Show se uskutečnila 27. srpna 1990 v The Spectrum (Philadelphia, Pennsylvania). Na kartě se sešlo deset zápasů.
1) Power and Glory vs. The Rockers
2) Mr. Perfect vs. The Texas Tornado (Intercontinental Championship)
3) Queen Sherri vs. Sapphire
4) Tito Santana vs. The Warlord
5) Demolition vs. The Hart Foundation (Tag Team Championship Two-out of-Three Falls Match)
6) Jake Roberts vs. Bad News Brown (Big Boss Man jako speciální rozhodčí)
7) The Orient Express vs. Jim Duggan & Nikolai Volkoff
8) Dusty Rhodes vs. Randy Savage
9) Hulk Hogan vs. Earthquake
10) The Ultimate Warrior vs. Rick Rude (WWF World Heavyweight Championship Steel Cage Match) (TheSpearCZ)

Nix

Nejlepší matche jsou tag team kvůli kterému jsem se na to díval a poslední steel cage match. Jinak mne to opravdu nebavilo, strašně nudný matche i ten s Hoganem, jak to u něj bývá zvykem, když nastupoval proti velkým soupeřům, ale show to byla, lidi ho žrali. Ale jinak tohle PPV nemá víc co nabídnout, ok možná ještě otvírák se dá. No nuda, stačí si jen pustit ty dva zmíněné matche. ()

Epistemolog

Úvodní svižný zápas není ničím zajímavý, ale zakončující double jump ušel. Tag team Power and Glory působil krátce a stejně by nepomohl rozjet pochybné kariéry Herkulese a Paula Roma. Jejich zkušenější soupeři The Rockers patřili v 80. letech mezi top Tag teamy, ale Marty Jannetty to narozdíl od legendárního Shawna Michaelse daleko nedotáhl. 2.) Mr. Perfect původně vyzval Brutuse Beefcakea, ale ten byl kvůli nehodě a po operaci obličeje indisponován, tak vyfasoval Texaské Tornádo. Zápas je také průměr, ale rychlý. Oba wrestleři mimochodem za pár let spáchali sebevraždu. U Tornáda je zajímavé zmínit, že v roce 1986 mu po motocyklové nehodě byla amputována část nohy. Tento fakt celé roky maskoval a tajil až do své smrti v roce 1993, než se zastřelil. Wrestlerovi Bretu Hartovi v roce 1992 řekl, že se chce připojit ke svým dvoum bratrům, kteří také spáchali sebevraždu. Bret mu to rozmluvil, ale jen na chvíli. 4.) Veterán Tito Santana je zajímavý už tím, že v době mého komentu ještě stále žije (tj. 67 let) a mám pocit, že jde o nejdéle působicího wrestlera. Titův souboj s dvoumetrovým Warlordem mne ale ničím extra nezaujal. Zachrání to fight nejpružnějšího Tag teamu Hart Foundation proti skoro dvoumetrovým řízkům z Demolition. Už v loňském ročníku bylo zřejmé, že Bret Hart má mnohem na víc, než se zakopat v Tag teamu. 6.) Dvoumetrový veterán Roberts, který mimokrokem popularizoval tzv. zámek, kterým přehodíte soupeře přes sebe, v doprovodu svého hada Damiana předvádí standart. Orient Express vs. Duggan & Volkoff? Ruku na srdce a vohon na špalek - to byla regulérní fraška. O zábavu se jako vždy postarají showmani Dusty Rhodes s Randy Savagem, ovšem profi choreo konečně přichází s Hoganem a Earthquakem. Obě mača mají dva metry a vidět Hogana několikrát nahodit na sebe 212 kg těžkého soupeře je fakt mazec, nehledě na fakt, že Earthquake je opravdu čiperný drobeček. Hřeb večera je spor vyrýsovaných muskulů Warriora a Rudeho v ocelové kleci, který ale nepatří mezi topku Warriorových cenných skalpů. ()

• Brutus "The Barber" Beefcake (Ed Leslie) měl být původně vyzyvatelem mezikontinentálního mistrovství WWF proti Mr. Perfectovi (Curt Hennig), ale před mistrovstvím se Beefcake zranil při nehodě na plachetnici na Floridě. Jeho operace obličeje trvala devět hodin a neumožnila mu účast, což donutilo promotéra akce Vince McMahona vyřadit Beefcake ze zápasu. Náhradou byl zvolen Kerry Von Erich, který získal titul. (Epistemolog)