Šikovný hráč Eddie a jeho kamaráti dajú dohromady 100000 libier v nádeji, že ich Eddie dokáže počas kartovej hry slušne rozmnožiť. Narazí však na profesionálov a tak majú Eddie s kamarátmi namiesto výhry na krku dlh pol milióna libier. Keď ich do týždňa nezoženú, budú mať veľké problémy a tak vymyslia rafinovaný plán - olúpiť lupičov, ktorí sa chystajú olúpiť drogových dealerov. Bláznivá jazda londýnskym podsvetím sa môže začať. (RTVS)

Prankster

Guy Ritchie točí strašně komplikované ale skvělé filmy. Řekl bych že je to ještě lepší než Podfu(c)k. Proste to se musi videt... ()

skalicky

Jeden s nejlepšich scenářu co sem kdy viděl,super akce a zavěr je naprosto exelentní!!Asi jeden nejlepších soundtracku jaký sem kdy slyšel! ()

soldiersn

Mám rád gangsterky a tahle byla obzvlášť super, ostatně jako většina z Ritchieho tvorby. Jediné co mě trošku zarazilo, byl „přebůstěný“ konec, kde se všechno semlelo, doplnilo a vyhrotilo nevídaným (hlavně rychlým) způsobem. Samozřejmě to nepovažuji za chybu, jen jsem byl překvapen, co všechno se dokáže na konci filmu zvrátit. Celkově 93% ()

Wolfenzi

Vysoký hodnocení, krimi, thriller, komedie, Jason Statham, Jason Flemyng, Alan Ford a Vinnie Jones. Na tohle pasujou rovnou dva filmy. Ale Snatch má navíc cikána Brada Pitta a pískajícího psa. ()

oasismanik

Slabšie ako Snatch? Tažko povedať, akurát menej americké, viac britské a nie sú do toho zahrnutí američania, židia, boxujúci cigáni a trocha menej intelektuálne zdatní černosi. 10/10 ()

Pharlap

Slušný..relativně zábavný..skvělá zápletka..ale na nějaké přehnané hodnocení k pěti hvězdám doopravdy nevidím důvod. Měl jsem pocit, že je to jen další britský film, s britskou kamerou, s britským humorem, britskými herci a prostředím.. prostě samé klišé klišé klišé.. Takže v konečném důsledku to nefungovalo ani jako akčňák, ani jako komedie, ani jako thriller, natož drama. ()

4k7

Ať chci nebo ne, já tam toho Tarantina prostě tak nějak cítím. Je to styl, který se mi líbí a tento film se s ním popral výborně. Děj propletený jako vánočka a tak krásně absurdní... supr. Jen po mě nikdo nemůže chtít, abych mu srozumitelně odvykládal příběh filmu. To bych nezvládl ()

kubas369

Film dost podobný Snatch jak by taky ne když u obou je stejný režiser. Kdybych měl tyto dva filmy srovnat tak se mi víc líbí právě Snatch ne že by Sbal prachy... byl horší film to vůbec jen není prostě tak vtipný a celkově jsem se tak nebavil jako právě u Snatch. ()

Týnidlo

Všechno vypadá jasně, pak se něco zlomí, vypadá to ale furt jasně, přestože se příběh obrátí trochu jiným směrem, ale nakonec zjistíme, že jsme se mýlili tak moc, že jsme rádi, že naše teorie nebyla řečena nahlas. Tak tyhle filmy mám ráda:) ()

pekas

Tohle bylo před Podfuckem? A já si říkal, že je to hodně podobný styl. Tak v tom případě plný počet bez výhrad. 100% ()

x_silver

Jednoduše tady není o čem mluvit. Ten kdo hodnotí první postTarantinovku pod 3*, nevyzná se v kvalitě inteligentního černého humoru. Bez Guye Ritchieho by dnes svět vůbec nemusel znát Jasona Stathama a Vinnieho Jonese, Tarantino by neměl žádnou sobě rovnou konkurenci a nevznikly by další takovéto filmy. Kopa skvělých hlášek, nečekaných zvratů a umění zkombinovat příběhy tolika postav do jednoho komediálně laděného filmu udělalo své. V mé paměti vždy zůstane Lock, Stock and Two Smoking Barrels jedním z 10 nejlepších filmů VŠECH DOB. ()

princesofpersia

Zápletka je sice o něco slabší než ve Snatch, ale i tak je o zábavu postaráno. K tomu ještě perfektní soundtrack a scénář a znovu si můžu potvrdit, že tenhle žánr filmů je jeden z mých nejoblíbenějších. ()

kubilov

Prvotina Guy Ritchieho, z které jde přímo poznat, jaká bude jeho tvorba i v budoucnosti. Zábavný, ale komplikovaný a perfektně propletený příběh, ve kterém se dá snadno ztratit, desítky mrtvol a jedna taška z penězma, která během celého filmu asi 88x změní majitele, spousta postav, které jsou všechny parádně zahrané a za vším vhodně vybraná hudba. Guy prostě uměl už od začátku a hned svým prvním filmem se nesmazatelně zapsal do dějin filmografie. Opravdu marně se hledají slabiny, takže pro tento film mám jen slova chvály a maximální hodnocení. ()

darthvader77

Dost podobné budoucímu Podfucku a přitom v mnoha věcech odlišné. Zápletka je jiná, ale i tak neuvěřitelně vtipná. Oba filmy jsou vrcholem práce Guy Ritchieho. ()

curfew77

Něco jako Podfu(c)k zatím ještě nedotažený k úplné dokonalosti. Přesto není o krutopřísné hlášky a bizardní situace nouze, taky Statham jakožto erbovní herec daného subžánru nemůže chybět. Solidních 75 % a v zasvěcených vzbudí hlavně nezvladatelnou chuť pustit si okamžitě znovu už zmíněný pozdější Ritchieho majstrštyk. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Pro producenta vykročení neobvyklým směrem, pro režiséra naopak návrat ke klasice. To je RocknRolla, nový film Guye Ritchieho. Režisér kultovních britských gangsterek Sbal prachy a vypadni a Podfu(c… (viac)