Keď Niki zistí, že jej otec je v meste po prepustení z väzenia, neposlúcha prudké námietky svojej babičky a stretáva sa s ním tajne. Tibor je tvárou v tvár svojej 12-ročnej dcére nútený postaviť sa svojej úlohe otca a nakoniec prevziať zodpovednosť. Po 7 rokoch bez kontaktu sa otec a dcéra navzájom spoznávajú, pričom si uvedomujú svoje pevné spojenie a aj to, aké silné môže byť odpustenie. (ASFK)

Goldbeater

Po technické stránce a herecky skvěle odvedená práce, ale ústřední zápletkou o sbližování odcizených rodinných příslušníků nejde o nic, co byste už dřív neviděli. Dávám opatrný palec nahoru, ale pomalu mě unavuje cenit stokrát omílaná témata jen proto, že jsou po sto prvé hezky natočená. [KVIFF 2021] ()

hygienik

Choďte na Svorku do kín, kým ich nezatvoria, oplatí sa ju vidieť! Jednoduchý príbeh, ktorý vyznieva pozitívne, napriek tomu, že pojednáva o ťažkých veciach. Možno je to len môj dojem, ale vydržal som to pozerať asi kvôli nenápadnému striedaniu kľudných a emotívnych chvíľ. Aj kamera bola zaujímavá. A pritom skromnejšia výprava naznačuje, že šlo o "nízkorozpočťák". ()

Brennos

Film naplňuje ducha traileru a přichází s příjemnou komorní sondou do vztahu problematického otce a jeho dcery. Velmi sympatická hlavní dvojice neherců. [KVIFF 2021] ()

vyfuk

[KVIFF 2021] Zase ty debuty, zase ti neherci a tak dále. Oni dokáží matadorům natrhnout frak. Zase je to takový ten film, který už jsme viděli mnohokrát, ale vždy ho někdo dokáže udělat jinak. Taky není tak jednoduché vzít tu premisu a vystavět si ji po svém. O to více je ocenitelné vidět, jak se to povedlo zde i se skvělým hereckým obsazením a jasnými konflikty. Občas tomu možná chybí malá špetka spádu nebo humoru, který by seděl, ale to už je mnohdy subjektivní. Režie se scénářem  věděli, co staví a dokázali odkázat  na každou potřebnou část, aby to dalo výsledek hodný obývání. Konec silně dojme právě kvůli oné skvělé výstavbě děje. A to jsem se bál, že se to opět až moc natáhne. Nakonec skvělé. Nakonec zážitek. ()

angloumene

Hypnotický Gustáv Dietz snímku hodně přidává. Jinak se jedná o takovou festivalovou klasiku, která je ale hodně divácky přístupná. Sbližování otce s dcerou mezi kterými se tyčí téměř nepřekonatelná propast je vděčné téma. Autorům se ho podařilo zpracovat zajímavě, bohužel ale trochu předvídatelně. ()

Ikedar

Šablónovitý scenár s nesympatickým antihrdinom vsádza na život meniaci vzťah kvázi kriminálnika (akože obeť nespravodlivej spoločnosti) a jeho dcéry. Nápad sa nezhmotňuje, emócie sa nedostavujú. Tomuto chlapíkovi môžeme bohužiaľ len ťažko držať palce. ()

luciasce

Musím přiznat, že mě to naprosto uneslo. Celkem silné drama, postavené na příběhu komplikované vztahu dcery a otce, získávání důvěry, přešlapů, že chvílemi nebylo znát, kdo je vlastně rodič a kdo je dítě, emocionálně to ale člověka vtáhlo. Dějová linie byla svižná a nepostrádala křehký humor. ()

mh91

Film mě hodně zklamal. Na mě působil až amatérsky ve všech směrech. Děj předvídatelný, všechny postavy nesympatické- prostě mě to nesedlo. Jediné co mě na filmu potěšilo byly písničky z devadesátých let, které snímek obsahuje. 30%. [KVIFF 2021] ()