Šikovný hráč Eddie a jeho kamaráti dajú dohromady 100000 libier v nádeji, že ich Eddie dokáže počas kartovej hry slušne rozmnožiť. Narazí však na profesionálov a tak majú Eddie s kamarátmi namiesto výhry na krku dlh pol milióna libier. Keď ich do týždňa nezoženú, budú mať veľké problémy a tak vymyslia rafinovaný plán - olúpiť lupičov, ktorí sa chystajú olúpiť drogových dealerov. Bláznivá jazda londýnskym podsvetím sa môže začať. (RTVS)

Bachy

Lepší než RocknRolla, ale o třídu horší než Podfuck. Možná, že je zde špinavější atmosféra, ale malinko chybí drive a tah na branku Podfucku. Stylová motanice, ale je vidět, že dotáhnout matky je ještě třeba. Možná, že Matthew Vaughn si u Barelů ještě nemohl tolik otevírat hubu. Stejně totiž podezřívám Vaughna, že Ritchieho první gangsterky jsou jeho jeden velký podfuck. 7/10 ()

Happens

Zbožňuji ten anglický sloh gangsterek ve smyslu Podfu(c)k, RocknRolla, atd. Perfektní epika a vymazlená lyrika prostředí. Kdo je aspoň trochu zainteresován v tomto žánru, tak rozhodně je povinností tento film zařadit do kategorie shlédnutých. Zbožňuji gangsterské pavučiny! ()

eLeR

Film plný chlapíkov, ktorí dávajú jednu hlášku za druhou .. len tak medzi rečou. Všetko sa im parádne darí, všetko im vychádza .. len tak náhodou, Fakt skvelá zábava s výborným koncom. Pardón .. bola tam predsa len jedna slečna so samopalom. ()

Rocky62

To jsem si takhle jednou večer prohlížel zdejší žebříček TOP filmů, které jsem ještě neviděl, a které by mi mohly zpříjemnit poněkud nudné chvíle, načež jsem narazil právě na tento "skvost". Extrémně nudné záplavě hoven jsem odolával neuvěřitelných 30 minut, načež konečně nastal osvobozující moment, kdy jsem tu sračku vzteky vypnul. Veličenstvo Ritchie si může prosím pěkně tenhle styl "humoru" strčit do řiti a neprovokovat mojí zřejmě zkriplenou duši. No a jak už to starých poctivých veteránů zde na csfd bývá, ti co filmeček neviděli celý, logicky nehodnotí. Ale rád bych tu měl ten ODPAD... ()

SeBig

Musim říct že obrovské překvapení! Film mě dřív vubec nelákal a Guye Ritchieho jsem nesnášel jelikož jsem si oblibil Stathama a muj kámoš který ho žere taky tohle už viděl a řikal že je to dobrý musel jsem to vidět taky. Film má sice nehorázně zamotanou zápletku ale chvílema baví a pak se to rozjíždí a situace je na místě jasná! Skvělý film ()

Ghoulman

Popravdě můj nejoblíběnější film od Guy Ritchieho. Podfuck je taky skvělej, ale feeling tohodle filmu nedokáže napodobit nic jinýho... ()

marhoul

Nesdílím masové nadšení, beru, že je to zábava, ale na můj vkus až moc potřeštěná. Nic proti ničemu, tento film více nevyhledávám. ()

heyda

Tenhle film funguje na rozmezí akčního filmu, komedie a dramatu. Je celý zahalen do zajímavého vizuálního kabátu. Poprvé je film trochu zmatený, ale naštěstí jsou to jen některé detaily hlavně co se postav týče, které se při druhém zkouknutí srovnají. Co bych na tomto filmu vypíchl je humor, který je doopravdy skvělý a lidský. To je asi největší klad filmu. Nesmím opomenout zmínit i soundtrack, který je vážně šílený přesně jako si tento úlet-film zaslouží.... Na druhou stranu film místy nudí a obsahuje pár nevydařených skoro až trapných scén, které bohužel kazí celý dojem. Za film tedy dávám 3 hvězdičky, ale určitě se vyplatí vydržet až do konce. S umístěním v top 100 však nesouhlasím. ()

