Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Shakers

Začiatok filmu trápny a nudný, potom príde diabol a je to aspoň trošku zaujímavé, ale celý čas je to vlastne aj tak nezaujímavé. Tento film je skrátka tak o ničom, že s tým nedokáže spraviť nič ani Brendan Fraser. Aj keď koniec filmu sa mi páčil. A Elizabeth Hurley ako sexi diabol tiež. 50% - 2* ()

Pepinec

Jak nebo čím mám zhřešit, abych propadl takovému ďáblovi? Mám se snad dneska večer koukat na další připitomělou nováckou show, jejíž reklama se zhovadile třepotala málem až vprostřed obrazovky? Dej mi znamení, pekelná vládkyně, a já to pro těch sedm přání a sedm setkání s tebou udělám! Možná bych si někde mezi přáními strávit s tebou půlnoc v Paříži (zdravím Woodyho) a prožít s tebou noc (klidně v muzeu, Bene) přál, aby se v roli Elliota, když ne já sám, objevil kdokoli jiný, protože Brendan Fraser vypadal, jako by mu ulítly včely. Ale jinak nemám připomínek, film mi zkrátil odpolední čekání na večer a znovu mě přesvědčil o tom, že víra v ďábla je rozhodně víc sexy než víra v Boha. ()

Boogeyman

Dlaší případ velmi nevyužitého potenciálu. Většina dobrých vtipů je k vidění už v traileru. Nicméně Elizabeth Hurley je ten nejrajcovnější Ďábel všech dob a díky ní nejde o ztrátu času. ()

petaspur

Elliota Richardse nemá nikdo rád, nikdo si s ním nechce prohlížet fotky nejnovějších reprobeden z různých úhlů pohledu a milovaná Alison dosud nezazanamenala jediný kousek informace o jeho existenci. Takový ňouma se hodí pouze Satanovi, který mu nabízí exkluzivní zážitky za svou tradiční cenu - duši. Elliot nadšeně přijímá, aniž si uvědomuje, že Ďábel dokáže každého jeho přání vylepšit drobnou potouchlostí, díky níž mu bude Alison stále unikat. Všechny Elliotovy proměny v muže předpokládaných Alisoniných snů jsou velmi zábavné, ale mou jedničkou zůstává Elliot Richards - třímetrový movitý basketbalista s třícentimetrovým divochem a velmi prořídlou šedou kůrou mozkovou. 7-7-7 tedy vlastně 5-5-5! ()

salahadin

Jojo, Hurley byla vždycky takový čertík, s ní bych smlouvu klidně podepsal. Její hodina ve škole před třídou byla bezvadná, takže Liz je takový fungující držák, který mě nedovolí od jinak průměrného filmu odejít. ()

ChewieDC

Vcelku zábavná taškařice, která ovšem v závěru při hrdinově prozření postrádá na začátku vybudované tempo. Ovšem pasáž s columbijským dealerem je vynikající ;) Škoda také, že se nakonec do filmu nedostalo alternativní 6. přání, kde se z Elliota místo prezidenta stala rocková hvězda. Už jen kvůli této desetiminutové pasáži, která musela být přetočena z důvodu přístupnosti, stojí za to půjčit si DVD. ()

kingik

Elliot Richards je nenápadný, naivní, pracovitý dobrák. Celé dny sedí ve své kanceláři u počítače a trpělivě snáší posměšky svých kolegů a jen v noci usíná a pláče nad svým životem. Tajně miluje kolegyni Allison, ale protože je chorobně stydlivý, troufl si s ní doposud prohodit jen pár vět. A jednoho dne Elliota navštíví sexy žena, vyslankyně pekla, která mu nabídne obchod: ty mně dáš duši a já na oplátku splním sedm přání a budeš mít Allison a budeš všemi oblíbený. Elliota napadne, na co je mně duše, když nemám Allison a Ďáblici dá svoji duši. Objednané reinkarnace sice odpovídají zadaným parametrům Elliotových přání, ale vychytralá Ďáblice si dá záležet na tom, aby ani jedno vyplněné přání a převtělení, nebylo dokonalé. Když si Elliot zvolí být bohatým a vlivným, promění ho na kolumbijského drogového magnáta a připraví mu horké chvilky, když chce být americkým prezidentem, tak ho promění v Abrahama Lincolna v den jeho smrti, a když Elliot vyčerpá všechny svoje přání, tak je čas splatit je vlastní duší. Elliot chce ale Ďáblici převézt. Je to zábavná komedie. Brendan Fraser je zábavný ve svých proměnách. Nepřehlédnutelná je sexy Elizabeth Hurley. Ovšem mohlo to být v závěru nápaditější, ale jinak to bylo fajn. 80% ()

