Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

AgnesDee odpad!

Tenhle film je taková mrdka, ale i tak nevím, od čeho mám začít. Tak tedy od povrchu: první půl hodina až hodina (asi) je jeden velký, špatný videoklip. Každou minutu je zde použita jiná písnička doprovázena buď sexuální scénou, nebo scénou ukazující panoramata, nebo luxus. Dokonce i malé scény, jako když si holky sedají za stůl v nějaké restauraci, je sestříhaná jako videoklip. Písničky jsou oproti jedničce strašné a nezapamatovatelné. Dialogy mezi postavami v podstatě neexistují, a když už nějaké jsou, tak jsou plytké a beztvárné. V podstatě do sekvence na plesu se ve filmu vůbec nic neděje, takže to spíš vypadá, že si parta lidí vyrazila na luxusní dovolenou a přitom se rozhodla, že si natočí porno. Jakmile se ale začne něco dít, tak se začnou extrémně projevovat další nedostatky - a tím není nic jiného než herecké výkony. Ty jsou samozřejmě strašné už v jedničce a v první polovině tohoto filmu, ale to alespoň neměli moc co hrát. Myslela jsem si, že když člověka zradí někdo, kdo ho miluje, tak to bude projevovat různými způsoby - bude nasraný, smutný, brečet, vřískat... jakákoli lidská reakce. Klidně i katatonie by byla přijatelná. Ale tady není ani ta katatonie. Laura se asi tváří, že je jí ublíženo, ale neumí to nijak vyjádřit (mimikou, v hlase, prostě nijak). Co se týče Massima, tak ten je snad na tom ještě hůř, než v předchozím filmu. Laura se alespoň umí tvářit vzrušeně, ale při pohledu na Massima usychám jak tráva v období sucha. Při každé erotické scéně, která má člověka nabudit a cítit alespoň trochu vzrušení, se tváří, jakoby ho ta holka srala a on si v duchu říkal "ať už to mám proboha za sebou". A i když jsem nepochopila jeho herecké rozhodnutí hrát svého bratra, jakoby zrovna viděl Temnýho rytíře a Joker se mu jevil jako dobrá herecká předloha, přesto se snažil víc (i když to bylo stejně divný). Jinak příběh vypadá, že není vůbec podle knihy - nemá jasnou strukturu, všechno se děje tak náhodně, že se tomu nedá ani věřit, spousta scén chvíli vypadá, že jsou sen, jindy zase že nejsou. Postavy rozebírají konec filmu, ale je to tak nejasné, že si část musíte prostě domyslet. Neexistuje něco jako čas (na začátku filmu má Laura vlasy jako na konci jedničky, během líbánek jí narostou o alespoň pět centimetrů) a ani vývoj či spojení postav, kdy Olga s Domenicem mezi sebou nemají v podstatě žádnou scénu během prvního dílu, a ve druhém už jsou plnohodnotný pár, přitom kdy se stihli dát dohromady a jak to utajili před svými nejlepšími přáteli (a hlavně proč) pro mě zůstane záhadou. Nakonec se musím vyjádřit k chemii mezi herci, která v podstatě neexistuje. Vlastně neexistuje nic jako vztah mezi Laurou a Massimem. Ti dva spolu buď šukaj, nebo se hádaj, a když se spolu snaží vést konverzaci, tak do minuty skončí. Je doslova bolest vidět ty dva spolu na scéně. Jednička je rozhodně lepší film, ať už po stránce příběhové, hudební či technické. Tento díl chci už vidět pouze s velkým množstvím alkoholu v krvi. Nejlépe takovým množstvím, abych do rána zapomněla, že jsem ho viděla. () (menej) (viac)

Arkagas1989 odpad!

Tak tohle vážně ne. Ne, ne, ne a ne! pustila jsem si to do pozadí k žehlení, člověk čeká tak nějak cokoliv, ostatně vypnout to můžete vždycky, ale až takovouhle stupiditu asi čekal fakt málokdo. Film jsem dala celých 8 minut, víc jsem vážně psychicky nevydržela, protože na to je můj život příliš krátký. v prvních dvou minutách mě dostala scéna, kdy nevěsta ve svatebních šatech pronese: „ neměl bys tu být, nemám kalhotky."Co bude následovat asi není potřeba říkat. Tohle nefunguje ani jako komedie, fakt ne, protože se u toho nepobavíte, ale spíš naserete. ()

KryplXxX odpad!

