Dukekuky

Na 7. sérii jsem se těšil, a bohužel to dopadlo hůř než jsem čekal. Jakmile jsem dokoukal 6. sérii tak jsem byl hodně natěšený na tu další protože 6. série je zatím pro mě asi ta jedna z nejlepších. Hned začátek série mě nezaujal, a i přesto že tam byl dobrý humor tak to o co tam v tý epizodě šlo mě nezaujalo. Jo najde se tu pár fakt skvělých epizod jako, 3. 11. 9. a možná ještě nějaké. Každopádně ostatní epizody jsou za mě nudné a průměrné. Přesto věřím že se to zlepší a že 8. série bude na víc jak 3 hvězdy ! 5/10 ()

Nikolas__

Od doby co se objevila epizoda Scott Tenorman must die, z paté série, se nejlepší období seriálu ještě umocnilo - právě v sérii sedmé. První epizoda byla parádní, potom přišla o kapánek slabší druhá, ale potom následovalo plno naprosto skvělých a ukázkových epizod, v čele s perfektním dílem jménem Casa Bonita, který je po právu legendární. Ke konci se epizody povedly taktéž. Super tempo, super postavy, opravdu výborná série. ()

• Hudba, ktorá hrá počas scény, kedy chce Cartman zabiť Kylea, je z filmovej série Krstný otec (od r. 1972). (Real Tom Hardy)
  • Na titulke časopisu The National Inquisition je fotka Yoko Ono s textom: "BREAKUP! 'Still Not My Fault!'" Jedná sa o odkaz na obvinenia, že Ono spôsobila rozpad kapely The Beatles. (Real Tom Hardy)
  • Televízne seriály a relácie, ktoré vysiela fiktívna stanica HBC, boli v tomto prípade všetky skutočné. (Real Tom Hardy)