Show se uskutečnila 3. srpna 1997 v Continental Airlines Arena (East Rutherford, New Jersey). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Mankind vs. Hunter Hearst Helmsley (Steel Cage Match)
2) Brian Pillman vs. Goldust
3) The Legion of Doom vs. The Godwinns
4) The British Bulldog vs. Ken Shamrock (WWF European Championship)
5) The Disciples of Apocalypse vs. Los Boricuas
6) Owen Hart vs. Stone Cold Steve Austin (Intercontinental Championship)
7) The Undertaker vs. Bret Hart (WWF World Heavyweight Championship, Shawn Michaels jako speciální rozhodčí) (TheSpearCZ)

Nix

První zápas Mankind vs HHH ve Steel cage byl dobrej. Sice mne fůrt štve, jak Chyna do všeho zasahuje, ale tohle bylo fajn. Pár šílených kousků zase Mankind předvedl, jak je tam i jejich rivalita, tak je se na co koukat. Jenže pak přichází pár zápasů, které jsou opravdu slabý. Pillman vs Goldust, 8 tag team a Legioni, tyhle zápasy mne opravdu moc nebavili. Nejsou jako úplně marné nebo nějak moc pomalé, ale prostě nenabídnou něco navíc nebo nějakou pořádnou zábavu, ale dá se to přežít. British vs Ken je supr, hlavně potom jakmile Ken trochu vybouchne a začne fakt řádit, tento zápas dvou siláků je fajn podívaná. Jen mne mrzí, že Ken nikdy nedostal nějakou větší příležitost, byl dost nedoceněný v této době, ale zase jeho zápasy mne baví. A pak přicházejí dva main eventy, Owen vs Stone Cold je celkem nešťastný zápas pro Stone Colda, který si zraní krk dost blbým způsobem (zrušení Tombstone Pilledrivera a ponechání ho dvoum legendám, které ho vymysleli, asi mělo své důvody, tohle bylo dost nešťastné). No a Undertaker a Bret je taky super podívaná, sice výsledek není úplně dle mých představ, ale tak nějak se to dalo očekávat. Pořád je Bret v tuto dobu na vrcholu a patří mezi špičku. Celkem fajn PPV i když vzhledem k delší stopáži bych čekal těch pár zápasů více zábavnějších, ale i přes to bych doporučil se mrknout aspoň na ty hlavní, ty stojí za to. ()

• Vítězství Breta Harta v hlavní události znamenalo jeho páté a poslední vítězství v šampionátu WWF. (Epistemolog)
  • Na akci bylo přítomno 20 213 platících diváků. (Epistemolog)