Šikovný hráč Eddie a jeho kamaráti dajú dohromady 100000 libier v nádeji, že ich Eddie dokáže počas kartovej hry slušne rozmnožiť. Narazí však na profesionálov a tak majú Eddie s kamarátmi namiesto výhry na krku dlh pol milióna libier. Keď ich do týždňa nezoženú, budú mať veľké problémy a tak vymyslia rafinovaný plán - olúpiť lupičov, ktorí sa chystajú olúpiť drogových dealerov. Bláznivá jazda londýnskym podsvetím sa môže začať. (RTVS)

Nix

Prostě první Ritchiovka, tohle je prostě kult. Spolu ještě s Podfu(c)kem jsou to jeho nejlepší začátky a tady definuje svůj žánr s naprosto skvělými hereckými výkony, ale pro mne v tý době neznámými herci. Taky si půjdu vydělat nějaký ten cash. ()

Dexx

Prostě...skvělý:-) Na konci jsem se jen šťastně šklebil, protože něco tak absurdně černočerně zábavnýho se jen tak nevidí. Scénář je prostě perfektní, a i když je přímo úchylně zamotaný, vyvíjí se stále překvapivěji až do posledního záběru. A ty postavičky - krom toho, že jsou dobře obsazené, jsou prostě...k sežrání:-) Úplně všechny. ()

Lichty

Jedna z nejlepších krimikomedií, kterou může v budoucnu překonat snad jen sám Guy Ritchie (i když o tom dost pochybuji). Jeho osobitý styl, do detailu vykonstruovaný příběh a tolik dobrého černého humoru, že když si i teď vybavím scénku s hasicím přístrojem, nebo hlášku "K čemu sakra potřebovali strážníka?", spolehlivě mě to rozesměje! ()

awokado

Ritchie tyhle žánrovky fakt umí....prostě od první do poslední munity jízda.....zápletka genialní...film, který šlape na plný kule:))....tenhle typ filmu fakt můůůůžu....95% ()

LakiyL

Osudy mladého gamblera a jeho kamarátov, malých zlodejíčkov a mafiánskych pomocníkov, ktoré sa spoja. Títo chlapíci majú z pekla šťastie. Skvelý nápad, skvelo sfilmovaný. vrelo odporúčam ()

stiewe

Solidní rozjezd pro film Snatch, Ritchie se v tomto filmu pěkně rozjel ve velmi zábavné filmu plném peněz, mrtvol, marihuany a pěknejch podvodů.. ()

Uiboek

Jak já Rithieho za podobné absurdní filmy zbožňuju. Je až neuvěřitelné, jak jsou jeho filmy propletené do sebe. Jen u jeho filmů mám občas problém stíhat záběry, střihy, ale je to neskutečná jízda a zábava a tu tady jde. ()

Shredder

Skvela komedia a kvalitny film v jednom. Zaujimave postavy, dobre hlasky a kvalitny scenar. Naozaj podarena a netradicna gangsterka, ale masterpiece Guya Richieho prisiel az o dva roky neskor. ()

seiffs

Velmi zajímavá záležitost. Chvílemi jsem se slušně zasmál. Musím také velmi pochválit soundtrack a kameru. Horší už to ale je s kvalitou obrazu a s dějem. Kdyby nebyl obraz tak podivně nekvalitní a děj občas nejasný neztrácel bych se tolik a dal bych o hvězdičku víc. ()

klo11bouk

podfuck , po přečtení spalte , muži co zíraj na kozy a sbal prachy a vypadni.perly uvolněného humoru pro oči vidící za špičku svého nosu.jestli ten nos vidí když tolik hulí :-)). ()

Talina

Díky tomuto filmu už chápu akcent Craiga Charlese, protože jsem prostě nechápala, že je angličan a zní (aspoň podle mě) jako Ir...ale vono je to podle toho, z jaké části Anglie člověk je..aha! Anyway...vyjádření k filmu - původně jsem chtěla napsat, že je tohle lepší než Snatch, ale pak, když jsem si to přemítala v hlavě, tak musím nesouhlasit. Oba filmy mají něco do sebe a je nefér hodnotit jeden na úkor druhého, když jsem si oba užila stejně :) ()

Stanix

Vtipná záležitost, dobrá zábava určitě zaručena. V 1.polovině filmu jsem se ve velké záplavě postav trochu ztratil, ale v druhé půli jsem byl již kompletně zorientovaný. Pro mě určitě záležitost na vícero shlédnutí, ostatně stejně jako Snatch, se kterým to tu spousta lidí srovnává. Nebudu výjimkou a řeknu to asi takhle: Snatch je určitě malinko lepší vybroušenější a vyleštěnější mladší brácha Lock Stocku.... ()

departed

Scénář vypiplaný do detailu, jenž nechává lehce absurdní postavičky se svými problémy a dluhy kráčet po place. Film, který navíc dokresluje svou stylovost kvalitním hudebním doprovodem, nažloutlým filtrovým zabarvením, osobitými kamerovými hrátky (některé záběry mají fakt říz) a peprnými dialogy, kdy humorné repliky vyhrávají na celé čáře. Ritchieho styl je parádní a už od prvních minut dává jasně najevo, že se během necelých dvou hodin u téhle gangsterky rozhodně nebudete nudit. Zaručeno. ()

Mijagi

Neokoukání, i když známí, herci. Plno výborných hlášek vezoucích se na vlně anglického humoru. Díky roztříštěnosti do několika dějových pod-linií se ve filmu pořád něco děje a jednotlivé střípky příběhu do sebe navíc perfektně zapadají. Musím přiznat, že i když má tento film nižší hodnocení na ČSFD než tématicky podobný Podfu(c)k od stejného režiséra, bavil jsem se v tomto případě o něco více. Hlavním důvodem je komplikovanost děje na divácky snesitelné úrovni, Podfu(c)k mi přišel místy zbytečně překombinovaný. "Co to je?" "Koktejl, chtěl jste koktejl." "Ne, chtěl jsem po vás osvěžující pití, nečekal jsem deštnej prales. Po tomhle se zamiluješ klidně do orangutana." ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Pro producenta vykročení neobvyklým směrem, pro režiséra naopak návrat ke klasice. To je RocknRolla, nový film Guye Ritchieho. Režisér kultovních britských gangsterek Sbal prachy a vypadni a Podfu(c… (viac)