Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

Anet21 odpad!

⚪Ak prvý diel aspoň spĺňal parametre filmu, dvojku možno označiť iba ako zostrih hudobných videí či porno, z ktorého vystrihnete sex a zostanú len hrané scénky. Oboje nemá žiadnu úroveň, aj slepý spozná, že už minúta sledovania je premárneným časom a brať vážne to nemôže ani tá najzúfalejšia štyridsiatnička.⚪Prvú hodinu tvoria iba za sebou veľmi zle nastrihané hudobné videá, teda obrazy kadečoho s hudobným popovým soundtrackom, scény na seba často ani nenadväzujú, objasnenie záveru prvého dielu (tunelová scéna) sa nekoná, scenárista si absolútne neláme hlavu s logikou, čiže v jednej scéne má herečka krátke blond vlasy, v druhej už dlhé hnedé a nijako sa to nekomentuje, rovnako to, že hrdinka slúži iba ako matrac a diera pre hlavného hrdinu má byť považované za sexi romantickú fantáziu (???) a to, že o sebe hlavné postavy nevedia absolútne nič, keďže medzi nimi okrem sexu neprebehol jeden zmysluplný dialóg je čerešnička.⚪Aj tie najhlúpejšie romantické filmy a knihy z červenej knižnice pôsobia proti tomuto filmu ako vysoké umenie. Je viditeľné, že komerčný ,,úspech" jednotky chcel niekto veľmi silno ,,vydojiť," a tak sa snažil pridať v dvojke ešte viac bizáru, ktorý v jednotke ASI zaujal. Takže hneď prvá scéna je erotická, a potom pravidelne asi každá druhá, pričom už po prvej začne tento ,,trend" súdneho diváka pekne s*ať a ostatné radšej, pre zachovanie si zdravého rozumu, preskáče.⚪ Záver s mafiánskym vybavovaním si účtov je už vyslovená (nechcená) paródia, spomalený záber utekajúcej a postrelenej hrdinky je v kontexte filmu pre diváka skôr uspokojivý.⚪Ako bizár na jedno líné nedělní odpoledne dobré, miera smiechu a cringeu je asi na rovnakej úrovni. Kto tvrdí, že napr. The Room je najhorší najvtipnejší film, mal by si pozrieť toto a isto zmení názor. Kto k filmu pristupuje s vážnosťou, Pán Boh mu pomáhaj.⚪ ()

zsn odpad!

To byla parodie na jaký film, prosím? V životě jsem neviděla nic více dehonestujícího filmový žánr pro ženské, než dnes. Opět se mi potvrdilo, že tyhle filmy nejsou pro mne. Otřesné herecké výkony. Přehánění naprosto ve všem - zejména v těch jeba_kách, erotickém podtónu v každé scéně a agresi chlapů. Vše velice afektované. Asi by mě brzy jeblo, kdybych měla každou minutu v životě zakládat jen na sexu. Už jsem na to asi stará, víc mě prostě baví porno a dovolte mi se zasmát, jestli  ten hlavní herec má jen 31 let. 45 nejmíň. A ona také 29? Vypadá jak Partyšová ve svých současných letech. Dnes děcka fakt vypadají staře. ()

Danikaa

No neviem, asi mám inú predstavu o erotike a okolo romantiky to ani neprešlo. Príde mi to ako zostrihaný pornofilm. Nerada píšem záporné hodnotenia, ale čo sa tu dá napísať...... ()

Krabak odpad!

Co mi to proboha Netflix nabídl? Že to má být nějáká TOPka? Tohle se snad nemůže líbit ani ženským, proboha... možná tak věkové skupině 12-15. S těmito filmy se fakt nedivím, že bude ztrácet zákazníky. Hrozný --->0% ()

mira007

Pokračování polské erotické hitovky Netflixu je nepřekvapující - něco, co je jako jen zfilmovaná lyrická změť sexuálních fantazií nějaké Polky, která o tom napsala romám , který nemá hlavu ani patu.  Od první do poslední minuty sex, ikdyž paradoxně tam není ani moc nahoty, ale vystajlovaný sexualizovaný životní styl horních deseti včetně sexy aut, vil a slunečních brýlí. Nedivím se, že tomu tady sázejí odpad, ale pro mne to je geniální bejkárna, protože, aby tomu všichni dali ostentativně odpad, tak to zkoukli od začátku do konce. Já těmhle filmům budu dávat odpad, až tady natočíme aspoň první český erotický film, který má hlavu a patu ( ... fuj teď jsem si vzpoměl na Bouru v žánrovém omylu Playgirls ) ()

edie sedgwic odpad!

