Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva

• Česko Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (viac)

Vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva MCU odomyká multiverzum a posúva jeho hranice ďalej ako kedykoľvek predtým. Vydajte sa na cestu do neznáma s Doctorom Strangeom, ktorý s pomocou mystických spojencov starých aj nových prechádza mysľou a nebezpečnými alternatívnymi realitami Mnohovesmíru, aby sa postavil tajomnému novému protivníkovi. (Cinemart SK)

Zaks

Tuctová myšlienka záchrany sveta sa rozvíja trochu viac bombasticky. Famózne technické spracovanie, spolu s hudbou robí z príbehu výborný zážitok. Aj občasný humor fungoval, herci tiež fajn, len nastupujúca čarodejnícka mládež sa má ešte čo učiť, nielen vo Wongovej akadémii. ()

fanmov

Už si ani nevzpomenu, kolikrát jsem si během filmu řekl "proč?". První díl, je jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec. Toto, je slátanina. Ano efekty skvělé, herecké výkony výborné atd. atd. Ale k čemu to všechno je, když příběh je jeden velký shit. ()

Tomas129

Za mě totální slabota a slátanina. Z traileru to vypadalo úplně jinak... Strange jindy velký kouzelník, který si dokáže poradit s čímkoliv, třeba s Thanosovými kameny nekonečna, tak tady nepředvádí skoro nic. Za mě totální blbost. Marvel pro mě nějak skončil Thanosovou smrtí. Od té doby to jde od 10 k 5.... ()

Muffynka

Skvele, nadšenost. I když hlavní myšlenka filmu trochu laciná, ale nic proti síle mateřské lásky. Spokojme se s naší realitou a nechtějme jinou, protože to co chceme, nemusí být tak, jak si to vysnime. Každopádně vše srozumitelné a propracované pro nás laiky se na to dobře dívá i poslouchá. Klidně bych mrkla znovu Dr. Strange je srdcovka. Dokonce i lekacka. Trochu hororove až zombie. Efekty super a zombie Strange děsivý :D ()

Fearghast

Velice "krvavé" v rámci PG13, sem tam pěkný záběr, kompozice, ale celkově je to nemastné, neslané. Je to cítit jak Spiderman III, kdy studio Raimimu kecalo do řemesla a jak to pak dopadlo ... poslední scéna po kreditech Bruce Campbell "It's over" vyzněla spíše jako sarkastická poznámka k filmu. ()

Hexx

Tohle mě nějak minulo. Celý film jsem hledal něco, čím bych se do něj dostal, leč bohužel nenašel. Povrchní, nepřekvapilo ničím. Za vizuál a mamku Wandu v legínách dvě hvězdy. ()

teekanee

Podle ohlasů jsem čekal zklamání a nakonec ani nevyrazil do kina a počkal si na Disney +, což byla možná chyba, jelikož špatný MCU film a komiksák to není. Wanda jako záporák funguje moc pěkně a film je po vizuální a technické stránce lahůdka. Co moc nefunguje, je teenagerovská postava cestovatelky multiversem. Herečka je to sice dobrá, ale scénárista jí ničím neozvláštnil. Camea potěší a humor ujde. Já se bavil dobře, ale doufám, že čtvrtý Thor konečně přijde s top Marvelovkou, která by mě trochu vytrhla ze záplavy MCU a Star wars seriálů z pásový výroby. ()

Morgoth11

Tyhle dveře umí otevřít jen Steven Strange…Počkeeej,ja mám hodinky které jsou klíč…Ještě mi tam chyběl Mickey Mouse,Malá mořská víla nebo Bambi,ten by tady byl skvělej. ()

Andrmen221

Pocity jsou smíšené... Mé hodnocení ovlivňuje fakt, že Strange je moje nejoblíbenější postava. Debilita Wandy je k pozasmání, stejně jako disneyovky puštěné v pozadí v obýváku.. Ptám se je to opravdu nutné? Také to na mě působilo až propagandisticky, někdo kdo na tom vyrůstal, jako já a má teď 24 ví, že disney zkoupí časem všechno, tak oprvadu nechápu nutnost to srát, ještě sem.. Zlaté camea Stena Lee. Jinak efekty, někdy dobré, někdy vyloženě odbyté. Myslím, že po Endgame by se měli držet nastaveného metru a nepouštět 4 filmy ročně, když stačí 2. Opravdu to může mít do budoucna propadající efekt, celého Marvelu. Anyway líbila se mi ukázka druhého vesmíru, kdy se země dala do míru s přírodou a všechno bylo obrostlé stromy a lidé ve městěch chodili po trávě, o takovém světě si můžeme nechat znát, ale třeba to nějaké nadnárodní společnosti osloví a stihneme to, než bude pozdě. To tu naštěstí už nebudu, ale držím lidem palce. Určitě se těším na nový snímek a musím taktéž vyzvednout Raimiho práci, která mě bavila a dodala tak dílu potřebnou temnotu. Opravdu si nemyslím, že třetí oko byla nutnost, ale pokud to znamená, že je silnější jsem pro. Protože zatím ve většině filmů dostal na prdel xD. Krom prvního dílu, ale možná to tak mohl řešit i s Thanosem, pokud by to mělo smysl. Potěšil mě také Charles Xaviér, John Krasinski z mého oblíbeného Officu a v podtitulkové scéně sexy Charlize Theron. Nyní se těším na nového Thora, který jak doufám, do toho dá rozum a méně scén za green screenem. Vím, že 4/5 je asi moc, ale dějí se horší věci než mé hodnocení. ()

hdraf

50% - Strašný maglajs! Už se na ty guláše multivesmírů vykašlete a dejte jednoduchý příběh s výborným záporákem. Velké zklamání. Vanda jako záporák? Co nás ještě čeká... ()

CreepyJoe odpad!

