Kriminálka Miami

• Slovensko C.S.I.: Kriminálka Miami (viac)
všetky plagáty
TV spot 5
Akčný / Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2002–2012), 173 h 1 min (Minutáž: 43–45 min)

David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Rex Linn, Jonathan Togo, Eva LaRue, Khandi Alexander, Omar Benson Miller, Sofia Milos, Rory Cochrane (viac)

Na rozdiel od kolegov v Las Vegas, ktorí dokonale poznali prostredie suchej púšte, kriminalisti z Miami vyšetrujú zločiny v dusnej a vlhkej klíme bujnej subtropickej vegetácie Floridy. V jednotke C.S.I. Miami ďalej pracujú Calleigh Duquesneová (Emily Procterová), južanská kráska, ktorá sa špecializuje na balistiku a balistické testy, ďalej Tim Speedle (Rory Cochrane), mladý vyšetrovateľ s dobrými stykmi v uliciach, Eric Delko (Adam Rodriguez), expert na vodu, ktorý vie všetko o riekach a močiaroch na Floride a pozná všetky biologické a fyzikálne procesy, ktoré sa v nich odohrávajú. Neoddeliteľným členom tímu je vševediaca súdna lekárka a koroner Dr. Alexx Woodsová (Khandi Alexander), ktorá načúva reči stôp na telách obetí. Jednotka forenzných vedcov z Miami dokáže vyriešiť aj také prípady vrážd, ktoré by iné laboratóriá pre náročnosť vzdali. Ich doménou sú dôkazy z miesta činu, predovšetkým odtlačky prstov či biologický materiál. Presné výsledky náročných vedeckých analýz, porovnávania DNA a nevyhnutná železná logika umožňujú efektívne pátranie po skutočných zločincoch. Pod prístrojmi najlepšie vybavených laboratórií na svete potom nájdené dôkazy prehovoria jasnou rečou a prezradia znalcom dostatok informácii o páchateľoch. Pomstia tých, čo už hovoriť nedokážu - obete zločinov. (oficiálny text distribútora)

slovan.mma odpad!

Vdaka "Horaziovi" tento serial vyslovene nenavidim. Arogantny medeny potkan co ma vzdy pravdu a absolutne neuznava prezumpciu neviny a hra sa na svatu trojicu lovec-sudca-kat. Jeho superschopnosti ako ze zbada v tmavom dome na 6 metrov chlp na koberci a pichne ho do sacku na dokazy ani nebudem rozoberat. 100 percentna nenavist. ()

Ondr4H

Jednu dobu jsem počítačové kriminálky žral, bylo to něco nového v televizi svým pojetím velice lákavé.Později to přešlo v parodii svého žánru, nepamatuju si díl kdyby nenašli sperma .Neexistovat sperma tak se nemají čeho chytit, osobně tomu přezdívám Kriminálka:Spermie. ()

durkes

Najslabšia séria krimináliek, ktorej prvé tri série sa dajú ako tak pozerať, od štvrtej série platí pravidlo, čo nová séria, to väčší odvar.......Nechytá sa na bratov z New Yorku, Las Vegas či Myšlienky zločinca.......Ani herecké obsadenie nič moc......a David Caruso každou sériou neznesiteľnejším.....Fakt slabota ()

Veruska.Kuru

Miluju David Caruso. Ano seriál zase mého pubertálního života. Skrytá vášeň kriminálka 😂✌️. A ta znělka na začátku seriálu, bože jak já to milovala ❤️❤️❤️❤️ ()

Painer

Rozhodně výborný krimi seriál se zajímavými případy, ale svého rivala v Las Vegas nepřekoná, ale rozhodně je to skvělé krimi, u kterého se nudit nebudete! ()

r3musko

V poradí druhá z mojej obľúbenej série CSI. Na začiatok musím povedať, že podľa mňa tá najslabšia. Do istej miery kopíruje LV, ale tie prípady nie su také zaujímavé a Horácio zďaleka nie tak sympatický. Ak je LV najlepšia, NY najdrsnejšia, tak potom je Miamy najnudnejšia. V porovnaní so spomýnanímy dvoma je najslabšia, ale na trhu je to stále vyšší priemer. ()

bax

Pre mňa veľké sklamanie. Oproti skvelému a originálnemu Las Vegas tu nenájdeme žiadne vylepšenia. Ba práve naopak - charaktery sa mi zdajú oveľa nezaujímavejšie ako v LV a hlavný predstaviteľ Miamskej kriminálky David Caruso na mňa pôsobí až priveľmi namyslene a miestami dosť spomalene. Zvlášť som alergický na jeho "silný" pohľad. ()