Ja viem, ze by som nemala, ale na tomto si proste zgustnem. Najlepsie sa pise o zlych filmoch, vsakano? A tento je naozaj, naozaj, ale naozaj zly. Ale pekne po poriadku. Najprv si teda povedzme, co je v tom filme dobre: v podstate vobec nic. No a teraz k tomu zlemu. Nie je to ani tak o tom, ze su to vsetko uplne slabi a nepresvecivi herci, ale ono to proste absolutne nefunguje. V prvom rade ma totalne iritoval fakt, ze som mala obcas pocit, ze pozeram nejaky playlist na youtube. S kazdou novou scenou sa spusti dalsi z nekonecnej rady "plouzakov", ktore su aj textom aj hudbou akoze namieru usite, obcas ju vyslovene popisuju. O nezmyselnosti a deravosti pribehu sa ani nema zmysel bavit. Prva cast konci nehodou, kedy nevieme, co sa vlastne stalo, kto prezil a kto neprezil. Druhy film sa o nehode takmer nezmienuje, zacne akoze romantickou sexualnou predsvadobnou scenou a potom sa asi dalsiu hodinu vezie na striedavo zmyselnych a smiesnych sexualnych excesoch. Potom akoze pride velky plot twist v podobe zahadneho zahradnika, ktory sa z cista jasna objavi a potom sa z neho stane velky zachranca. Zaverecna dramaticka akcna scena je taka zla, ze to nie je ani smiesne. A zase raz ostaneme v napati, ci v tretom filme sa vobec spomenie, co sa stalo, alebo len proste zase vhupneme do nejakej random sceny, ktora sa do niekolkych sekund zmeni na sex. Ja neviem, toto nie je ani filmarcina, toto je...fuserina. ()

Chundys

Jelikož jsem dal i větším hovadinám hvězdičku a více, tak tady budu hodný a za Lauru dám taky. Erotičtější než první díl, ale jinak úplná sračka a strašná a nekonečná zívačka!!!! ()

BOURQUE

To čo postrácala prvá časť, čiastočne obsahuje tá druhá. (Pomerne veľkým nedostatkom je nedostatočné spracovanie, vyhodnotenie a interpretácia udalostí, ktorými skončila prvá časť.) Emocionálne (nemyslím na sex) sa jedná o malý krok dopredu, ale z hľadiska scenáru a vedenia príbehu to opäť zápasí s veľkými nedostatkami. P.S.: Vášnivé scény však (opäť) nemajú chybu. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Olík

365 dní…..mělké, prostomyslené, afektované…..ok, stalo se…..dokonce si našlo i své fanoušky. Ovšem natočit parodii na sama sebe….tak to je inna liga. Jestli chcete vidět opravdu něco hloupého….hloupě napsaného, hloupě natočeného, hloupě zahraného. Tak prosím, Anna Maria Sieklucka čeká na další bambány pro tu svoji bembeřici. ()

Razzor_82 odpad!

"Chybí mi výzvy!" Ten den, kdy jsem spatřil další naivní debilitu plnou soft porna. Opět tupý příběh jao z laciné telenovely a amatérské herecké výkony. 0/10 ()

Xanthe odpad!

Jednička byla děsná, dvojka nečekaně ještě o dost horší. Kdybych nevěděla, že jde o celovečerní film, myslela bych si, že sleduju nějaké noční 18+ hudební videopásmo na MTV. Tipuju, že soundtrack list byl obsáhlejší než samotný scénář. Tolik sexu a přitom taková nuda. Absence děje, krkolomné dialogy k smíchu, herci afektovaní..., prostě všechno špatně. ()

