HOSTAGE zachytává Řidiče (Clive Owen) uprostřed akce. Veze peníze únosci Lindy Delacroix (Kathryn Morris). Únosce však má v úmyslu hrát s řidičem jednu hru. Lindu dal totiž do kufru auta a hodil ho do zátoky. A je jen a jen na řidiči jak rychle se k ní dostane a jestli ji dokáže zachránit... Krátký film do série THE HIRE pro BMW, natočil světoznámý akční král John Woo (Killer, Hard Boiled, Face/Off, M:I-2). (3DD!3)

luka4615

Všechny trademarky tolik typické pro režiséra Johna Woo se dokonale snoubí v tomto vysokooktanovém krátkém filmu. Pro fanoušky jeho práce je to zkrátka pastva pro oči! ()

ScarPoul

Woo to skrátka vie. Jeho príspevok pre BMW je plný napätie, fantastických strihov a strhujúcich zvratov. A vybudovanie tohoto všetkého v 7 minutách tak aby ste tomu verili a aby ste tým žili jasne dokazuje, že John je akčný kráľ a pre mňa ním aj vždy bude. ()

zdepapepa

Na 9 minut je tu vskutku nabouchaný děj až na půdu. Nechápu jak se to tam panu Woo všechno vešlo ale bylo to výborné. A Kathryn Morris jako vždy sexy. ()

GodComplex

John Woo se nezapre, nejakcnejsi kousek z The Hire, ktery je i presto natocen s obrovskym citem, ty zabery jsou naprosto klasicky Woo. Jinak ale docela prumerny fragment, ktery me nedostal tak jako nektere povedenejsi epizody. "I was always the butterfly, and you were always the moth. And now it's time to embrace the flame."6/10 ()

Dexter1

John Woo sa vie realizovať. A tu to dokázal. Perfektné akčné zábery a na 9 minút slušné gradovanie deja. Avšak nemohol sa zbaviť pocitu, že pozerám dáke C.S.I. ()

Fanucci

Bomba! První film na Hire DVD a hned mě dostal...Člověka film strašně rychle vtáhne, což musí (logicky) protože jde o film krátký...:-) Ale jak úžasně a rychle se to podařilo, to před Wooem smekám. 90% ()

easaque

+2* reklamní série krátkých filmů na vozy BMW mě zaujala vysokou známkou a tak jsem pár nejlepších zkusil. V každém díle se dočkáte automobilové honičky a každý ze známých režisérů do něj vloží kus ze své typické filmařiny. Podaří se řidičovi zachránit rukojmí v tomto díle? Ale stojí to za to? Sice dramatické, ale pro mě to žádný extra náboj nemělo - nedivím se, že režisérovi filmy nesleduju. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

destroy83

Mág akčního žánru John Woo předvedl vysokooktanový kraťák, kam kromě bílých holubic, zpomalených výstřelů a nějakého toho efektního výbuchu nacpal vše, co od něj fanoušek očekává. První záběry na padající nábojnice podkreslené perfektní hudbou dávají tušit, že tohle bude jízda. Z kratičkého prostého děje, kde sledujeme Cliva Owena doručujícího výkupné a následně vzduchem létajícího v přepychovém BMW, aby zachránil rukojmí, dokázal Woo vykřesat dechberoucí a napínavou podívanou, u které zaplesá srdíčko každého fanouška božského Johna. Automobilová honička je luxusní a akce nářezová, škoda jen těch holubic. Dávám plný počet. ()