HOSTAGE zachytává Řidiče (Clive Owen) uprostřed akce. Veze peníze únosci Lindy Delacroix (Kathryn Morris). Únosce však má v úmyslu hrát s řidičem jednu hru. Lindu dal totiž do kufru auta a hodil ho do zátoky. A je jen a jen na řidiči jak rychle se k ní dostane a jestli ji dokáže zachránit... Krátký film do série THE HIRE pro BMW, natočil světoznámý akční král John Woo (Killer, Hard Boiled, Face/Off, M:I-2). (3DD!3)

bangee

No Johna Woo moc nemusim a možná i kvůli tomu čistej průměr, nápad jakože dobrej, ale provedení... klišé, normální, ničim nezajímavý závod s časem v BMW s tváří Clive OWena..... ()

Wooow, koukal jsem na profil Johna Woo a našel tohle. Díky Raptorrrovi, který sem dal odkaz, jsem si všechny filmíky sosnul (asi 800MB) a je to supr. Automobilové honičky ve stylu Kurýra nebo Ronina. ()

SharpChick

SEASON 2 / EPISODE 1: Woo. Typický a výborný Hire. Sice příběh trochu připomíná německé krimináky typu Kobra 11, ale to už je detail. Nadupaná jízda městem je vážně maximálně akční a Owen je perfektní od začátku do konce - a navíc oproti první sérii už jezdí BMW-cabrioletem... 88% (4.nejlepší) ()

ZdenC

Zajímavá podívaná, leč Beat the Devil se mi líbil o něco více... Kdo by taky odolal G.Oldmanovi, že. Úvodních pár záběrů vás vtáhne do děje, ani o tom nevíte, následuje zběsilá jízda městem cestou i necestou a nakonec..."It was just sex." ()

Burrows

Clive Owen mě utvrdil, že byl nejlepší volbou pro Hire. Hostage osloví diváka hrou na čas, kdy jde o záchranu lidského života, lidských životů. Hudební podkres dodá závěrečné scéně šťávu. Dovedu si představit, že scénář tohoto kraťasu by se mohl natáhnout do celovečerního filmu. Alespoň takový pocit jsem měl, když se objevily titulky. ()

Marcus.das

Kratke ale vystizne to bylo jako 10X delsi "dospely" film. A jak tady nekdo pise, ze to nemelo kulky-myslim ze na tak kratky film to bylo nadupane akorat-zapletka, akce, rozzuzleni..co vic od 9 minut chtit? na 5* o neni, ale 4* si to zaslouzi:) ()

kubilov

Johna Woo si nejdu tolik jak asi spousta lidí tady, proto ačkoliv akce nebyla špatná, víc se mi líbila ta od Johna Frankenheimera, a příběh taky za moc nestál. ()

JosefTomas

Perfektní spád, zajímavé intriky a boj s časem. Rozhodně zajímavé, ale čekal jsem nějakou přestřelku, když to točí Woo, ale to je jen můj názor. ()

baclajean

Celkom drahé gesto, povedal by som. Škoda že bolo ugrilované. Na konci to zrejme mala byť megasilná veta, ktorá to celé zachráni, lenže, nestalo sa. ()

peaceNwar

Toto je rozhodne najnapínavejší a najspádovejší diel tejto série. Na 9 minút vynikajúca zápletka so skvele natočenou naháňačkou. ()

erazmus

Tento počin selhal na příběhu. Ano, je pravda, že film musí trochu přehánět a trochu hrát s nadsázkou, měl by to ale dělat tak, aby se z něj nestala absurdita. A to se zde bohužel stalo. Zpracování je pěkné, trochu mi připomínalo Black Hawk Down. ()