Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

John80

Film, ktorý je nielen o futbale  ale snaží sa zaujať svojím čiernym humorom ,občas až  nerealnymi situáciami Stačilo raz vidieť 2* viac si nezaslúži, zbytočne prehnané hodnotenie ma film ()

rublik05

Vyšehrad: Fylm v mnohém připomíná Vyšehrad: Seryjál, ať už se to týká kvality provedení, postav či humoru. Snímek je opět plný ujetostí a ostrého humoru, postavy jsou dobře napsané i zahrané, Jakub Štáfek nezklamal, nicméně Jakub Jenčík je naprosto dokonalý. Příběh je o trochu ucelenější, bavil jsem se i přes to, že mi některé fotbalové narážky díky neznalosti zase unikaly. Za sebe hlásím spokojenost, film se povedl stejně jako seriál, kvalitativní laťku se podařilo udržet, takže u mě dobrý. 7/10. ()

LordMysti

Hodně jsem váhal jestli dát tři nebo čtyři hvězdy, ale musel jsem dát 4. Ano není to už takovéto wow jako u první série, i tak se prostě člověk musí smát od začátku do konce. Jasný, vtípky stejného ražení jako dříve, dějová linka jednoduchá, i tak je to prostě výjimečný počin a v dnešní extrémně korektní době jen houšť podobných věcí! ()

Likan7

Není to takový odpad jako druhá polovina seriálu, ale bohužel to ani nedosahuje toho vrcholu, co mi Vyšehrad servíroval v prvních dílech. Štáfek se pro tuhle roli narodil a je skvělej, ale filmová stopáž je pro seriál trochu moc. Je to přece jen pouze sled vtipných scének. Někdy vtipnějších, někdy méně. Vaculíková je skvělá a neuvěřitelně sexy, Prachař slabší než v seriálu. Film je přesně na cestě mezi skvělou satirou a tak trochu vykradačkou sebe sama. Ale Lavimu to přeju a když bude, na dvojku se podívám rád. Je to vemeno :) Jen toho fekální humoru by mohlo být méně, nebo nejlépe žádný. ()

Simomon

POSLEDNI SLOVO: Štáfek a spol. mají docela cit pro humor. Takže ikdyž příjde naprosto očekávatelnej joke, je tak dobře zahranej a natočenej, že funguje. A kadence joků mi přišla vysoká. Není to cringe což je u český komedie zázrak, 80 %, 5/5 ()

ChickenPate

Podle návštěvnosti kin, hodnocení filmu a všemu okolo jsem čekal něco víc. Odlehčená zábava na sobotní večer asi ucházející, ale i přes těch pár scének, kterým se dalo zasmát, nebudu mít potřebu film pouštět kdykoliv do budoucna znovu. ()

bearmeedek

Oproti seriálu to má i "příběh". Oproti současným českým (a sobě hodně podobným) komediím to má i humor. Já se bavil. Komu vadí vulgarismy, ať jde dál. Mě spíš překvapilo (po seriálu), že to není až tak vyhrocené. A největší devizou ve filmu je určitě postava objeveného malého syna. 90%. ()

gemi

Solidní scénář, geniální režie, vypointované scény, jeden FUNGUJÍCÍ gag za druhým, zabalený do příběhu, který perfektně funguje. Fylm je na pomezí satiry a parodie. Těžká stylizace a přehrávání, které přitom nepůsobí prkenně ani trapně. Netušil jsem, že toto jsou Češi vůbec schopní natočit! Rauš. ()

Jan.Cada1

Fylm trošku horší než seriál, ale pořád velmi koukatelné a zábavné. Místy až moc crazy i na můj vkus. Parádní večerní nenáročná zábava, která vám zaručeně srazí IQ na dvojcifernou hodnotu. ()

oldy

Dlouho jsem se tak nezasmal v kině :D Komu se libil serial Vyšehrad,tak se mu bude libit i film. Fajná komedie ze zákulisí českého fotbalu. ()

