Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

Lillyilly

Tak to nepochopis... jako i ta knizka je lehce brakova literatura, ale delo se tam toho dost, ve filmu chybi skoro vse. A hlavne udelali ten pribeh do filmu uplne jinak. Massimuv bracha vubec nemel co do cineni s tim jak dopadla na konci Laura, jestli si to dobre pamatuju, tak Laura ho videla pri sexu s Annou, myslela si ze to je Massimo, vzala veci a s Olgou odjely nejdriv do Polska, pak do Madarska. Pak se to vysvetlilo. Bratr odhrcel myslim zpet do Anglie nebo kam a zmizela i Anna o te uz pak v knizce nic nebylo. Pak ok, Nacho odvezl Lauru, ale ze ji unesl, ne ze si s nim vyrazila na vylet. Pak ona dostala v tom baraku Nachovyho fotra sodu, ale to dostala ji od toho chlapa z jednicky kterej ji chtel ojet na te diskotece kde provokovala. A Massimo mu tehdy prostrelil ruce aby uz si nikdy nehrabl. Proto se ten chlap chtel pomstit a Lauru brutalne zmydlil. A dokonce myslim ze ten chlap chodil s Nachovou sestrou a ze to decko cekala s nim. Pak probehla prestrelka, zastrelili toho chlapa, Nachova otce. A tim to koncilo. Tady ten film trictvrtina je sex a hudba a opet sex a hudba pak slatana uplne jina historka, kterou nas ohromili posledni pul hodiny a cau. No tak to se opravdu nepovedlo. ()

mia.com odpad!

Po pul hodine jsem vypla, jaka to byla neskutecna nuda! Hlavni hrdinka je mi uz vylozene odporna a ten chlap mi taky leze na nervy. ()

hannahmontan

Jako všude jsem četla, jak je druhý díl hrozný, za mě to ale bylo lepší než ten první, nemůžu si pomoci, líbíla se mi hudba, líbil se mi docela i ten děj. Ikdyž je pravda, že místo nekončící hudby tam měli ty herce nechat více mluvit. Ale co kdo proboha od takového filmu čeká? Je to film jen pro klidný večer, kdy se člověku nechce moc přemýšlet a tak se raději na něco podívá. No jako takhle, ty sex scény nejsou úplně mizerný, ale přišlo mi dost přehnané, jak jeden tak druhej tu Lauru olizují jak psi :D To mi přišlo fakt moc. Jinak jako ten konec se mi moc nelíbil, kdo zas má čekat buhví jak dlouho, než bude další díl, a že určitě bude. To by to jinak tak neskončilo. Nebudu dávat však spoiler. Za mě hvězda za hezké herce, hudbu, auta a prostředí :D ()

Barbie_k

Táto druhá časť nenadvezuje na tú prvú, prvá časť bola super ale toto mi prišlo o ničom. Už to nemalo ten šmrnc. Aj keď dej bol zaujímavý, ale koniec nešťastný. Tu sa ukazalo , že doplatí nevynnī človek. Každopadne som zvedava na pokračovanie. ()

Beata.Zajaco

Nemůžu souhlasit, že to je jen o sexu o tom je ani ne první polovina. Byla to náhodou hezká romanťárna. Kdo neviděl první část může mít pocit, že toto je jen o sexu🤣. Nicméně konec mě fakt zklamal a ukápla i slza, ale na druhou stranu i to je život mafiánů…… ()

Destoroyah

Vidím že to má 24% na ČSFD ale zas nieje to také zlé ako som si myslel. Áno, otravovali ma tam stupidné strihy a video klipy ktoré sú vložené do filmu ale aj tak sa to dalo vydržať dopozerať,...aj keď koniec bol totálne zle urobený pretože sa zoznámime s hlavným záporakom ktorého o 10 minút aj tak zastrelia. Dialógy v tejto trilógií sú ako chaty s mojimi spolužiakmi v 4. ročníku základnej školy. To je asi všetko čo som chcel dodať k tejto recenzií. HODNOTENIE: 3/10 ()

Ammit

Soft por-ehm ehm s hrůzným dabingem, ale posuzuji to ne v rámci celé světové kinematografie (kde by to (neob)stálo ha!), ale jen s přihlédnutím k tomu, jak (ne)kvalitní filmy z takové kategorie jsou. ()

Baru.Class

Občas si řikám, jestli se "herci", co tady účinkovali, opravdu prezentujou jako herci, nebo jestli maj v profesním CV něco jako "laciný béčkový porno s taliáncema" a nebo to radši ani nikde neventilujou a doufaj, že to časem upadne v zapomnění...i většina videí na PornHubu má lepší dějovou linku než toto ()

Little_Sawy

Čo ja viem, Massimo sa vedel slušne zahrať, aj keď Laura bola vždy len tá poslušná dobrá, manželka..ale pán záhradník, vedel pekne pokosiť trávnik, ale na konci sa z neho vykľul pekný zmrd. Záver bol šokujúci, kto by čakal že tam budú dvojičky a všetko bude naplánované ako v nejakom filme? ()

