Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

cheyene

Kultovní záležitost.. Asi každý tuhle dvojku zná a vybaví si i úvodní znělku. Měl jsem sice raději tematicky podobný počin Jen počkej, zajíci, ale i přesto si Tom a Jerry zaslouží plnou palbu hvězd. Proti všem těm současným "srákotinám" nebo kdysi populárním Pokémonům, Digimonům a nevím, co ještě, je tento seriálek opravdovou špičkou. ()

Fiftis

V mladosti som si tiež tento seriál nahrával na video, ako píšu mnohí a vydržalo to nahrané pomerne dlho. Mal som to nahrané na niekoľkých VHS kazetách. A ani teraz by mi nebolo proti srsti sa k tomuto seriálu sem tam vrátiť. Násilie som tu nikdy nevnímal nejako negatívne. Naopak, prišlo mi vtipné a necítim sa poznamenaný a nebral som ho vôbec vážne. Nemyslím si, že by deti boli zas tak hlúpe. Navyše teraz už násilie z televízie len tak chŕli skoro v každej relácii a to nehovorím o správach. Seriál mal určite veľa svojich krásnych okamihov - napríklad sa mi vždy páčilo to občasné zmierenie oboch hlavných protagonistov, ktoré ale nikdy dlho nevydržalo. ()

Jacinda

Až ted mi dochází, kolik je v tomhle seriálu brutálnosti a zrůdnosti. Jako malá jsem se na to sice dívala, ted bych ale nevydržela ani jeden díl. ()

Pepinec

Když z rádia slyším, že je něco naprosto nezbytné, zalézají mi uši do hlavy nosními dírkami a hladina cukru pod jazykem hlásí třetí stupeň povodňové aktivity. Jakmile ale infantilní Hanča zahlásí "Tom a Jerry dou", je naprosto důležité, aby mě u bedny nikdy nerušil. ()

JohnnyD

Číra dokonalosť. Najväčším kladom sú vynikajúce a perfektne vypointované príbehy (doplnené o skvelú animáciu), ktoré diváka vždy odniesli do inej alternatívnej dimenzie. ()

petaspur

Kocour musí chytat myš, protože je to jeho přirozenost. Tom je však jiný. Potravy je kolem něj dostatek a on si jenom, místo nudného polehávání, jde občas pohrát s myšákem Jerrym. Jenže Jerry ve své malé hlavičce nikdy nepochopí, že jde jenom o hru a chudáka Toma decimuje způsoby, které výrazně překračují zákonem stanovenou hranici pro týrání zvířat. Myšák hřeší na svou beztrestnost a nestranný divák musí po několika vítězstvích honěného prcka začít fandit skutečné oběti - Tomovi. ()

hippyman

hanička písnička a vap šu váryváry vap, dnes již legendární a vámi tak oblíbené postavičky, skvělá instrumentální muzika a týdny strávené nahráváním na VHS, to se nedá ohodnotit hůř než na 100%. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 10/10/// +předně nerozlučná dvojka doplněná o další zajímavé postavy, a rovněž animace, která je bez problému koukatelná a není nikterak odpuzující nebo divná, navíc pěkná hudební znělka -některé příběhy jsou trošku nudnější a některé pochopitelně více obehrané, sem tam se najde podivný díl, občas problém se zvukem (hlavně u prvních dílů) a nesouměrný český dabing/// Dávám zasloužené 4*. Je to dvojice na které jsem vyrůstal a mám je ze všech nejraději a v tuto chvíli si nevybavím, jestli existuje něco lepšího, co by mělo na stole jasnejch 5* (no možná Bob a Bobek, kačeři a nebo určitě želvy). A pro zajímavost uvedu, že když jsem měl teď možnost zhlédnout DVD narvané několika epizodami, tak jsem si všim, že postupem času tvůrci docela silně přitvrzovali. Ale to samozřejmě nevadí, alespoň to není pořád to samé. Jo a nejlepší epizoda je asi ta na tom "golfovém hřišti". Zdravím Tome a Jerry./// Celkem 88%/// ()

Satan

Kreslená klasika, která patřila mezi mé oblíbené. Vtipné a úderné. Na tu dobu vizuálně neuvěřitelná záležitost. ()

mzss1

Perfektní kreslený seriál, který si čas od času pustím znova. Na pár dílů se s chutí podívám. Nasměju se u toho dost. Na tu dobu se to opravdu povedlo. Nedá se to popsat slovy. Prostě kreslené či animované seriály nebo filmy nemusím, ale tohle je výjimka. Hodnocení je jasné. 100% = ***** ()

Jordan

Tom je po Garfieldovi najlepší kocúr, Jerry je najlepší myšiak a spolu sú asi tá najzábavnejšia dvojka vo svete animovaného filmu. ()

LION-MR.T

Je třeba psát k tomuhle komentář? Je to skvělý animovaný "násilný"seriál. Jejich skeče mě nikdy nepřestanou nudit. Tihle dva jsou originální a skvělí. ()

Anderton

Vielen dank fur die blume a popoludnia, keď som sa na prvom stupni vracal zo školy a tešil som sa, kedy moja rakúska babka zapne ORF 1. Vzhľadom na dizajn černoškiných nôh sa prikláňam k plnému hodnoteniu. Pomerne dosť drsný seriál, aj napriek svojej roztomilosti. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)