Jordan

nakoniec som predsa len dal tri, lebo aj keď je jasné, že hlavným lákadlom je sexi elizabeth v ešte viac sexi oblečkoch, tak sa tu nájde aj pár vtipných scénok a aj keď scenáristický výber situácií a ich rozvedenie je viac prvoplánové ako nejak extra premyslené, ich režijné riešenie tomu dá celkom gule a dá sa to pozerať, občas sa aj zasmiať (hoci nie nahlas, tak aspoň pousmiať). Harold Ramis je skúsený komédiológ (napríklad jedna ya NAJ amerických komédií Na hromnice o den více) a preto technická stránka je na veľmi schopnej úrovni, najmä úvodné titulky ma naozaj oslovili. Záver, tak strašne sporná časť romantických filmov, je "uhraný" na obe strany, keď Fraser začne vypúšťať tie krásne vzletné slová, je tu našťastie diablica hurley, aby to trochu schladila a úplné finále je tak polovične sofistikovane vyriešené. Celkom príjemné a nenáročné sledovanie, čo viac chcieť . . . ()

Anderton

Keď už niekto podpíše zmluvu s diablom (napríklad scenárista a režisér s hollywoodskym štúdiom), tak očakávam, že jeho obeť bude pre diváka niečo znamenať. Cook, Moore a Ramis bohužiaľ prinášajú iba ďalšiu tuctovú komédiu do počtu, pri ktorej sa sem tam zasmejete, pokocháte sa pohľadom na peknú herečku v hlavnej ženskej úlohe (to je prekvapenie) a po nezávadnej stopáži na film rýchlo zabudnete. Nápad mohol byť spracovaný omnoho zaujímavejšie. Aj ako komédia, samozrejme. ()

boshke

Nápad vůbec není špatný, styl humoru mi také poměrně vyhovoval, co je však špatné, je hlavní představitel. Nemůžu si pomoci, ale Brendan Fraser je jeden z nejhorších herců, které znám. A tak se mi dělalo permanentně lehce nevolno, když byl na obrazovce... takže 90% stopáže. Kdyby se film přetočil s někým normálním, určitě bych neměl problém jít na čtyři, možná klidně i na pět hvězd... 60% ()

Smok

Na váľanie sa po zemi od smiechu od začiatku do konca to nie je, ale filmu sa nedá uprieť isté kúzlo, ktorým si diváka získa. Osobne si túto komédiu vždy rád pozriem a s radosťou sa nechám vynikajúco pobaviť. ()

teutates

Po mnohých rokoch som to videl znovu... aaa super. Krásny diabol v podaní Elizabeth, ktorý pokúša Brendana Frasera. Spôsobou ako zatratiť svoju dušu je hneď 7... a v tomto prevedení je to fakt zážitok. Škoda len, že Fraser už akosi nehraje, škoda ho... aj ako Kráľ džungle bol rezač. 8/10 ()

predators

Hodně příjemná komedie se střeštěným Fraserem a pekelně neodolatelnou E. Hurleyovou. Těch několik přání, které si Elliot prožije, nemají chybu. Každý příběh je něčím jiným, plný nápadů a to dělá smlouvu s ďáblem sakra nevýhodnou, za to zábavnou. Takových komedií je málo a to je fakt! 75% ()

klerik

Príjemná blbôstka, na ktorej sa dá zasmiať. Elizabeth je diablica s velkým(i) D :) a Brendan roztomilo ukazuje všetky svoje komediálne stránky (aj keď ja ho radšej vidím vo vážnšjších úlohách). Jednoduché, rýchle (keď dôjdu nápady, ide sa na ďalšie želanie) a ešte aj romantické... ()