Tak tady máme další močoládu od Marwellu dětičky! Kdo si dá! Jen bumbejte! Bumbejte!  Pijte! Hltejte! Cože Pepíčku? Ty nemáš rád močoládu od Marwella jako ostatní mentálně postižení děti z ústavu pro duševně nemocné? Že bys raději za ten budget viděl nějaký nový film třeba z druhé válečný od Spielberga, nebo historické drama a úplně novou značku scifi od Ridley Scotta, nebo úplně něco nového od no name režiséra, jen ne komicsovou adaptaci?!  Chápu tě Pepíčku...sestři, sestři! Pepíčkovi dvojitou dávku sedativ, přestávájí působit! Aneb jsem každým rokem více a více fascinován jak málo stačí plebsu k radosti! Jedna močoláda za druhou, vypadá to, že celková světová krize a inflace se dávno odehrává v "kultuře" a čistě filozofickým pohledem na svět, začínám nabývat dojmu, že vždy předchází té ekonomické. Zkrátka když se točí kravská lejna počítejte s tím, že do dvou let bude ekonomická recese! Rok 2021 a 2022 jsou vůbec nejslabší roky pro film snad světově. Možná je to tím jak se čím dál tím víc začíná omezovat tvůrčí činnost, prosazovat nesmyslné "kulturní regulace" a podobně a nebo je to prostě tím, že močolády komiksové jsou prostě močoládou pro plebs a čím víc je plebsu tím víc se močoládám daří. Pravda asi bude někde uprostřed a teď k filmu. Díky bohu to točil Sam Raimi, takže jsem to dokoukal do konce(ju píí!), ale močoládou dobrým rejžou nezachráníš, totální odporný kýč s ještě debilnějším příběhem přes šablonu homoblábolů, s naprostou primitivním NEzápletkou a NEpříběhem. Můžu vám garantovat, že i to děcko ze základní školy by bylo schopno napsat lepší příběh. Boha jeho tisíckrát stejná zhovadilost jen v jiných kulisách za víc než 200 milionů dolců! Lidi chce se mi vážně brečet, takovéhle lidstvo si fakt zaslouží vymřít! Začínám věřit, že klimatická změna je poslední soud, ne! Ne já si to přeju! Já to požaduju! Hrdě se hlásím, že podpořím každého diktátora, který se zapřisahá, že se spálí všechny komiksy světa a zničí všechny močolády! Přikláním se tak k názoru hororového experta Psychora, jehož komentář též stojí za přečtení. ()

Nellaron

Akonáhle prišla na scénu tá jednooká chobotnica v úvode, vybuchol som smiechom. To si už fakt z divákov robia prdel? Najmä keď prvý Doctor Strange vôbec nebol zlý. Tento film nie je ďaleko od odpadu. ()

robo_sykora

som veľký fanda Doktora, ale za mňa táto časť je jeden veľký chaos. áno sú v ňom aj svetlé momenty, trošku aj humor, ale celkovo to uteká od MCU, čo je škoda. myslím, že je čas sa posunúť ďalej. ()

hunter.ex

A vlastně proč ne. Já tomu ty 4 hvězdičky dám, protože i když je druhý Strange naprosto ujetý, nesmyslný a přepálený, po dlouhé době to je film od Marvelu, který mě bavil. Konečně jsou pryč hloupé vtipy pro děti, které ruší jakékoliv budované napětí, kdepak, tenhle film je mnohem temnější, dospělejší a vážnější. Nedělám si velké naděje, že by to tak snad mělo pokračovat i dál, ale bylo by to fajn. ()

OsahuKimina

5.5/10 Marvel po konci Avengers: Endgame vyčpel a zadrhl se. Ve 4.fázi MCU univerza prostírá divákům spíše takové minutky než něco kvalitně zpracovaného a chutného z hlavního menu. I když je Doctor Strange v mnohavesmíru šílenství asi nejlepší počin z dané fáze. Koncept paralelních vesmírů a cestování mezi realitami, kde se fantazii meze nekladou mi přišel nevyužitý, akorát to dovolilo tvůrcům zakrýt zcela líné psaní, odfláknuté akční scény a CGI momenty se scénářem plným nepromyšlených nápadů. Tomu kdo neviděl seriál WandaVision "což bude velká část publika", nebude jasný důvod chování hlavní záporačky Wandy Maximovové. Po celou stopáž to nedokázali kloudně vysvětlit a tvůrci se spoléhají na diváky, že to vše znají. S lákáním na hororovější pojetí se můžou jít bodnout, když přístupnost je stejně PG-13. Vážně bych se to styděl nazvat jakoukoli formou hororu. Přesto se na filmu dá najít stále spousty pozitivních věcí a musím napsat, že mojí pozornost to dokázalo udržet. Stejně a nadále jsem otrávený ze stylu Marvelovek poslední doby, které jedou jen z generické setrvačnosti na vlně úspěchu posledních 15ti let, bez snahy a vůle vytvořit něco co by divákům zase jednou otevřelo panty u pusy. ()

Raichu.Cz

Celkem promarněná šance přinést horror k Marvelu... a spíše bych žánr horror z Doctora Strange sundal... nic horrorovýho tu není. S příběhem si ani nepohnuly takže není co hodnotit. Trikově to možná vypadá skvěle ale nebylo by opravdu lepší investovat do scénáře? Za mě 52% ()

Maddos02 odpad!

Nemam ani , jak ten film popsat . Mozna si nekdo rekne , ze je to komiks , ale sakra to vím . Proto vazne co napsat pribeh ? Nuda …. Herci ? Prumer ….. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023