Nejhorší z hrozných. Bohatý cikán prcá polskou kurvu. Vdruhém díle do kundy, ve druhém do prdele a ve třetím si pozve kámoše takže do kundy i do prdele. Kdybych si pustil porno tak ušetřím 6 hodin času a uvidím toho víc než monstrózně chlupatou hruď italského krypla. ()

TheKniGht

60% **** (Na tento film by se neměli koukat frigidní lidé, nebo lidé bez intimního vztahu pak by mohlo být hodnocení dobré ) Skvělý lehce erotický film jak má být, na to že to není americké produkce, tak za mne skvěle! Sympatický a přitažlivý herci, dobré scény, dobrá hudba i kamery, klasicky dobrý oddechový film takových filmů by mohlo být více a koukat na to méně hloupých lidí a bude dobré hodnocení.Erotický film kde se svádí dva lidé a mají spolu sex s pěknými herci a hudbou, o tom film je !!tak samozřejmě je tam špatné hodnocení to že očekával nekdo asi něco jiného jako většina lidí si myslela že kouká asi na Sněhurku od Disneye nebo na horor masakr motorovou pilou asi 🤷‍♂️ kdyz pak daji spatne hodnoceni a jsou Překvapeni,kdyz nemam nektery Žánr ve filmu rád, tak se buď na nej nedívám a nebo nehodnotím protože už předem vím o čem ten film bude podle obrázku podle traileru podle popisu … ()

JenYu

Slunce. Pláže. Černé obleky. Bazény. Uhrančivé oči. Melancholické písně. Rychlá auta... Bohužel ani opulentní výprava a herci bez zábran nestačí, když není o čem hrát. Film tak spíš připomíná dvouhodinový bezeslovný videoklip a reklamu na výrobce slunečních brýlí :) P.S. Žánr mi nevadí a jednička byla celkem ucházející, tomuhle dílu však chybělo cokoliv, čím by zaujal. ()

zuzza11 odpad!

Já vlastně ani nevím o čem to sakra bylo? To je jak kolumbijská telenovela, stupidni dialogy, debilni ksichty a ještě stupidnější děj nebo dá se tomu říct děj, když žádný nebyl? Prostě taková snůška hoven ()

holka218 odpad!

Tak tohle bylo tak špatný, že to snad ani není možný. První díl taky nebyl žádný zázrak, ale to bych ani nečekala. Čekala jsem, že tohle bude aspoň na podobné úrovni. Ale jako co tohle bylo? Přemýšlím, jestli ve filmu zazněla aspoň jedna normální smysluplná věta. A ten děj? Tady o ději snad nemůže být ani řeč. Navíc nechápu, proč to nějak plynule nenavázalo na první díl. Navíc byli všichni děsně otravní a celý film byl neskutečně nudný. ()

IZFNP odpad!

Nechápem, komu toto pripadalo ako dostačujúci produkt. Nuda, nezmyselné chovanie postáv, nulová romantika a “zápletky”, ktoré môžu byť nosné fakt len pre porno. ()

a0001 odpad!

Scenár písala panenská blanka o ktorú ani bicykel nikto neopre. Fantasmagorická magória plná absurdít, tuposti a shitných, pózerských akože erotických scén. Ženy.. Boha.. To už si pozrite Jozefínu kde je normálna j.bačka a nie póza pre tiktok. ()

Neto odpad!

