Show se uskutečnila 5. srpna 2023 ve Ford Field (Detroit, Michigan). Na kartě se sešlo devět zápasů.
1) Logan Paul vs. Ricochet
2) Brock Lesnar vs. Cody Rhodes
3) 25-Man Slim Jim SummerSlam Battle Royal
4) Ronda Rousey vs. Shayna Baszler (MMA Rules Match)
5) Gunther (c) vs. Drew McIntyre (WWE Intercontinental Championship)
6) Seth "Freakin" Rollins (c) vs. Finn Bálor (World Heavyweight Championship)
7) Asuka (c) vs. Charlotte Flair vs. Bianca Belair (WWE Women's Championship)
8) Bianca Belair (c) vs. Iyo Sky (WWE Women's Championship)
9) Roman Reigns (c) vs. Jey Uso (Undisputed WWE Universal Championship Tribal Combat) (TheSpearCZ)

papadoce

Letné zabuchnutia mám rád. A začali sme zhurta …… trápnym šašom. Logan Paul vs Ricochet, ale že zápas to bol výbušný, skákalo sa, showmanilo, rozbeh párty ako sa patrí. Nedá mi inak než dať Ricovi aj šašovi 5*. A náklad mal pokračovať, Brock Lesnar vs Cody Rhodes part III, lenže Lesnar je úplne iná liga a Cody nič nepredviedol, americké presladené víťazstvo 3*. Asi najhorší zápasový formát XY battleroyal vôbec nedopadol katastrofálne, voči ostatným zápasom by som dal 3 ale v rámci svojho formátu kľudne aj lepšie 4*. Ronda Rousey vs Shayna Baszler, UFC bez UFC, vás to zaujalo? 1*. Drew McIntyre vs Gunther, slabé slabé slabučké a to u highlandera nebýva zvykom 2*. Finn Bálor vs Seth “Freakin” Rollins, hovorte si čo chcete toto je wrestling classic, výborný zápas, ktorý by sa nestratil ani v Attitude ére, 5* za skutočný wrestling. A aká krásna bola Rhea 😍. Charlotte Flair vs Asuka vs Bianca Belair, all hail The Queen, triple threat nenaplnil moje očakávania hoci snaha sa babám rozhodne nedá uprieť, dám 4* kvôli dĺžke zápasu a z úcty k výkonom. No a ten mostík, waaaaw. Bianca Belair vs Iyo Sky, čo dodať 😁 4*. Jey Uso vs Roman Reigns, máme niekoľko tradícií, Vianoce, Veľkú noc a nudu v podaní Romana Reignsa. Už dávno sa zapísal do análov ako najnudnejší wrestler histórie a mne už nestojí ani zato, aby som ho do toho análu poslal. Agónia WWE trvá už nekonečné veky, rovnaký scenár teplých bratov v mnohovesmíre šialenstva a trápenie fanúšika proste nekončí. Alah nás ochraňuj 2*. ()

Nix

Tak Summer za námi a já byl spokojen. K úplné dokonalosti tomu přeci jen trochu chybělo, ale nebylo to nic co by mne pohoršovalo. Každopádně se začalo zostra protože Paul vs Ricochet byla jízda, jak se dalo předpokládat. Tihle dva borci mají co nabídnout a konečně taky Paul něco vyhrál. Slim Jim Battle Royal mne bavil, mám rád tyhle typy zápasů a Omos tam byl jako dobré zpestření. Každopádně se dal očekávat push pro LA Knighta, což ale pořád mi nejde do hlavy ta jeho popularita. Ne, že by byl nějak hrozný wrestler, ale přitom nic spešl na něm neshledám, každopádně lidi dávají dost hlasitě najevo, jak ho mají v oblibě. Baszler vs Ronda byl přestřel, tenhle zápas byl tak hrozně nudnej, že když ho neuvidíte nic se nestane. Každopádně výsledek byl jasnej. Cody vs Brock už byla zase jiná liga. Tenhle zápas mne bavil, oba mají co nabídnout a ten konec mluví za vše, i Brock není jen magor. Gunther vs Drew. Pokud někdo očekával jinačí výsledek, tak je na omylu. Tady je jasný, že Gunther bude atakovat rekord Honky Tonk Mana. Každopádně zápas to byl fajn. No a Seth vs Finn byl druhý nejlepší zápas večera. To byla jízda, kterou jsem si užíval a oba jsou opravdu klasa. Jejich rozpor mne fakt baví. Uvidíme zda Judgement Day bude dále Setha otravovat. Ženský triple threat byl fajn, ale konec mne překvapil, Iyo byla překvapení takže proč ne. No a konečný zápas je tu. Každopádně kdo očekával konec éry Romana tak byl na omylu. Ale dalo se to předpokládat, že jeho štace nebude ukončena. Ale ten twist jsem nečekal, něco jak Owen vs Bret. Což mne určitě zajímá další vyústění, ale match jako takový nebyl špatný, akorát zbytečně moc natahovaný což mu na spádu moc nepřidalo. Kdyby to zkrátili, udělali by líp, ale některé momenty byly moc fajn. Každopádně strouhnout zápasy kvůli tomuhle nevím zda bylo šťastné řešení, ale tak stěžovat si umí každý. Ve výsledku mne Summerslam bavil a jsem určitě zvědavý, co jako další v pořadí Payback nabídne. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Born To Be Wild“ od Steppenwolf. (TheSpearCZ)