Thorian

První dvě řady se mi opravdu líbily. Horatio Caine sice není Gil Grissom - na můj vkus Horatio až moc často sklouzává k takovému klasickému hrdinství a nezdolnosti a statečným větám, které mají odradit zlé padouchy jako: "Pravda má jednu zvláštní vlastnost. Vždy zvítězí." - ale je to sympaťák, proti Lucií Vondráčkovou nadabované Emily Procter jsem taky nic moc neměl, zkrátka mě CSI bavila a klidně bych dal pět hvězd. Ale třetí řada mě velice zklamala. Odchodem Roryho Cochrana to začalo a třeba díl, kdy Horatio zachránil lidi v bance před tsunami a ještě na konci zachránil týpka z vybuchující budovy, bych klidně poslal do odpadu spolu s asi opravdu zoufalým scénaristou. Jen doufám, že se Kriminálka Miami vrátí na svůj standard a já se budu bavit stejně jako u prvních dvou řad.______________ Bohužel, CSI: Miami stále upadá a upadla až do úplného průměru, proto průměrné 3*. Trapné a šablonovité scénáře s minimální nebo žádnou inovací a v češtině stále ty stejné hlasy vedlejších postav a stále to samé dokola. I ten Horatio je tam míň, jenom si občas sundá brýle a pohrozí. Autorům došel dech. ()

6611600

Dřív jsem si myslel,že je to jen laciná kopie,ale je mnohem a mnohem lepší než originál.Hlavně postavy.Horation je mnohem lepší detektiv a člověk než bezcitný puntičkář Grisson. ()

hooonza

Horacio a vecne proslunene Miami odlisuji tuto radu od LA a NY - samozrejme v tom lepsim. Caruso se stava moralnim i akcnim idolem, coz je v teto kombinaci ojedinele. Doporucuji jen v puvodnim zneni. ()

majklfly

V tomto seriálu jsem se poprvé potkal s Davidem Carusem a musím říct, že jako herec na mě dojem rozhodně neudělal. Když zrovna nehledí do země, tak tupě do obrazovky a mám chuť to vypnout. Z kriminálek rozhodně jedna z těch slabšícha občas mě dost nevybíravě nutí, abych se vrátil z5 ke svým filmům a nesnažil se si jen tak zapnout nějakou českou televizi a podívat se v hlavním sledovacím čase na něco zajímavého. ()

MrDedicek

Všeobecně mám rád kriminálky. Mladší bratříček Las Vegas se celkem povedl. David Caruso není sám o sobě špatný herec. Ale opět musím konstatovat to, co u seriálů jako House. S novými sériemi klesla kvalita. Doporučit mohu 1, 2, 3 sérii a i 4 a 5 není špatná. ()

mirekdr

Kriminálka Las Vegas nasadila pro své dva mladší sourozence evidentně laťku příliš vysoko. Navíc "Miami" už je cíleno především na (početnější) skupinu intelektuálně méně zdatných diváků, vyšetřovatelé si navzájem vysvětlují postupy doslova jak pro blbce (tak, aby pochopil i ten poslední divák) a Horatio, to je zjevení hodné telenovely. O českém dabingu už ani nemluvím. ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore

04.03.2023

Střídání na Kriminálce

Střídání na Kriminálce

08.08.2008

To, že Jerry Bruckheimer vládne akčním filmům, by bylo zbytečné připomínat, ale on je podobně úspěšný i v televizi. Mezi jeho nejslavnější a nejvýdělečnější dílka patří série CSI. V televizi teď… (viac)