Mestečko South Park

• Česko Městečko South Park (viac)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Tvorcovia:

Trey Parker, Matt Stone

Predloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (viac)

Recenzie používateľa Nikolas__ k tomuto seriálu (148)

Na okraji věčnosti (1998) (S02E07)

Z části vzpomínkový díl. Hezká příšera. ()

Léto je nuda (1998) (S02E08)

Tohle jeden z těch dílů, z kterých si skoro nic nepamatuju. A to jsem ho viděl ani ne před měsícem. ()

Plané neštovice (1998) (S02E10)

Geniální epizoda. Společně s Klubovnou možná vrchol série. ()

Planetárium (1998) (S02E11)

Tuhle epizodu jsem viděl jednou, a je to docela dávno, ale tak podle mého hodnocení byla asi dobrá. ()

Klubovna (1998) (S02E12)

Skvělá epizoda! Líbí se mi hlavně scéna kdy Kenny v klubovně zemře, a úplně náhodně kolemjdoucí Kyle pronese: You BASTARDS! ()

Kraví festival (1998) (S02E13)

Docela nevšední epizoda. Mě sedla hodně. ()

Veselé Vánoce, Charlie Mansone (1998) (S02E16)

Vánoční epizody se v South Parku netěšily u většiny fanoušků valným ovacím. Na tento díl jsem ale slyšel zatím jen chválu. ()

Spoďárový skřítci (1998) (S02E17)

Na tuhle epizod podle mě dost lidí zapomnělo. Škoda. ()

Prehistorický ledový muž (1999) (S02E18)

Opět jedna ze "zapomenutých epizod". Zajímavé je že se tu myslím poprvé, pohádá Stan a Kyle. ()

Season 3 (1999) (S03)

Trošku zklamání. Třetí série už ani náhodou není tak kvalitní jako předchozí dvě. Na rozdíl od nich totiž nemá tolik legendárních epizod, asi jen tak tři. Solidních má dostatek, a na začátku série se ještě pořád objevují epizody parádní, ale od poloviny sezóny se to krapet posere. Pár slabších epizod, a jedna úplně debilní muzikálová. Třetí série je sice pořád nadprůměrná, ale mnohem horší než ty předchozí. ()

Deštný prales (1999) (S03E01)

Třetí série po pravdě patřila ke slabším obdobím seriálu, ale odstartovala neskutečným nářezem. ()

Samovznícení (1999) (S03E02)

Opět super díl. Kyle se Stanem tu Cartmana docela dost zřídily. ()

Sukuba (1999) (S03E03)

Jedna z mých oblíbených epizod o Chefovy. ()

Jakovasauři (1999) (S03E04)

Fanoušci SP tuto epizodu dost nenávidí. Je primitivnější, ale mě se líbila. ()

Tweek vs. Craig (1999) (S03E05)

Epizoda dobrá ale má poměrně dost problémů. Tato epizoda má tři příběhové linie. První se zaobírá nějakým učitelem z dílny a jeho mrtvou ženou, druhá se zaměřuje na to že Tweek a Craig si chtějí rozbít hubu, a třetí linie je o tom jak je  Kenny v nějakém kroužku či co. Na tu třetí linii je prostě málo času, ale v závěru se to hezky propojí s předchozími. Druhá linie se vážně povedla, lepší by jen bylo kdyby dostala nějaký jasnější závěr. A první linie byla děs běs a nuda. 8/10 ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (viac)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi

23.11.2008

Televizní South Park spěje ke svému konci. Trey Parker a Matt Stone sice mají podepsané smlouvy až do roku 2011, ale už teď pomýšlejí na stylové završení úctyhodně dlouho běžícího kresleného seriálu.… (viac)