A-Tím

USA, (1983–1987), 77 h 59 min (Minutáž: 45–88 min)

George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict, Robert Vaughn, Marla Heasley, Carl Franklin, Charles Napier, Sam J. Jones, David Hedison, Betsy Russell (viac)

Tým bývalých vojáků speciálních jednotek, kteří utíkají před vojenskou policií, za sebou sice zanechává stopu výbuchů, ale vždy se zastaví, aby pomohli těm, kterým policie nepomůže, a svými jedinečnými schopnostmi bojují i proti korupci. (SkyShowtime)

sharky

Toto je zcela neobjektivni hodnoceni z dob meho detstvi, kdy to vysilala tenkrat jeste TV Premiera, ale ja si nemuzu pomoct, proste jsem to zral!:) ()

ARI50

Jste to vy a úplně dobří a tak jsem celkem s očekáváním s ledoval co nabídnete nového každou chvíli jeto dobrý byznys. ()

HateBreeder

Pro mě nostaligická vzpomínka na dětství a americké akční seriály. Ovšem tento jsem přímo miloval. Jeho hlavní hrdinové měli něco do sebe. Seriál skloubil akci, humor a Mcgyverův efekt, takže si skutečně každý přišel na své. Klasika 80. let. I pitty the fool ()

zablaga

Niekedy musím ľuďom vysvetľovať, moje seriálové chúťky. Tento seriál mi však pripomína prázdniny u babky a aj keď je tak pekne nereálny a prvoplánový, tie postavy sú proste osobnosti, ktoré si budem pamätať navždy. Má to štýl! ()

corpsy

Týchto chlapcov som zbožňoval. Dnešný ultramoderný prepis je síce akčnou bombou roku, ale kúzlo naivity a geniality tohto seriálu nedosahuje. Klasika, u mňa jedna z najväčších. ()

gogos

Proc porad dokola davaj Columba, To je vrazda napsala, nebo telenovely a podobny slataniny... proc se nevratej do zlatejch 80.tek... k A-Teamu, MacGyverovi, Airwulfu ci Zmiji??? ()

c.tucker

Naprostá klasika žánru, kterou miluji už od dětství, kdy jsem to celkem žral a co dnes, dnes to žeru ještě víc. Stále stejný motiv vůbec nevadí, neboť jsou schopní smontovat neuvěřitelné věci z ničeho. Neuvěřitelné hlášky a neuvěřitelně sehraná čtveřice, to je A-team. ()

kurcatovium

Jako špunt jsem to žral na stejné úrovni jako MacGyvera. I proto bych se na to s odstupem času rád podíval (a zasmél se...). Každopádně se z tohohle stala legenda :) Hra Street fighter a spousta dalších věcí vám to dosvědčí. ()

Zemřel herec Yaphet Kotto

Zemřel herec Yaphet Kotto

16.03.2021

Ve věku 81 let zemřel na Filipínách americký herec Yaphet Kotto. Informaci prostřednictvím sociálních médií zveřejnila jeho žena Tessie Sinahon a později ji potvrdil i hercův agent Ryan Goldhar.… (viac)

Akční klasiky míří do televize

Akční klasiky míří do televize

04.10.2015

Vyjmenovat všechny nadcházející televizní rebooty by trvalo zatraceně dlouho. Na malou obrazovku se v současnosti hrne spousta starých seriálů a sem tam se objeví i snaha o transformaci filmové látky… (viac)

Crowe se ladí na špionáž

Crowe se ladí na špionáž

19.06.2010

U nás seriál The Equalizer prakticky neznáme, ale „na západě“ se ve druhé polovině 80. let udržel čtyři sezóny a dodnes je považován za realističtější a drsnější protiváhu k tehdejším televizním… (viac)

Opravdu áčkový A-Team?

Opravdu áčkový A-Team?

10.06.2009

Sympaťák Bradley Cooper pozvolna prosakoval do pozornosti filmového publika. Od vedlejších roliček v seriálech (Sex ve městě) přes vedlejší postavy v komediích (Nesvatbovi, Yes Man) se propracoval až… (viac)