ForGump

Vyšehrad má v sobě všechno možné, chvílemi je to bizarní jako Párty Hard, pak zase s divně rozkolísaným tempem, pak zase vytáhne nějakou trefnou narážku, pak ale Lavického i hrubě nefunkčně polidšťuje. Noo střídaly se u mě různé nálady. Nakonec převážila mírně pozitivní. Je nutné taky říct, že to je bezvadně zahrané úplně ode všech, což ale není divu, protože Štáfkovy se podařilo sehnat vesměs ty lepší herce, snad kromě Tomáše Rosického. Taky tu jsou i zajímavé nápady režijní i dokonce kamerové, ale na druhou stranu v některých momentech je vidět, že se to natáčelo ve spěchu a neomezený čas na to nebyl. Nicméně už to, že píšu celkem nenasraně, znamená, že to dopadlo celkem v pohodě. Byl jsem po Třech Tygrech opravdu na všechno a Vyšehrad alespoň mi překazil plány plivat síru. 50% ()

celticek

Do kina jsem nešel, Štáfkovi úspěch přeju, jeden z mála Sparťanů, které mám rád. Film je bohužel slabý. Vidět "hrát" třeba Rosického je nad mé síly. Ostatní sportovci jsou také trapní, ale aspoň mají málo prostoru. Lavi to dal klasicky dobře, dobří jsou i oba Prachaři. Nejlepší je ovšem malý Richard, ten je všechny s přehledem převálcoval. Všechny holky jsou tu nádherné, Kubařovou mám rád, dobrá je i zubatá nyní již ženuška JL10. Subjektivně je Lajna o chlup lepší a to tíhnu k fotbalu více než k hokeji. ()

ANTYCHRYST

Očekával jsem jen hromadu fekálního humoru..který mě v seriálu tak bavil:) omyl...tohle je plnohodnotná komedie rodinného typu:) občas krapet ostřejší ..ale není to tak hrozný..co čumís ty malej buziku..ten malej kluk je skvělej ..:) pojď mrdat..:) a spousty dalších paradnich hlášek:) každej se nějak jmenujem a každej se o něco snažíme....Když je moc rovina..tak neteče ani hovno..:):) a ty fotky v pozadí..nejvíc:) 100% tohle mě hodně překvapilo..Stafek to má kurva dobře zmakli.. ()

RAFT

Měli jsme Vyšehrad seriál a tedka přišel na řadu film je to úplně to samé .Jinak nic na co by sem se podíval ještě jednou .Na špatné počasí se film dal.60% ()

Cooller

muj oblíbený druh komedie je satira, v případech kdy se takto satirizuje obecně nějake tema jako zde např. inteligence, je dle meho nazoru opravdu hodně těžké nasimulovat tu přirozenou podstatu, v tomhle ohledu stupiditu, která dane situace následně činí nějak vtipne, tak aby vtipne skutečně byli. Případů kdy je hloupost směšná ve skutečněm světě velí většinou náhoda a neznalost, je proto o to složitější projevit ji humorně ve smyšleném přiběhu, kterému už tak stojí v cestě moderní zapadni myšlení, kde bohužel dominuje ať už rasová diverzita, nebo politická korektnost, kterážto z podstaty jde na ukor přesně tomuhle druhu humoru. V dnešní době zdá se není možné a kromě Cohena k tomu zda se ani nikdo jiny nema skutečnou odvahu něco takoveho točit, protože dneska je každý snadno uražený. Vyšehrad tak ať už ma duvody jakekoliv si na paškál bohužel nebere žadne kontroverzní, ale ani nekontroverzni tema, nebere si na paškál vubec nic... a to ani ten sport o kterém se to tváří že to ve finale je... jedná se pouze o skutečně hloupeho protagonistu, který se ještě hloupějším způsobem snaží v očích společnosti 'polepšit'... bohužel jsem nezaznamenal moc momentů, kde bych se nenuceně něčemu zasmál i když par jich bylo a příběh mně spíš nudil, takže já podobně jako pro Kozuba a jeho ostravskou partu nešiků nemam ani pro Štefanka dobrou zpravu. Možná kluci zkuste příště nasadit laťku humoru trochu víš, než je publikum iq level městsky policista ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin