Star Wars: Chybná várka

• Česko Star Wars: Vadná várka (viac)
USA, (2021–2024), 21 h 28 min (Minutáž: 21–70 min)

Chybná várka si musí nájsť cestu v rýchlo sa meniacej galaxii. (Disney+)

mrclTV

Spin-off zo spin-offu? Také niečo sme tu ešte nemali. I keď neviem, či je vhodné nazvať animované Clone Wars ako spin-off. Ale základná otázka znie, bol tento spin-off potrebný? Podľa mňa veľmi nie. "Chybná várka" bola skôr len netradičným spestrením Clone Wars, no tvorcovia sa rozhodli rozšíriť jej príbeh na pozadí konca klonovej vojny a začiatku rebélie proti novovzniknutému Impériu. Najdôležitejšie veci sa odhalia hneď v prvej časti a potom je to taká OK úroveň, len mi v celom seriáli dosť vadí veľmi mimo stojaca (out of place) postava Omegy. A správne ste uhádli, práve okolo Omegy sa rozhodli tvorcovia vybudovať zápletku (teda aspon v prvej sérii) Veľmi ma nezaujalo, akým smerom sa seriál vybral. Ďalšia Filoniho tuctovka, ktorá Clone Wars už neprekoná. ()

blondboss

The Bad Batch veľmi vkusne nadväzuje na samotné ukončenie The Clone Wars a zároveň ponúka príbehy vadných droidov, na ktorých nemá vplyv Rozkaz 66. O čo zaujímavejšie sa seriál začne, o to rozpačitejšie potom pokračuje, dobré epizódy sa striedajú s tými vyplňajúcimi, v ktorých sa dokopy nič nedeje. V globále sa ale jedná určite o zaujímavý seriál, ktorý si možno zaslúži trošku kvalitnejšie rozvinutie deja. Do štvrtej hviezdy mi tam čosi chýba. 65 % ()

rodier

Na co Dave Filoni sahne, to promeni ve zlato. Doufam ze Disney  jednou nechaji udelat ho pulove epizody ktere by skvele doplnili obsah.. idealne EP 2.5 , 3.5 a potom 6.5 :) ()

Krnac

Seriál ako taký zatiaľ bez hodnotenia, 1. séria totiž samí filler, vydno že Filoni ešte nemá dopísané dejové linky (alebo to boli ich štarty ale zatiaľ je to len výplň) a bolo tam celkom dosť vecí ktoré ako keby mu nakázalo Disney, týmto to padalo to priemeru ale naopak reálna dejová linka bola za mňa naozaj výborná až na finále ktoré nedáva zmysel prečo sa táto udalosť stala teraz, nemôžem hodnotiť lebo s tohto sa nedá určiť skoro nič. ()

Sopholojong

Animak zo znameho SW sveta (Camino, imperialne krizniky), ktory potesi dva zmysly najma prepracovanejsou animaciou (cool odpadlicki stormtrooperi, realistickejsie pozadia) a zvukovo-hudobnou symbiozou pri dynamickej akcii v kazdom dieli. Pilot s predstavenim svojskej bojovej "sebranky" samozrejme najlepsi, neskor sa to zacne mierne opakovat, ale je to viac-menej pri srdci hrejuci fan service. Akurat ten pribeh je kategoria "decka od 8 do 13 rokov" a pri dialogoch to celkom vadi. ()

Ivy_9

Nevěřila jsem, ale bavilo mě to! Tím, že v relativním sledu jsem viděla, jak Clone wars, Rebels, tak to krásně zapadlo do celého universa a moc jsem si to užila. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Leden plný seriálů