Summerslam 2011 se uskutečnil 14. srpna 2011 ve Staples Center (Los Angeles, Kalifornie). Na kartě se sešlo šest zápasů.

1) John Morrison, Kofi Kingston & Rey Mysterio vs. R-Truth, The Miz & Alberto Del Rio
2) Mark Henry vs. Sheamus
3) Kelly Kelly vs. Beth Phoenix (Divas Championship)
4) Wade Barrett vs. Daniel Bryan
5) Christian vs. Randy Orton (No Holds Barred World Heavyweight Championship)
6) John Cena vs. CM Punk (Undisputed WWE Championship, Triple H jako speciální rozhodčí) (TheSpearCZ)

Hyb_rid

Pro mě celkově po technické stránce dobře zvládnuté PPV, sice bych některé rádoby entertainment prvky jako měl být Cee Lo Green nebo americká hymna zahraná kytaristou Tool ale prosím. 6 man tag mi připadal tak trochu znouzectnost aby se těch 6 chlapů uchytilo v PPV jinak nic objevného, Henry vs Shaemus už bylo jiné kafe, musím říct že jsem od tohoto boutu nic moc nečekal a tak mě dost mile překvapil. Divas tentokrát lepší než posledně, ale čekal bych že konečně dostanou rozum a titul se dostane do rukou wrestlerce a ne uřvané gymnastce, nejspíš se ještě pro nudné KK a Eve chystá delší feud, ale doufám že dřív nebo později Beth nebo Natalya aka Divas of Doom dostanou k titulu a konečně zase pozvednou úroveň divize. Zatím nejlepší a snad už taky poslední část feudu Christiana a Ortona tady musím smeknout. Main event taky kvalitní, Cena předvedl svůj same old shit, Punk podává stabilně dobré výkony ... popravdě jsem čekal konec v nějakém takovém stylu ovšem příjemným překvapení pro mě byl Kevin Nash a jen doufám, že nebude mít feud s Punkem protože by ho tím vyšachoval od titulu, který by opět zbyl na Cenu a to už bych nejspíš nerozdýchal. ()

Bobik9

1) Mysterio team vs. Miz team - 3* - slušná přehlídka 6 superstars s předvídatelným koncem a jediný, kdo s eopravdově předvedl byl Kofi. 2) Henry vs. Sheamus - 4* - pro mě obrovsky očekávaný zápas. Sheamus u mě hodně stoupnul a naopak Henryho sem neměl rád nikdy, ale uznávám, že jako heel je výbornej. Zápas tvrdej, což se od těchto dvou dalo čekat. Mohlos e to ještě víc rozrpacovat, ale jinak třetí nejlepší match. 3) Kelly vs. Beth - 3* - divas jsou tradičně velmi slabé a Kelly Kelly a Eve Torres mě už opravdu nebaví. Nicméně Beth se do toho dala slušně, tak doufám, že to nějak přetěží časem. 4) Barret vs. Bryan - 3,5* - solidní zápas, ale především pro ěm překvapivý konec. Že Wade vyhraje, aniž by použil nějakou nekalou praktiku, to jsem nečekal a moc miel mě to překvapilo. Bryan je dobrý wrestler, ale jak vystupuju, to bych blil. 5) Christian vs. Orton - 5* - tohle byl Main event! Ze začátku jsem si říkal, že když je to "No holds", tak že se pořád šetří v ringu, ale potom to začalo a musím přiznat, že jsem se ohromně bavil. Že Randy vyhrál pro mě byla už jen třešnička, protože tento zápas byl jeden z nejlepších poslední doby. Navíc, chvilkový návrat Edge. 6) Cena vs. Punk - 4* - Zápas slušný, ale celé jeho vyřešení? Že HHH udělá takovou trapnou chybu? To by byla ubohost! Naštěstí, z ničehonic se zjeví Kevin Nash a po tomto šoku nastoupí Alberto a cashne si pro titul? To zvedlo celkovou úroveň, jinak relativně průměrné PPV. ()

Hellbilly

Síce to nebolo až tak super ako MITB, ale som rád že WWE nám poskytla ďalšie veľmi kvalitné PPV. Predovšetkým main eventy boli zápasy ako sa patrí, aj undercard bol slušný, návrat Edgea a Nasha. Len tak ďalej, WWE. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Bright Lights, Bigger City“ od Cee Lo Green. (TheSpearCZ)