Show se uskutečnila 19. května 2019 v XL Center (Hartford, Connecticut). Na kartě se sešlo jedenáct zápasů.

1) Kickoff: Daniel Bryan & Rowan vs. The Usos
2) Naomi vs. Natalya vs. Ember Moon vs. Mandy Rose vs. Bayley vs. Carmella vs. Nikki Cross vs. Dana Brooke (Women's Money in the Bank Ladder Match)
3) Samoa Joe vs. Rey Mysterio (United States Championship)
4) The Miz vs. Shane McMahon (Steel Cage Match)
5) Tony Nese vs Ariya Daivari (Cruiserweight Championship)
6) Becky Lynch vs. Lacey Evans (Raw Women's Championship)
7) Becky Lynch vs. Charlotte Flair (Smackdown Women's Championship)
8) Roman Reigns vs. Elias
9) Seth Rollins vs. AJ Styles (Universal Championship)
10) Kofi Kingston vs. Kevin Owens (WWE Championship)
11) Ali vs. Andrade vs. Baron Corbin vs. Drew McIntyre vs. Finn Bálor vs. Randy Orton vs. Ricochet (Men's Money in the Bank Ladder Match) (TheSpearCZ)

papadoce

Milan in the Bank, velice vydarená PPV. Zápletky ohľadom kufríkov, samotné priebehy zápasov, víťazi aj porazení, to všetko sa tentokrát poväčšine vydarilo. Celkovo si ide WWE posledné dva roky slušné shows, čo po rokoch suchôt poteší moje verné wrestlingové srdce. Občas to síce zaškrípe, ale aby to hneď znova povstalo a posunulo sa vpred. Tentokrát sme mali možnosť vidieť aj to, ako môže vyzerať a ako môže vyzerať zápas o top titul. Zatiaľ čo AJ vs Arkitekt bol suprbowl, proste siedmy zápas Stenly kapu, aj bez predchádzajúceho feudu, tak KO vs Palacinkár bol trocha pod úroveň zápasov so statusom WWE čempijonšip. Ťažko povedať čia je to vina. Už tradične úžasné boli ženské zápasy a už tradične nevyužitý zápasnícky potenciál Eliasa a už tradične brutálne preceňovaný Roman Reigns a.k.a. And here comes the Big Bóóóóórrííííínnngggg boli tiež. Ale úprimne, nebyť toho Kofiho zápasu, tak dám tam päťku. A aj ma to tak trocha mrzí. A samotný záver ?..... nuž, zmluva je zmluva. ()

Bobik9

DIVAS MITB - 4* - Určitě ženský nezklamaly. Výborný výkon od Naomi a Ember Moon. Jinak ovšem je vidět, že měly spoustu složitějších chvilek až moc nacvičených a dělaly je s velkým respektem, takže působily velmi nepřirozeně a nesedělo to. I přes snahu WWE vyrovnat ženský chlapům, tady to prostě nejde. SAMOA JOE VS. REY MYSTERIO - 2* - Příšerný feud! Oba dokážou předvést v ringu slušnou práci, ale určitě ne spolu. Také bych už zakázal Reyova chlapečka, který nedělá nic jiného než že malého tatínka objímá po každém zápase. To nikoho nemůže zajímat. MIZ VS. SHANE MCMAHON - 4* - Naopak jeden z nejlepších feudů posledních let WWE. Oba se dokážou pořádně vyblbnout. Tentokrát to ale nebyla taková jízda jako na Wrestlemanii. TONY NESE VS. ARYIA DAIVARI - 3* - Klasický cruiseweight. Neurazí, nenadchne. BECKY LYNCH VS. LACEY EVANS - 3* - Určitě to ušlo. Ale víme, že Becky umí udělat lepší zápasy a pro Lacey to byl pořádnější debut. BECKY LYNCH VS. CHARLOTTE - 4* - Zápas sám o sobě nebyl nic moc. Ovšem, když k tomu připočítám tu nadstavbu, tak jsem vlastně nakonec spokojený. ROMAN REIGNS VS. ELIAS - 1* - Achjo. Zase to musím napsat, je to prostě pravda. Roman Reigns je to nejhorší, co WWE potkalo. Naopak Elias je celkem dost zábavný a už mi začíná vadit, co z něj v ringu při zápasech dělají. SETH ROLLINS VS. AJ STYLES - 3* - Neskutečné plýtvání talentem. Zápas, na jehož výsledek bych vsadil všechno, co mám. Samozřejmě to tak dopadlo. Dva nejlepší wrestleři WWE přece nemůžou mít takovýhle rychle feud po WM. LUCHA HOUSE PARTY VS. LARS SULLIVAN - 3* - Celkem fajn vložka, která trochu představí Larse. KOFI KINGSTON VS. KEVIN OWENS - 4* - Určitě slušný zápas. KO už v WWE chyběl. Oba udělali prakticky své maximum a byl to hezký zápas. MITB - 5* - Konečně se to stalo. WWE mě dokázala šokovat. Výsledek by opravdu šok. Konečně! A se týče průběhu, tak musím ocenit úplně všechny! (kromě Barona, který je hned po Romanovi největší bídou WWE). ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Money“ od Jima Johnstona. Druhou oficiální skladbou show je píseň „Gotta Get That“ od DJ DTP. (TheSpearCZ)