Yardak

Viděl jsem to až po filmu Podfu(c)k, a proto jen silné 4, neboť druhý film Ritchieho je ještě o pár detailů vypilovanější. Příběh, anglický humor, hlášky a pár dobrých postav. Možná po dalším zhlédnutí změním na maximum. ()

jojinecko

Najlepší a doteraz neprekonaný film Guya Ritchieho! Scenáristicky a režijne vymakaná "gangsterská" mozaika plná suchého humoru, napätia a nečakaných zvratov... ()

Natascha

Pro mě rozhodně lepší než Snatch (možná proto, že tady jsem se v ději a postavách orientovala naprosto bez problému, na rozdíl od zmíněného filmu...). ()

Flego

Atraktívne poňatie britskej gangsterky plné čierneho humoru, drsných scén a neopozeraného filmárskeho štýlu, kde strih, šikmé pohľady kamery a cool hudba len dokresľujú zážitok. 4+ ()

Roman.Ticka

Gangsterky myluju, a ty s přívlastkem kultovní, jakbysmet. Nevím kde začít se slovy chvály, bylo to prostě coolově husté, opojně absurdní, nenuceně vtipné. Super kamera, super herci, super hudba, nemám slov!! Sousedská skvadra vytvořila skládačku bez jediné skulinky - úžasně stupidními výrazy, kouzelně naivními dialogy, nečekanými (ne)náhodami, bizardními situacemi... Věty holé rozvité končící nejčastěji: "Rozumíš?" :-) I jediná zhulená nevím kdo, snad Johanka z Arku, tomu dala pověstnou korunu. A hlavní kvarteto - jak chlapci sklízeli, aniž by zaseli, hotová úroda, přímo lukulské hody! Stinga za barovým pultem jsem vůbec nečekala a všem těm pošukům, poskokům, (porno)šéfům hudebně kraloval velký "Boss" James Brown, dokonalé. ()

poz3n

Tyhle Ritchieho gangsterky prostě nejsou pro mě. Rozhodně oceňuju inovativní střih a celkově pojetí střihové skladby, nicméně to nic nemění na tom, že tento druh zábavy mi přijde spíše nezábavný. Pár momentů se našlo, ale jako celek mi to nic neřeklo ani nedalo. 6/10 ()

anderson

Absolútne skvelá čierna komédia, pri ktorej som sa po desaťročí nudy od srdca a naplno smial. Vypointované dialógy, skvelá vizuálna štylizácia a ultracool figúrky medzi ktorými vynikajú Vinnie Jones a jeho učenlivý synček. Bravó !!! (27.5.2004) ()

Ivoshek

Strukturou je to klasický "módní film" - několik prolínajících se příběhů a osob, jejichž interakce vyvolávají další a další problémy, hodně násilí, hodně hlášek, trochu nelogičností (které si ale při prvním koukání ani neuvědomíte). ... ... ... ... Záleží, jak se na to podíváte - jestli jako na Ritchiovskou kravinku pro pobavení, pak se vám to bude líbit. Pokud v tom začnete hledat cokoli navíc, pak v tom bohužel nenajdete nic. ()

jonyyy

Ponurá atmosféra, divné temné barvy, první půlka normální film, ale ta druhá, od kamery přes efekty, výkony (Vinnie Jones byl nejlepší, ale Sting taky potěšil) dokonalé....a ten příběh..skoro nejde nedat 5. 90% ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Pro producenta vykročení neobvyklým směrem, pro režiséra naopak návrat ke klasice. To je RocknRolla, nový film Guye Ritchieho. Režisér kultovních britských gangsterek Sbal prachy a vypadni a Podfu(c… (viac)