Ok takže, první díl mě minul a viděl jsem ho jenom v podobně videorecenzí, avšak druhej jsem si nenechal ujít. Narozdíl od porna vám druhý díl zabere 2 hodiny a má to horší děj než cokoliv s Jonášem Hříchem. Celej film se jebe ze strany na stranu a nemá to hlavu ani patu, scénáristi si tohle vytáhli z prdele protože potřebovali prachy na štětky a kvalitní piko vařené v sídlišti Chánov™.  Scénář by totiž měl tak 20 minut kdyby nebylo obskurních píčovin vhodných vydloubnutí očí jebnutých před hudbu a prezentovaným divákovi (v buisness plánu uvedeném jako čurákovi) jako děj. Musím uznat že mrdací scény jsou lepší než v Padesáti píčovínách každých 50 sekund ale furt to není něco geniálního. Zvrat(k)y jsem předvídal 10 minut od začátku "filmu" a konec byl předvídatelnější než nekrofil na hřbitově s lopatou. Massimo nebo jak se ten kokot píše neumí hrát jinej výraz tváře než nadrženej jak čokl, a když se o to pokusí tak vypadá jak kdyby mu někdo namazal psí hovno pod nos. Laura je taky postava typu : Taková nymfa že s tebou bude spát tak moc, že místo toho aby se ti postavil tak ti začne téct krev z nosu. Jo a poznámka pro ty co tímhle očistcem prošli : ZAHRADNIK CO MA MEXICKEJ NICKNAME LMAO A PÍGLUJE MU ŽENU XDXD. Takže all n all : "Film" jehož minutáž natahujou o 3 násobek záběry mrdání, ježdění autem nebo jiný sračky narvaný před hudbu. Paní se Stockholmským syndromem a její italská mrd machine dělají vpodstatě ty samé brikule ale je to ještě větší sračka, no nekup to. ()

Amalberga odpad!

"Film" vypadá, jako kdyby někdo filmařům zadal natočit velkorozpočtovou reklamu a porno. A na pozadí této reklamy (snad v každé scéně jsou jiné sluneční brýle, mafiáni nosí drahé značkové hodinky, detailní záběry na značku Ferrari atd.) se v náznaku odehrává cosi jako děj ve schématu: sex - postavy řeknou pár vět - montáž - sex a pořád dokola. Jediná pozitivní věc jsou krásné záběry okolní krajiny, až se mi zachtělo jet do Sicílie. ()

PanPyzamo

Druhý díl podle mě ještě horší než ten předešlý. I když byl první díl špatný, tak se v něm něco trochu odehrávalo a zde je snad ještě více sexu, což některým může vyhovovat, ale jde o to, že asi tak první půlku filmu je to co chvíle nějaká sexuální scéna. Vy tak v kuse sledujete sex, dokud není zhruba tak ta druhá půlka filmu, kde už s těmito scény trochu zpomalí a přijde na řadu trochu příběhu, který je podle mě stejně slabý. Co tedy tento film nabízí? První půlka samý sex, který si můžeme v dnešní době najít všude na nejmenovaných stránkách a v druhé půlce už sice nějaký děj, který ale není zrovna nejlepší. Tento film nejspíš potěší jen ty největší fandy prvního dílu. Ostatním bych radil se tomuto vyhnout. Nemá to dle mého názoru co nabídnout. Leda byste chtěli pořádnou dávku erotiky bez hlubšího děje. Jinak fakt nevím. Za mě špatný film, který nedoporučuji. 2/10 ()

tomino28 odpad!

Je to jako sledovat ten nejlacinější hudební videoklip s nejdebilnějším textem a dějem - zde ještě proloženo soft pornem a nataženo na téměř 120 minut. A stejně jako u hitů jednoho léta, i tento pokus o film během pár týdnů vyšumí do ztracena jako pára nad hrncem. Ale zároveň to, co přitahuje masy a pozornost, pojede na Netflixu do té doby, dokud o polsko-italskou divokou domácnost bude zájem. A obávám se, že ještě zdaleka nekončíme. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

Tomas_PO odpad!

Neuveriteľná tragédia, ešte horšia ako diel prvý. Ideálny adept na odpad, čo len bez jednej hviezdičky. Nekonečne dlhé zábery, klišoidné dialógy, katastrofálny príbeh, ak sa to vôbec príbehom nazvať dá... A paradoxne, človeka to miestami až priklincuje k diváckej stoličke, s údivom pozerajúc na toto "čudo". ()