angelle

Knižná predloha nie je žiadna sláva, takže som nečakala oscarový film, ale to nebola ani prvá kniha a celkom pekne sa s tým vyhrali. Toto bolo už podstatne horšie. Vizuálne to je pekné, ale ten obsah? Na erotické scény sa príjemne pozerá, ale každého veľa škodí, najmä keď ledva zapnem film a už! Zvyšok sú len nejaké zbytočné konverzácie typu ako sa Laura s Oľgou spoznali a scény ako Nacho naučí Lauru surfovať (btw. mohlo jej aj skôr dopnúť, že nie je len obyčajný záhradník). A to, že únos Laury z prvého dielu nechali absolútne neukončený ani nekomentujem. Ale aby som len nenadávala, musím vyzdvihnúť dve veci a dokonca obe sa nerovnajú knihe. SPOILERY. Prvou vecou je scéna, kde Laura pristihne Massima s Annou, ale netuší, že v skutočnosti to je Massimova tajomná dvojička. V knihe bola jeho dvojička už skôr spomenutá, preto po tejto scéne všetci vedeli, že to nemôže byť úžasný a milujúci Massimo. Tu sme ešte o žiadnej dvojičke nevedeli a preto to pôsobilo ako poriadny šok. Druhou vecou je záverečná scéna, ktorá je podľa môjho názoru oveľa lepšia ako knižná verzia. Aj keď si myslím, že Morrone nemusel tak preháňať rolu Adriana, takisto tu platí pravidlo menej je viac. ()

Still_I odpad!

Přála jsem si, ať do místnosti přijde otřesnej herec s plastovou pistolí a střelí mě do hlavy, až umělá krev bude stříkat ve zpomaleném záběru... Ke konci už to ani směšný nebylo. Asi i porno má lepší dialogy. ()

eexDon

Für mich - 60%, - /tupý děj jako v 1. dílu a trapné scény k tomu/, + /erotika celkem šla, ale už je to podruhé to stejné a vizuál samozřejmě výborný/, hodnocení - neslané nemastné pokračování jedničky s tupým překombinovaným dějem, nějak to šlo, ale teda, no uvidíme, co přinese 3. část ()

majlika3

prc*ní , lízání,  prc*ní , lízání, příchod  sexy zahradníka,  lízání, samej mafianskej synek,  střelba-  klapka -konec.  Pardon, slušnější slova se nedají použít .   Přesně takový je můj dojem z filmu. Práce kamery pěkná, okolí velmi pěkné. u začátku filmu jsme měla pocit, jako by mi někdo alespoň půl  hodiny ustřihl, nebo rovnou vypadl celý díl.    Jestli bude 3 díl, měli by tam dát víc  příběhu a trošku to  zpracovat.  Jinak vám hodí do kusu porna zápletku z 90. akčňáku a to je bída.    Obsazení je dobré, koukatelné, škoda to podělat scénářem a do finále stejnou zápletkou. ()

AtemuLukas odpad!

Porno, záběr na drahou erotickou pomůcku, porno, záběr na drahé lokace, porno, záběr na drahá auta a absolutně nesympatičtí herci a hudba. Tak to je vlastně ve zkratce celý film. Dějová linka nulová a to se stopáží 1h 50m. Nikdy jsem asi neviděl něco tak zbytečného. Vlastně ani nevím co k tomuhle psát víc. Prostě ODPAD! ()

Boyled

Ježíšku na křížku. Na tohle jsme čekali tak dlouho? To by se zvládlo natočit a sestříhat snad do měsíce. Po prvních 45 minutách člověk nevidí nic než záběry dovolené a reklamu na porno. V druhé polovině se děj zase plácá na pláži. A když se konečně alespoň malinko začne něco dít, tak je konec. Film absolutně nenavazuje na první díl. Čekala bych, že divák uvidí, co se v tunelu stalo, jak hlavní postava prožívá nějaké utrpení a ono nic… Jednou větou řeknou, že byla nehoda a tím to celé uzavřeli. Je to celkem dobrej příběh pro srdcaře ale stylem, jakým je natočený, je to hrozný propadák. Už na jedničku se dívalo celkem s bolestí, ale mělo to alespoň nějaký děj a člověk se i lehce pousmál, ale tady nebudete vědětc jestli se smát nad tou trapností a nebo brečet nad ztrátou času. Jedna hvězda je za celkem hezké songy a hezkou přírodu. ()

Maysha odpad!

Zapnuto jen jako kulisa. Už předem jsem věděla, že se bude jednat o jasný odpad. Ale teda, škoda kvalitního kameramana a efektáře. Co se týče filmu... Nechápu, co to jako mělo být. Mizerný scénář, naprosto bez děje, ale slovo "ku**a" je jak vidím pro Poláky důležitější. Primitivní. Ale tak alespoň jsem se zasmála na konci. Hůře už tu trapnou přestřelku, která měla být asi srdcervoucí, natočit nemohli. Nějak mi uniká, pro jakou kategorii lidí měl ten film být. Pro ženy? Ani náhodou. Divím se, že autor knihy je ženského pohlaví. Romantické? Tak určitě. Z těch zvěrských scén, které zabraly asi polovinu filmu, romantika přímo sršila. A jestli jsem správně pochopila, tak se jednalo o sicilské mafiány. Proč se tedy týpek jmenuje Marcelo Nacho Matos a jeho otec Don Fernando, když to nejsou ani jména italského původu? Když už sakra píšu knihu o lidech z jiné země, tak jim snad dám i vhodná jména. Trošku mi to zavání inspirací jmény z Perníkového táty. ()

Akinaz odpad!

Prvnímu dílu (365 dní) jsem dala 2** a už to bylo hodně... je pravda, že pokud by se jednalo čistě o film pro dospělé (tedy porno) tak by se děj zdál víc než přijatelný. Ale tohle bylo jako co? Samý sex, žádný děj... co se návaznosti na první film týče, nechápu absolutně v jaké části se nacházím, takže chaos. Jak říkám, jediné, co se tomu nedá upřít jsou žhavé sexuální scény, ale to mi bohužel jako jediné pro hodnocení filmu nestačí. Můj historicky první odpad :-( ()