South Park: Joining the Panderverse

(TV film)

Cartmanovy hluboce znepokojivé sny předpovídají konec života, který zná a miluje. Dospělí v South Parku také zápasí se svými životními rozhodnutími, protože příchod umělé inteligence obrací jejich život vzhůru nohama. (catnipped)

Trevor

To čo zopár užívateľov vrátane mňa s čistým svedomím píše v komentároch k filmom už nejakých 6-7 rokov si dovolili chlapci zo South Parku povedať v čase keď už táto ideológia prehráva na celej čiare, ale lepšie neskoro ako vôbec. Tým pádom bola najlepšou linkou manuálna neschopnosť ľudí a to že učni budú v blízkej budúcnosti zarábať trikrát toľko čo vysokoškoláci, pretože magistrov so sociálnou prácou sú na každom úrade práce stovky, ale zohnať dnes dobrého pokrývača je takmer nemožné. Obraz spoločnosti ktorý najviac urazil zdegeneráciu Zet... ()

Dejvecd

"Put a chick in it, and make it gay! And I want it lame!" // Nový South Park paroduje presne to čo tisícom z filmových fanúšikov už nejakú dobu lezie na nervy, identity politics vo filmoch. A je to fakt šialené zábavná jazda, plná popkultúrnych narážok a ofenzívneho humoru, ktorá skvelo odzrkadľuje modernú spoločnosť. 8/10 ()

Devadesát Dva

"I AM WORKING ON IT, SHARON!" (...) "Shocking developments in the country today, it appears that nobody knows how to do shit anymore." (...) "Ive told you there's no such thing as Disney executives who replace everyone you love with diverse women who complain about patriarchy." (...) Skvělá ukázka propadu lidí do jejich digitálního i fyzického pohodlí a světů, z instalatérů se stávají nejmocnější lidi, protože nikdo neumí nic spravit. Češi jsou v tomhle ohledu přeci jen trochu zručnější a kreativnější. Totéž se ale nedá říct o dalších zemích. Kathleen Kennedy, která je zodpovědná, za všechen diverse bullshit v rámci Disney produkce je prohozená z alternativní reality. Jak jsem zjistil, tahle satira opět zamíchala diskuzi, protože Kathleen chce pomstu a nařkla tvůrce South Parku z cíleného poškozování jejích frančíz. South Park je v tomhle ohledu pořád skvělý a důležitý v tom, že jeho tvůrci mají tu moc a nemají brzdu absolutně před ničím, což je v současné situaci ještě možná o to důležitější. "...PUT A CHICK IN IT, MAKE IT LAME AND GAY!" ()

Rocky88

Tohle mě hodně pobavilo. Recyklace starých námětů s nahrazením zažitých postav za multikulti buchty, multivesmíry, kam se podíváš, a manuální nezručnost současné populace v nedůchodovém věku (jak tady). Převážně těmto trendům je zde nastaveno zrcadlo. Absolutní výbuch smíchu u mě nastal, když si to noví miliardáři chtěli vyříkat v MMA souboji. Našlapaný počin, který se řadí mezi to nejlepší, co může SP nabídnout. ()

pornogrind

V začátcích jsem na South Parku hodně ujížděl a pár sérií mám za sebou. Přiznám se ale že ty novější už nesleduje. Viděl jsem samozřejmě i South Park: Peklo na Zemi(1999) nebo Městečko South Park: Říše fantazie(2008). Sem tam v bedně zkouknu nějakej díl. Jsem rád, že South Park pořád drží krok a jde s dobou. Což je vidět i na tomhle dílku a na tom do čeho se trefují a kam směřují narážky. Takže South Park: Joining the Panderverse to má u mě za 4hvězdy. ()