Deena se propadne do roku 1666 a odhalí pravdu o Sarah Fierové. V roce 1994 bojují její přátelé o život a budoucnost města Shadyside. (Netflix)

Grázl83

První polovina docela atmosfericka, tajemná. Po návratu do "přítomnosti" je to stejné jako předchozí 2 díly. Pro mě nejlepší díl, lepší 3* ()

Kushina

Tahle trilogie mě fakt hodně bavila. Skvělý jak na sebe díly navazovaly a z obyčejného zabíjení se stal vlastně dobře propracovaný příběh. Sice to není horor v pravém slova smyslu, ale i tak to nenudilo. 75% ()

brasek odpad!

Dej sa nám prepadne do roku 1666... žiaľ pre mňa osobne tie nesympatické postavy z prvého príbehu sa objavia aj v 17. storočí. V skratke tretí diel ide absolútne mimo mňa a záveru trilógie nerozumiem. ()

Modular

Zdravíčko lidé Shadysidu! Je to už potřetí tento týden, co se náhodní lidé zbláznili a tak vraždí všechny kolem sebe a vám to vůbec nepřijde divné. Ale co už. Třetí díl Fear Street byl přinejmenším zajímavý, a to jsem od toho nečekal mnoho. První část byla samozřejmě dost nepřesná historicky, ale koho to zajímá, je to zatracenej slasher. A taky byla dost nudná, abych řekl pravdu, teda krom scény v kostele, která byla dost psycho. Druhá půlka filmu je podstatně lepší, i když tu opět nic nedává smysl. Scénář je dost průměrný a vecpané LGBT tomuhle filmu sice moc neprospívá, ale ani ho moc neshazuje. Herecké obsazení ujde a pomalu jediný nadprůměr je soundtrack, který byl chytlavý, alespoň pro mě. Takže abych to shrnul. Tento díl byl dozajista lepší než intro do této série, ale byl zase horší než díl v táboře, který měl alespoň dobré pozadí a lepší herecké obsazení (potažmo scénář). Takže vlastně nic moc. Doporučil bych, pokud jste viděli i zbytek série, protože jinak to popravdě nemá ani smysl, ale celkově bych Fear Street označil jako lehce nadprůměrnou (hlavně kvůli prostřednímu dílu) sérii slasherů. ()

Ace.A.T.L.

Stejně jako u jedničky a dvojky: Já na tenhle styl "hororů" moc nejsem a tak to ani nechci hanit nebo nějak shazovat. Spád to má, myšlenku taky, ale... Za mě střed 3* a DOPORUČUJU ()

Lilith03

Hodnocení celé filmové série má za mě 4 hvězdičky, první díl 4,5 a další dva díly po 3.   Je to za mě něco, co není nějak originální, místy jsem měla dojem, že je zde malá inspirace vřískotu. Herci byli fajn, dabing ušel, režie by mohla být určitě lepší a postavy by mohli být sympatičtější. Další dva díly šli dolů, ale konec byl fajn, ten příběh dává smysl a celkem mě to bavilo. ()

Sopholojong

Vo finale opat vyborna epicka "predatorska" hudba. A to je asi tak vsetko! Toto mal byt jeden kvalitny inkvizitorsko-carodejnicky zakusok, plny upaleni, satanizmu, znasilneni a nabozenskeho psychopatizmu/sialenstva v kvalitnom stvor-hviezdickovom baleni. Ked sa to niekde za polovicou snimky preklopilo naspat do 1994 skoro som dostal porazku. Preco? Tvorcovi uplne stacilo za cca desat minut vyriesit finale, nie ho rozplesnut na plochu 40 otravnych, hororovo najklisoidnejsich, minut. I 1666 nijako zavratne nadpriemerna... Pes v studni, zozrate prasata, cervy v muke to pekne rozbehnu a natesia na paradny "kacirsky" horor, ale herci a neatmosfericka rezia to s odhalenim hlavneho zla totalne zabiju. Netflixovsky financne bohato opatrena trilogia, hodnotovo vsak zostane coskoro zapadnuta prachom v ich bohatej, ale vacsinou priemernej filmoteke. Hlavny zaporak (zlo) totalne nevyrazny, az smiesny. ()

vaclav.g.kar

3/3 Tak a máme tady konečně finále letního Netflix Eventu. Třetí díl nás zavede do roku 1666 a ve druhé půlce se podíváme znova do roku 1994. V části roku 1666 máme origin story a dovídáme se jak je všechno jinak než vypadá. Tato část zněla na papíře nejzajímavěji, ale ve finále funguje asi ze všech nejméně. Je zvláštní že tady hrají postavy z historie herci z předešlých dílů. Kdyby nabrali nové tváře bylo by to určitě osvěžení. Celkově byla první polovina taková nemastná a neslaná, bez strašení a postavy teda k pláči.. :D ale určitě je do děje důležitá a vševyvětlující. Ve druhé polovině pokračuje příběh v kolejích nastavených v prvním díle trilogie. Po scéně " Sám doma, ubodán v supermarketu" dostaneme rozuzlení celé ságy. Když nad tím přemýšlím docela jsem si to celé užil, jako hororové nenáročné béčko to funguje parádně. tomuto dílu dám maximálně 65% a je docela škoda že to končí... Nebo nekončí ?? :D ()

vinducha

Pobavili všechny 3 díly , pravda , že ta 3 . byla nejtěžší na udržení pozornosti ,ale zase pak ten návrat do 94 chuť spravil , tolik vrahounů pohromadě člověk  jen tak neuvidí. ()

Milo384

Dobré zakončení trilogie. Část v 17. století byla zajímavá, ale ne strašidelná a jen trochu napínavá. Druhá půle se zakončením zábavná, prostě když jste přežili dva díly před tím, tak konec už neurazí. Celkově průměr. ()

Tadas

No, od překvapující 2. části, 3. část klesla opět na úroveň jedničky.. i když o malinko lepší.. Celkově mi to nějak úplně nesedlo. Jediné co mě opravdu bavilo byla 2. část. Hodnocení : 1. část - 50% 2. část - 75% 3. část - 55% Celkově tedy trilogii dávám 60% ()

lineker

Pro mne série rostla díl po díle a také tomu odpovídá hodnocení. Od až trošku stupidniho prvního dílu až po finále, které se mne opravdu dostalo pod kůži. A ano, je to i tím, že do tohoto dílu se tvůrcům podařilo dostat i dost osobitější téma, než jen prázdný masakr. Jedno z nejlepších pokoukaní se kterým jsem se na Netflixu potkal. ()

VeronicaLake

It took my bread away. Nie tak veľmi ako jednička ale stále. Nedívam sa na horory často, len občas si nejaký pozriem. Hlavne ak sa neberie príliš vážne a s gore vecami nejde až za hranu. Možno preto sa mi to tak páčilo. Pripomínalo mi to Fakultu. Ak nie ste hardcore horor fanda čo má proste nejak nastavenú latku a vysoké očakávania, myslím že Fear Street nesklame. Pre mňa to rozhodne odsýpalo dobre a občas som sa i schuti zasmiala. Napr. Hey wanna help us to kill Sheriff Goode? Let me get my coat. Alebo z dvojky: What’s going on? My sister is in toilet. Apropo na 5 hviezdičiek to určite nie je, ale tu piatu s láskou posielam všetkým honičom a masochistom, ktorí už po dvoch minútach prvého filmu vedeli že celá trilógia je na p***. A aj tak si všetky diely pozreli, aby sa potom na internetoch mohli exhibovať ako lesbická story linka ublížila ich krehkému egu. ()