Superman a Lois

• Česko Superman a Lois (viac)
USA, (2021–2023), 30 h 10 min (Minutáž: 39–63 min)

Predloha:

Joe Shuster (komiks), Jerry Siegel (komiks)

Hudba:

Dan Romer

Tyler Hoechlin, Elizabeth Tulloch, Inde Navarrette, Dylan Walsh, Jordan Elsass, Emmanuelle Chriqui, Alex Garfin, Erik Valdez, Wolé Parks, Michele Scarabelli (viac)

Po letech konfrontací s megalomanskými superpadouchy, monstry pustošícími Metropolis a mimozemskými útočníky odhodlanými vyhladit lidskou rasu, jsou nejslavnější superhrdina světa, Muž z oceli jménem Clark Kent (Tyler Hoechlin), a nejznámější komiksová novinářka Lois Laneová (Elizabeth Tulochová) nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni. Jako by náročná výchova dvou synů nebyla už tak dost složitá, Clark a Lois si také musí dělat starosti s tím, zda jejich synové Jonathan (Jordan Elsass) a Jordan (Alexander Garfin) časem zdědí po svém otci kryptonské superschopnosti. (HBO Europe)

Recenzie používateľa Clark_Kent k tomuto seriálu (6)

Pilot (2021) (S01E01)

Tak jsem se dočkal, naprosto fantastického začátku.💪Jsem moc rád, že jsem zase pocítil, starý dobrý časy za dob Ch. Reeve. Tyler Hoechlin představuje skutečného a velmi osvěžujícího Supermana.☁️ P.S. : Ohromná nadšenost z Fleischerovi verze Supermanova obleku. Pro mě nejlepší za posledních pár let. ()

Věrní podřízení (2021) (S01E09)

Musím apelovat, poněvadž z týhle akce je cítit něco víc než z předchozích spatlanin typu  Arrowverse atd. Superman and Lois má nádech osobního dramatu, což u moderního Supermana nesmí rozhodně chybět. Hoechlin si rudý holinky navlékl správně a srší z něho velká energie. Uvidíme kam se příběh, bude nadále ubírat. Jsem potěšen dlouho ztraceným bratrem Kal- Ela.  ()

Poslední synové Kryptonu (2021) (S01E15)

Na novodobý pohled Posledního syna kryptonu, to není tak špatný. Upřímně z těch rodinných zápletek jsem občas i umíral nudou. Ovšem T.Hoechlin to dokázal krásně vybalancovat a ukázal, že je jedním z těch lepších Supermanů moderní doby. ()

Tohle nevyvrátíš (2022) (S02E06)

Po záchranné akci s lavinou, jsem zavzpomínal na nezapomenutelného Ch. Reevea. Super Hoech si zaslouží uznání, poněvadž tak uvolněný a příznivě energický Superman tu dlouho nebyl. Jsem naladěný na další pestře pozitivní vzhledy. ()

Bizarní lidé v bizarním světě (2022) (S02E10)

Potěšil rychlý pohled Streaky the Supercat, na kočičí mističce napsáno Krypto. Jinak potěšil Mitch Anderson, kterej předvedl celkem slušnej kouzelnickej koncert na obloze. ()

Čekání na Supermana (2022) (S02E15)

Čekal jsem jak to dopadne. Popravdě ten konec byl jaksi uspěchanej, ovšem i tak jsem se dočkal od dob slabě vystavěnýho snyder cutu, koněčně trochu koukatelnějšího a přijatelnějšího Supermana. Tyler Hoechlin dokazuje, že když zahraje víc uzemněnýho posledního syna Kryptonu. Ta pozitivní energie se mu pěkně vrátí. ()

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (viac)