Australský specialista na špinavou práci Rake (Chris Hemsworth) jen tak tak přežil události z prvního filmu a teď dostane nový úkol, při kterém půjde o život: má zachránit zbědovanou rodinu nemilosrdného gruzínského gangstera z vězení, kde její členy drží. (Netflix)

Bogrant

Kým jednotka bola svižným oživením akčného žánru s nápaditou akciou, dvojka už spadá skôr do rádu lacnejších béčok s mierne škrípajúcimi trikmi a sem tam človek zacíti závan bulharských Expendables, tentokrát však v Gruzínsku. Režisér i Hemsworth si svoje ale odrobia poctivo, záujem o zachovanie si nadhľadu a slušnej dávky akcie pretrváva, takže odmyslieť si niektoré resty, výsledkom je stále slušná akčná popcornová nálož. ()

Petak3

Oproti jedničce hodně bídný, to nejlepší uvidíme na začátku a tak by to bejt nemělo, ikdyž je ta ta scéna super, tak vše co se odehraje pak je slabší a slabší, finále nuda. Průměr. ()

stret

Pri masivnom rychloposuve akcnych scen, ktore su nudne, pretoze sa tvaria vazne ale su komplete nerealne, to vychadza na dve sceny. Niektore sceny vyzeraju, ze sa zucastneni ani nestretli a vznikli len strihom. Ked sa Kurylenko stretne so sestrou, jedna je blondyna, druha ciernovlaska. Ked vchadzaju do chaty, uz su obe blondyny. Dramaticka scena ale ja som sa chichotal. Vcelku casto pri dramatickych scenach. ()

treeny

Akce, akce, akce. Nic víc. Příběh prostý a Chris je nový John Wick, který né a né zemřít. Holt budeme si muset počkat na Extraction 4, až přijde zlom. Za mě průměr, ale kdo má rád lítající auta, hromadu výbuchů a skoro žádný děj, tak si přijde na své. ()

jara12

Druhý díl netflixovského akčňáku s Chrisem Hemsworthem je tu. Pokud jste viděli první film, tak víte, že jde o nadupanou akci ve stylu Johna Wicka bez propracovaného děje a dialogů. Pokračování nám přidává 20 minutovou akční scénu, která jede na jeden záběr a střídá nespočet lokací. Dialogy jsou sice stále pochmurné, ale děj aspoň rychle utíká. Závěrečná akce bohužel trochu zaostává oproti ostatním. Naštěstí to nic nemění na tom, že jde o nadupanou jednohubku, která rozhodně zabaví. ()

laco176

No OK, dal som za plný počet. Áno, bavil som sa. Baviť sa bude každý s podmienkou vypnutia logiky, fyzikálnych javov a všetkého logického. Ale natočené je to parádne. ()

MarekTulen

A je tu pokračování akční bomby, která předvedla zase to co měla a hlavně umí, akci! U Tohohle dílu na rozdíl od prvního všechno posunuli o level dál, víc akce, víc postav, víc všeho, přeplácaný kousek všemi věcmi jen aby překonal první. Prostředí tu je paráda s krásným visuálem, akční scénky zase na jedničku s výbornými nápady a soundtrack, který mě tentokrát vtáhl správně do děje. Čeho je moc, toho je příliš, je to prostě přeplácané, hlavně tou akcí, mě už to normálně ani nebavilo, ten film měl jen začátek a konec bez akce, jinak všechno nacpané akcí, a to už mě nudí, jak se to furt opakuje. Prostředí sice povedené, ale víc mi do Vyproštění sedělo to předchozí než tohle, ale je krásné. Doufám že pokud bude 3. díl, tak nebudou ho chtít ještě víc přeplácat, protože už tohle bylo moc. Více najdeš v téhle YouTube Recenzi! ()

DerfelCadarn

No co napsat.....je to nonstop akční nálož, která se skoro nezastaví. Příběh není nijak moc složitej a plně vystihuje název filmu. Ale pro sebe si tu zábavu představuju trochu jinak. Na to, jak skoro nadpřirozený schopnosti v něm hlavní hrdina měl, se pro mě ten film bere strašně moc vážně. Mnohem víc jsem si užil Bayovu 6 underground. Na to jsem se rád podíval znovu, ale o Vyproštění 2 mě nenapadá, proč to udělat.  Takže normálně bych dal za tři hvězdy, ALE po skončení jsem si uvědomil jednu zajímavou věc. A to, že jsem se za celou dobu sledování filmu nepodíval na telefon s touhou zjistit, jestli se ve světě nestalo něco důležitýho. A to se mě už dlouho nestalo. Takže asi tak:-). ()

Zaks

Parádna akcia je pravým korením pre tento žánrový a oku lahodiaci kúsok. Všetko ostatné ide bokom a popravde, mohlo byť tých melodramatických kecov aj menej, občas mi už išli pekne na nervy. ()

Nellaron

Úvod bol vlažnejší, ale od gruzínskeho väzenia sa to rozbehlo a bavilo až do konca. Najviac potešila plynulá dynamická kamera bez prestrihov 10 snímok za sekundu, ako to býva u iných akčňákov, z ktorých ma bolí potom hlava. Potešili bojové scény, aj keď som mal občas pocit, že odkukávali od Johna Wicka. Príbeh je priamočiary, jednoduchý, ale o to v tomto type filmu nejde. Slušná jazda to bola. ()

Mr.HahaHihi

Animální akční jízda se skvělým Hemsworthem v beast módu. Též potěšil větší prostor pro Farahani která mě bavila už v prvním díle a tady mě teda fest mrtě bavila. Kupa skvělých scén a killu. Když se zrovna nestřílí a nekilli tak tomu teda celkem padá řetěz ale naštěstí tento nekační stav nikdy netrvá dlouho. Tak čus za dva roky u trojky. ()

Hexx

Je příjemné vědět, že jednou za uherský salám vznikne skvělá akční jízda, která diváka přikurtuje k sedacímu či lehacímu objektu. Tady to opravdu šlape bez bázně a hany a ostatních stupidoidních nežádoucích okolků, kterých je v dnešních projektech habaděj a jsme z nich všichni již přesyceni. Prča je, že mi chybí půl hodina do konce, ale změní ta půl hodina něco (k horšímu hodnoceni)? Nemám nejmenší obavy a jdu se oddat do závěrečné hard-core šlamastyky hlavních klaďasů. Hip hip hurá! ()

Spojí Chris Hemsworth G.I. Joe a Transformery?

Spojí Chris Hemsworth G.I. Joe a Transformery?

31.05.2024

Sympatický rodák z Austrálie se stále vehementně snaží vymanit se ze škatulky marveláckého Thora. Nejspíš si je velmi dobře vědom toho, že ze slávy boha hromu se věčně žít nedá, proto se snaží… (viac)

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno