South Park: Not Suitable for Children

(TV film)

FeriusParfax

Satiru společnosti miluji a tady se mi ji dostávalo v nebývale velké a hlavně nijak omezené míře. South Park se zjevně nebojí ukázat na cokoliv a kohokoliv a to je dobře. Moc jsem si sledování užívala a nasmála jsem se. Bohužel si myslím, že na žádné zmíněné téma - Prime, OnlyFans, infuenceři - tvůrci nijak zvlášť nepřeháněli. Tímto dílem asi započala moje láska k South Park. ()

Devadesát Dva

"Yea, but I never knew it will lead to pornographic images of minors." Primárně cíleno na Prime (Cred) a na to, že influenceři jsou jen pěšáci propagandy. Řekl bych, že to bylo zbytečně dlouhé a vlezlo by se to do poloviční epizody. "But there's more to life than making money. And there's more to marriage than just beating your wife." ()

Frajer42

Znovu dokonalá a nesmírně aktuální satira. Při pohledu na děti ověšené ze všech stran Prime drinky si říkáte, že tvůrci přehánějí a zveličují. Tedy minimálně do té doby, než prozkoumáte stejně plné kapse mladších příbuzných. Rozhodně jeden z nejlepších celovečerních dílů posledních let, který se zaměřuje především na Prime drinky a vliv nejrůznějších retardovaných influencerů na snadno zmanipulovatelné nejmladší publikum. Na druhé straně je potom dospělá linka s Only Fans. [77 %] ()

honajz2

Po vyloženě slabých Streaming Wars a slabším Joining the Panderverse konečně přišel ucelenější speciál South Parku, který zpočátku vypadal jako nejlepší ze všech - a to už jen tím, že obě ústřední zápletky dokázal propojit dohromady. V závěru to sice přijde s poselstvím, s kterým naprosto souhlasím, ale zároveň vše zakončí dost utnutě, nevýrazně a co mě zarazilo, tak i příliš přímočaře včetně prolomení čtvrté stěny. Jinak ale Parker a Stone ví naprosto přesně, na co poukazují a povedlo se jim na to udělat trefnou satiru, tentokrát i bez samoúčelného fekálního humoru a v nejedné scéně okolo influencerů či Credu/Primu (o kterém bych ani nevěděl, že existuje, dokud to brácha nepřitáhl domů a nekoupil si víc flašek i když mu to moc nechutná) udeřili hřebíček na hlavičku. Slabé 4* ()

kukkik

Opět zajímavá a palčivá témata, opět nedostatečně rozvinutá a nedokončená. Dřív byly pointy v South Parku dotahované do konce a vtipné, teď je to jen otření se o řadu témat bez hlubšího vhledu, vlastně je to celkem politicky korektní, což je zrovna tady dost ironie.. Škoda, že nový South Park často místo toho, aby koule měl, jimi už jenom mává před očima diváků. Jako už docela obvykle, nevyužitý potenciál a držení se při zdi, černý humor teď už výhradně na adresu bělochů a heterosexuálů, za celý "film" jsem se nezasmál ani jednou. Mohli by si ke psaní scénářů pozvat Bo Burnhama nebo Rickyho Gervaise, protože to jsou dnes nositelé do všeho a do všech se trefujícího humoru, který kdysi South Park představoval. 2/5 ()