Show se uskutečnila 24. srpna 2003 v America West Arena (Phoenix, Arizona). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) La Résistance vs. The Dudley Boyz (World Tag Team Championship)
2) The Undertaker vs. A-Train
3) Shane McMahon vs. Eric Bischoff (Fall Count Anywhere Match)
4) Eddie Guerrero vs. Chris Benoit vs. Rhyno vs. Tajiri (United States Championship)
5) Kurt Angle vs. Brock Lesnar (WWE Championship)
6) Rob Van Dam vs. Kane (No Holds Barred Match)
7) Triple H vs. Goldberg vs. Chris Jericho vs. Shawn Michaels vs. Randy Orton vs. Kevin Nash (World Heavyweight Championship Elimination Chamber Match) (TheSpearCZ)

Nix

Kurt vs Brock, tak to mne vzalo ze sedačky. Tohle byl wow match, tady nešlo fandit Kurtovi, postupně si oba získali celé publikum a to byla nádhera. Jinak první match mne trochu zklamal, čekal jsem tedy víc, ale tak jako v rámci průměru fajn. Taker a Albert mne překvapili, kupodivu jsem to čekal pomalejší vzhledem k váhám oboum protagonistům a nebáli se toho. Shane vs Eric mohla být větší řežba, ale i tak to bylo fajn. Stone cold potěšil. 4ka se do toho pustila se vším co měli, to bylo moc fajn a dobrá podívaná. No a pak Kurt a Brock je masterpiece. Rob a Kane taky hustý, ale čekal jsem trochu jiný konec, takže překvápko a supr. No a hlavní důvod Chamber a Goldberg. Ten tu je jak totální destruktér a Herkules, to co má v cestě to zničí, jen škoda prostě toho konce. Evolution prostě dělali prasárny jak nejvíce mohli a tady je prostě HHH jako heel totálně na ranu :D nevyhraje nikdy čistě ale i tak je to mazec. Dobrej match a já nemohu jinak než to tam napálit protože některé zápasy jsem si fakt užil. Mne tahle PPV překvapila a opravdu bavila. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „St. Anger“ od Metallicy. (TheSpearCZ)