Réžia:
Jae-jin LeeEpizódy(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Hrajú
Sang-joong Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Goong (2006) (seriál)
Shi-ra Chae
Južná Kórea
Dong-geun Yoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Tae-woo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Příští kapitola: Láska (2019) (seriál)
Pačinko (2022) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
In-ha Cha
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Láska na talíři (2018) (seriál)
Hajaissneun ingadeul (2019) (seriál)
Woo-yeon Ahn
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Bláznivě zamilovaní (2021) (seriál)
Sseokeul (2017) (seriál)
Yi-sook Seo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Můj drahý soused (2018) (seriál)
Nae-sang Ahn
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Gyoo-cheol Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Yeong-pil Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Laipeu on maseu (2018) (seriál)
Gyeolhongyeyag (2016) (seriál)
Byeong-choon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Věrní své pověsti (2017) (seriál)
Wangeun saranghanda (2017) (seriál)
Yoon-sang Lee
Južná Kórea
Seok-tae Joo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Gumihodyeon (2020) (seriál)
Yong Woo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Arangsaddojeon (2012) (seriál)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Kyung-ho Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neon naege banehsseo (2011) (seriál)
Yongpalyi (2015) (seriál)
Hyung-suk Jung
Južná Kórea
In-beom Go
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)
Myeong-ryeol Nam
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kávový princ (2007) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Jeong-hak Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Tunel (2017) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Seong-hyeon Ryoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Sitihol (2009) (seriál)
Neoreul gieokhae (2015) (seriál)