Show se uskutečnila 1. července 2023 v O2 Arena (Londýn, Anglie). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Butch vs. Damien Priest vs. LA Knight vs. Logan Paul vs. Ricochet vs. Santos Escobar vs. Shinsuke Nakamura (Men's Money in the Bank Ladder Match)
2) Ronda Rousey & Shayna Baszler (c) vs. Liv Morgan & Raquel Rodriguez (WWE Women's Tag Team Championship)
3) Gunther (c) vs. Matt Riddle (WWE Intercontinental Championship)
4) Cody Rhodes vs. Dominik Mysterio
5) Bayley vs. Becky Lynch vs. Iyo Sky vs. Trish Stratus vs. Zelina Vega vs. Zoey Stark (Women's Money in the Bank Ladder Match)
6) Seth "Freakin" Rollins (c) vs. Finn Bálor (World Heavyweight Championship)
7) The Bloodline vs. The Usos ("Bloodline Civil War") (TheSpearCZ)

Nix

Tak jo, Londýnu se musí nechat, že diváci si to užívali na tisíc procent. Byli celou dobu slyšet což určitě potěšilo nejen wrestlery, kteří se na tomhle PPV snažili. Hned na začátek tu máme MITB match, kterej byl super. Nejsem chodící encyklopedie a určitě nemám nakoukáno všechny zápasy ever, ale tenhle zápas byl opravdu dobrej. Nechyběl tomu šmrnc, jakmile je tam Logan a Ricochet, tak je to záruka salt a toho, že se bude skákat na vše možný a taky, že tomu tak bylo. Jen škoda, že nevyhrál. Každopádně jednu věc jsem trochu nepochopil a to reakce publika, jakmile se LA Knight dotkl i žebříku, ta jeho popularita je šílená. Připomíná mi to Attitude Eru Stone Colda, jako to jsem trochu i nechápal protože dle mého toho moc nepředvedl. Každopádně výsledek zajímavý a já se s tím dokážu v pohodě srovnat. Druhej zápas bohužel nedokázal udržet laťku a skouzl do podprůměrna i když Rondu dycky uvidím rád. Ale konec překvapivý, jsem zvědavý na další vyústění téhle story. Pak tu máme momentálně neporazitelného IC Gunthera a Matta. Tenhle match mne překvapil, vzhledem k tomu, že zápasy s Guntherem mne moc nebaví, tak tohle mne překvapilo, ale určitě to byla zásluha i Matta ( bohužel jeho kariéra nebude stoupat tak, jak bylo v plánu, což mne fakt mrzí, určitě měl co nabídnout). Dynamický nasazení, pořád se něco dělo a oba dva ukázali svou fýzu v tom dobrým slova smyslu, já byl překvapen. Každopádně uvidíme, zda i po dalším zápase s Drew si Gunther udrží neporazitelnost a atakuje rekord Honky Tonk Mana. Cody a Dominik byl super zábavný zápas do kterého samozřejmě vstupovala Rhea. Tohle byla fakt zábava a zase šlo slyšet, kdo měl větší diváckou podporu. Ženský MITB byl taky mazec, dost se nebáli přitvrdit a některý kousky byly opravdu drsný. Tady jsem byl už podruhé překvapen, tenhle zápas jsem si fakt užil. Pak přišlo zklamání večera, čekal jsem teda mnohem víc od těchto dvou borců, které rád sleduji. Ale tempo tam bylo což o to, ale prostě mi v tom zápasu chybělo víc. Tohle byl průměrný match, který nenabídl nic navíc. No a pak přišel vrchol večera. Tenhle zápas byl naprosto boží. Nebudu se vyjadřovat k tomu, co si myslím o Romanovi a jeho neporazitelnosti, to bychom tu byli do Vánoc, ale prostě beru to tak, jak to je a Usos ukázali, že pokud nedělá prasárny a nemá právě je, tak není nikterak nadprůměrný zápasník, přitom Usos ze sebe vyždímali vše, co to šlo. Byl to boží zápas plný napětí, pořád člověk netušil jak to dopadne a uvidíte sami. Každopádně takhle si představuji kartu zápasů a to nejlepší na konec. Celkově se mi PPV velice líbilo, diváci byli neskuteční a i určitě oni pomáhali k tomu, že to byl opravdu dobrý večer a já nevidím na tom nic špatného. Dva horší zápasy, ale to bejvá standart a zbytek je naprosto v pohodě koukatelný. Z tenisek mne to sice neodpálilo, ale i tak jsem rád, že jsem to viděl. ()

papadoce

Butch vs Shinsuke Nakamura vs Santos Escobar vs Damian Priest vs Ricochet vs LA Knight vs Logan Paul, za mňa sa jednalo o jeden z najslabších MITB zápasov ever. Slabý obsadením, prevedením, víťazom. Len ten Mišo Cole vrešťal akoby šlo o zlatú konskú hlavu. Zlý začiatok. 3*. Ronda Rousey & Shayna Baszler vs Raquel Rodriguez & Liv Morgan, vidieť zo zadu prehnutú porno hviezdu Liv, to bol pre mňa celý zápas. Asi nie o tom by mal byť wrestling, či? Pol hviezdy za tú riť a pol za to čo by sa s ňou dalo robiť. 1*. Matt Riddle vs Gunther, Gunther je wrestlingový omyl ale zápas bol pozerateľný, lepšie 3*. Už ho dakto zbite sračkára. Dominik Mysterio vs Cody Rhodes, niečo nie je v poriadku keď mi už Rhea prišla sexi a krásna, chlapče spamätaj sa, mne sa zápas páčil lebo mi pripomínal staré časy napr. Jeffa Jarretta alebo Jeryho Lawlera, preto 4*, z nostalgie. A vstup s Johnom Cenom? Tak ten ma rozcítil totálne. One more match, one more title !!! Bayley vs Iyo Sky vs Zelina Vega vs Zoey Stark vs Trish Stratus vs Becky Lynch, MITB matches tento rok posrali na celej čiare. Chcel som dať odpad ale že nápad s putami a prekvapivá víťazka tak dám 2*. Ale na poslednú chvíľu. Finn Bálor vs Seth “Freakin” Rollins, a konečne prvoligový wrestling, veď ako ináč od jedného z najlepších svojej doby, 4* plnotučné alebo 5* nízkotučných. Vzhľadom na veľmi slabú PPV sa prikloním k tej päťke. The Usos vs Roman Reigns & Solo Sikoa, nudný Roman známy tiež ako uspávač hadov to zase raz dokázal. Napriek trojtýždňovej insomnii mi dokázal oťažiť viečka tým najnudnejším výkonom večera. Ešteže oproti stál najlepší tag team všetkých čias, inak by som si začal z dlhej chvíle sám plombovať zuby. Počas prvých dvadsiatich minút tejto paródie na zápas som voľným okom videl ako rastú izbové kvety a chvíľku som rozmýšľal, že sa naučím robiť fotosyntézu, len Londýn a nádej ma udržiavali na žive. Koho Roman vyfajčil, že ho tri a pol roka umelo držia na vrchole je mi záhadou. Veď Vince mal lepší vkus (spomínam si na Trish) a Trojité Háčko takisto (božská milion dollar princess). S konštatovaním, že sme práve videli najslabšiu PPV roka a suverénne najslabší main event zápas v tomto storočí sa s vami lúčim minimálne do LetnéhoBuchnutia. Toto nepozerajte, nič to nedáva len berie. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Cash In“ od def rebel. (TheSpearCZ)