nelogický... Fakt, najděte si na youtube japonskou verzi s anglickými titulky a pak hodnoťte. PS: 5* dávám z trucu, normálně by to byly 4* ()

Melvej odpad!

Nedivil bych se, kdybych se někde dočetl, že Japonci tohle vymysleli jako zbraň na evropské, především však na americké děti, kterou se chtěli pomstít za Hirošimu a Nagasaki. Dokonce bych věřil tomu, že za pomoci těchto seriálů vymývá FBI, CIA nebo jiná podobná organizace mozky vězňům. Tohle je fakt zločin proti lidskosti. ()

Hannibal1913 odpad!

Ještě horší než bratr Pokémon. Zlatí Strážci vesmíru, na ty jsem se vždycky těšil a Železného jsem nenáviděl za to, že na můj dopis o znovuzařazení do vysílání vůbec nereagoval, hajzl.. ()

Khalia

Protože se mi vždycky líbili více než-li Pokémoni, musím jim dát o stupeň lepší hodnocení. Ale na mém lehkém vnitřním odporu to rozhodně nic nemění. Dítě bych před to neposadila. ()

lift666

Hodnocení z doby,kdy jsem to sledoval:První řada byla dobrá,druhá byla hrůza všech hrůz.Já už ani nevím,o co tam vlastně šlo ()

marmeli

Digimoni se mi vždy líbili více jak Pokemoni. Za prvé zde byla milejší zvířátka a navíc i uvěřitelnější a příjemnější postavy. I teď ve svém věku bych se na tento seriál dokázala zase podívat - pokud by ovšem nebyl v tak brzkém ranním čase o víkendech. ()

snebka

Jednu dobu jsem je měl radši než Pokémony, ale postupem času už mi to tak super nepřišlo a těm dalším řadám, těm už jsem vůbec nerozuměl xD (Edit 10/12 2018) 60/100 ()