Show se uskutečnila 20. srpna 2017 v Barclays Center (Brooklyn, New York). Na kartě se sešlo třináct zápasů. Hlavními sponzory show jsou Cricket Wireless a KFC.

1) Kickoff: The Miz & The Miztourage vs. The Hardy Boyz & Jason Jordan
2) Kickoff: Akira Tozawa vs. Neville (Cruiserweight Championship)
3) Kickoff: The New Day vs. The Usos (Smackdown Tag Team Championship)
4) John Cena vs. Baron Corbin
5) Naomi vs. Natalya (Smackdown Women's Championship)
6) Big Show vs. Big Cass (Enzo Amore bude viset nad ringem ve žraločí kleci)
7) Randy Orton vs. Rusev
8) Alexa Bliss vs. Sasha Banks (Raw Women's Championship)
9) Finn Bálor vs. Bray Wyatt
10) Cesaro & Sheamus vs. Dean Ambrose & Seth Rollins (Raw Tag Team Championship)
11) AJ Styles vs. Kevin Owens (United States Championship, Shane McMahon bude speciální rozhodčí)
12) Jinder Mahal vs. Shinsuke Nakamura (WWE Championship)
13) Brock Lesnar vs. Roman Reigns vs. Braun Strowman vs. Samoa Joe (Fatal 4-Way Universal Championship) (TheSpearCZ)

papadoce

Ak zoberiem do úvahy čo som videl za rok 2017 doposiaľ a čo ste tomu naložili, tak si absolútne neviem v hlave poskladať, čo musíte byť za kokoti. 54 ???? Vážne 54 ???? Všetky zápasy bavili a to som nevidel kickoff, ale od záveru tag teamu to bol absolútny masaker. Scenár súboja AJS vs KO bol premakaný do detailov, Nakamura mal nástup jak sviňa a čelný náraz 4 nákladiakov v závere bol už iba čerešňovým kompótom na torte. Holly shit !!!, ()

TheSpearCZ

Upřímně, nečekal jsem že něco může být horší, než Summerslam z minulého roku, ale tenhle byl snad ještě horší. První dvě hodiny se vlastně nic nestalo a byla nuda (včetně nových Women's šampionek) a jediný moment, kdy se to zlepšilo bylo, když jsem viděl co má Sasha na sobě (jakože co to bylo? :D).... Jinder porazil Nakamuru?! What? Ještě po tak strašném endingu? No už mě to ani nijak nepřekvapuje. Pak jsme tu měly pár lehce nadprůměrných zápasů jako AJ vs. Owens nebo Bálor vs. Wyatt, u kterých se mi aspoň nepřitížilo, ale celý Summerslam jasně stealnul Ambrose s Rollinsem přesně tak, jak se předpokládalo. Main Event byl za mě průměr. Kolikrát tu už bylo to, že champ je zničen hned na začátku zápasu, odvezou ho na nosítkách a najednou přijde a začne všechny ničit a vyhraje? Jediný mě potěšil Strowman, který se opravdu zlepšuje zápas od zápasu a snad v budoucnu vyhraje Universal titul, protože si ho už teď zaslouží. No každopádně na Summerslam si zasloužíme něco daleko lepšího než jen 4 hodinovou nudu. Dal bych aspoň ty dvě hvězdy, ale už si nepamatuju nějaký pořádný a kvalitní Summerslam. 1* ()

Nix

Naprostá paráda. Už jen kickoff New Day vs Usos. Kdy tyhle týmy proti sobě předvedli nějaký špatný match. To byl masakr. A to byl jen kickoff a hlavní Summerslam byl taky skvělý. Asi jen ženský match a Big show vs big class byly špatný a zbytek mne bavil. Ještě Finn vs Bray byl takový slabší zápas, ale jinak to byla paráda. Tag team byl hrozně zábavný, Aj a KO byla řežba, dokonce mne bavil i Jinder vs Shinsuke. No a poslední match kde se setkají 4 hromotluci? I když si člověk říká, že to nemůže zabavit sakra to byl zábavný zápas. A Braun tady fakt úřadoval, opravdu velice povedený PPV a skvělá zábava. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Go for Broke“ od Machine Gun Kellyho. Druhou skladbou show je píseň „Empire“ od Alejandra Gonzaleze a Johna Fulforda. (TheSpearCZ)