Urukhaj98

Část druhá. Přítelkyně je velká milovnice trilogie 50 odstínů (šedi, temnoty a dál fakt nevím), kterou já pohrdám. Když se mě snažila přesvědčit, že to není až tak hrozné, za příklad mi uvedla 365 dní, které se 50 odstínúm v lecčems podobají, ale zde se i dle jejího názoru skutečně jedná o absolutní filmové dno. Neuváženě jsem se nechal přesvědčit, že se s ní na těch 365 dní, včetně sequelů, podívám, s tím, že pak ty Odstíny šedi možná i docením. Už v tu chvíli jsem cítil průser. Mýsily se ve mně pocity strachu a nervozity, asi jako u čerstvě zmobilizovaného kluka, kterého právě posílají na válečnou frontu. Věděl jsem, že mě čeká leccos, ale nevěděl jsem, jestli to přežiju a budu schopen se potom vrátit k normálnímu životu. Inu... Se šrámy na duši i těle jsem přece jen přežil. A můžu se tak s Vámi nyní podělit o svůj zážitek, který mě bude ještě mnoho následujících let strašit v nočních můrách. Den druhý (Rozpoutané peklo): Bláhově jsem se domníval, že to nejhorší mám již za sebou. Nepřítel v podobě sadistických tvůrců mě však velmi rychle vyvedl z omylu. Tvůrcům samotným zřejmě došlo, že závěr jedničky je natolik stupidní, že ho nebudou ve dvojce téměř vůbec řešit a budou se tvářit, že se nestal. Po tomto úvodním útoku na mou snahu držet krok s příběhem a najít v něm nějaký byť sebemenší smysl, nastává ze strany nepřítele další vlna ofenzivy, tentokrát ve formě bombardování změtí k příběhu nic neříkajících scén, ve kterých postavy plácají blbosti nebo raději vůbec nemluví, a to za doprovodu neskutečně otravných, sterilních popových songů, které se vám zavrtávají do hlavy jako rezavé šrouby při mučení v zajateckém táboře a vy netoužíte po ničem jiném, než najít něco ostrého, pustit si žilou a čekat na chladné a vysvobozující objetí milosrdné smrti, neboť pokud to neuděláte, skončíte při nejlepším jako na košili si slintající mrzák. Téměř celou dobu stopáže se neděje nic zajímavého a scény, které jsem popsal výše, se pravidelně střídají s další salvou pornografických scén, které diváka chvílemi opravdu matou a nutí přemýšlet, zda se ještě dívá na Netflix či na Pornhub, ačkoliv jsou to právě erotické scény, které alespoň nesou nějaké známky profesionální filmařiny (byť mládeži nepřístupné). A aby toho nebylo málo, rozhodl se nepřítel použít nekonveční zbraně nejvyššího kalibru a shodil na mě zhruba v půlce stopáže jadernou bombu ve formě zvratu, který hravě strká do kapsy i závěr jedničky (SPOILER: Zlé dvojče. Doopravdy. Zlé dvojče!) A já už se jen modlím, ať mé utrpení konečně dojde svému konci. 1/10 ()

Likan7

Nejdřív pozitiva. Anna Maria Sieklucka je furt kost a minimálně nadrženost umí zahrát dobře. Kameraman ví, že Sieklucka je pěkná a umí jí nasnímat. Kameraman nejspíš točí o víkendu porno, takže umí nasnímat erotický scény, který tu minimálně v první hodině jsou tak 50 minut. A kdyby si film koupila nějaká italská cestovka, může 10 sezón čerpat ze záběrů prosluněné Sicílie. No, moc pozitiv není. Ono taky není vůbec kde brát. Tohle je šílený kýč. Pokud měla jednička něco jako náznak nějakého příběhu, tak tady se NĚJAKÝ, JAKÝKOLIV příběh nastíní možná v posledních 30 minutách. Přes hodinu jsem s úžasem sledoval, že tu vlastně mimo sexu a pěkných záběrů není NIC. Ale vůbec nic. I oba díly Sexu ve městě toho mají víc. Závěr ala mafiánské vyřizování účtů je sice možná efektní (zpomalený), ale je to víc k smíchu, než to brát vážně. Jo, a abych nezapomněl. Pokud někdo čeká na odpovědi na očividný otázky, který přišly se závěrem prvního dílu, tak se to VŮBEC neřeší a minimálně ty 2 odpovědi, který jsou naprosto do očí bijící (pokud jste viděli první díl), tak se dozvíte stylem, že někdo vždycky přijde do místnosti, něco plácne a vy z toho máte pochopit tu odpověď. Těším se na trojku, to bude teprve top. ()

awelone odpad!

První díl měl alespoň relativně koukatelné erotické scénky a trochu nějakého děje... Tohle byl pain od začátku do konce. 80% kompilací hudby a sestřihu random záběrů, 10% příšerných dialogů a 10% podprůměrných erotických scén. Aspoň to prostředí bylo docela pěkné. ()

Agipov odpad!

Zo zvedavosti sme vydržali 28 minút. 7 scén, 7 songov, 4 krátke vety, ktoré ani nezapadali do deja, vlastne nemali kam zapadať, dej to žiadny nemalo. Nepodarená upútavka na dovolenkovú destináciu zo skrachovanej cestovnej kancelárie. Hnoj sa skĺbil s odpadom. 😁 ()