Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

sochy.zirafka

S dovolením bych citoval uživatele Bachy, který ocitoval South Parkovou hlášku: "Ale i když dočista ztratíš smysl pro humor, pořád můžeš psát scénáře pro seriál Přátelé." Sám pak jen dodám, že pro mne bylo nesmírným utrpením vydržet Přátele, které dříve vysílali před seriálem Simpsonovi. ()

Jolinar

Jeden z mála seriálů, který si i po tolika sezónách zachoval tvář a neupadl do scénáristické břečky již po čtyřech sezónách jako HIMYM. ()

hroubek

Sitcom sitcomů.Dodnes nepřekonaný seriál o šesti přátelích, kteří zažívají různé životní situace, který se snažilo napodobit snad stovky seriálu a žádnému se to zatím nepovedlo snad vyjímkou HIMYM, ale tam je to teprve na 7 serii.Nebudu psát, že každý díl byl naprosto geniální, protože nebyl a když nebyl, tak k mu k dokonalosti chybělo jen trochu.Jeden z nejlepších seriálu s nejlépe napsanými postavami. ()

chubaka

Seriál na kterém jsem vyrostl. Naprostý kult mezi čímkoliv kultovním s vynikajícími herci. Přátelé jsou pro mě měřítkem v posuzování ostatních seriálů. 5* je málo :-) Doplnění : po opětovném shlédnutí celého seriálu v originálním znení bych nejraděj přidal, tak minimálně dalších 5*, škoda, že to nejde udělat. ......How can I go, if you don't let me blow?!...... Babe, you know I don't have a problem with this :D ()

mab odpad!

Seriál je doslova o ničem, trapný, klasický příklad amerického pubertálního seriálu. Smutné je, že na něj koukají mladí a snaží se dle něj žít a to je vždy tragédie, stejně jako když se snaží žít podle Ordinace, VKV apod. odpadů. Mám Anistonovou rád, ale ani ten její ksichtík tenhle seriál v mých očích nezachrání - odpad. ()

Steny94

Proste srdcovka.Seriál,ktorý môžem pozerať kedykoľvek či už keď mám dobrú náladu alebo keď sa cítim pod psa Priatelia mi vždy zaručia kvalitnú zábavu.Aj keď som každú časť videl minimálne 10krát stále sa zasmejem.Najlepší seriál,ktorý už pre mňa netromfne žiadna novinka!Chandler,Phoebe,Rachel,Ross,Monica a Joey sú dokonalá parta.Nikdy ma neomrzí pozerať na ich zábavné a bláznivé scénky.Na tomto seriály proste nedokážem nájsť žiadnu chybu,nedokážem vybrať obľúbenú sériu,obľúbenú časť.Proste 10 sérií a 238 častí dokonalej zábavy! ()

H.Gordon

Myslela jsem si, že čím budu starší, tak mě to bude méně bavit. Ale není to pravda. Tento seriál můžu vidět dokola a dokola. Jednou do roka mě chytne chuť si přátelé pustit a koukat na to pár dní od první série. Jinak to ani u tohoto seriálu neumím. Mám ráda, když si oblíbím všechny postavy. Některé mám raději, ale stále fandím každé a to právě platí u přátel. Každá postava má něco do sebe a vždy, když se na to dívám, tak si přeji mít stejný byt jako má Monika:-) ()

Sany33

Fenomenálny seriál, ktorý nestráca ani po rokoch na svojom lesku. Môžem ich pozerať aj milión krát stále sa vynikajúco bavím. Priatelia ponúkajú príbeh, ktorý je zábavný a navyše je uveriteľný pretože sa odohráva v reálnom živote, práve preto je veľmi jednoduché sa s hlavnými hrdinami stotožniť. 99% ()

Timak

Tohle je seriál, který se vám nikdy neokouká. Stále se budete smát vtipům a pořád se vám neohrajou. Takových je opravdu málo. ()

Proky

Kdo by neznal přátelé ! Přátelé byli svého času skutečná špička bohužel pak to jednoho roku skončilo a už nikdy nepokračovalo opravdu velká škoda osobně jsem ten seriál miloval je to naprosto krásný,vtipný příběh. ()

Maik22

Naprosto jedinečný a bezkonkurenčí seriál. Dokážu se na tuhle partičku přátel dívat pořád a pořád dookola a nestačím se sám sobě divit, že se mi Přátelé ještě neobehráli. ()

pursulus

Žluté autobusy.¬         Seriál "Přátelé" není o životě, ale o úniku před životem. Je to tedy vítaná zábava pro ty, kteří si přejí odpočinouti od všedního života, kteří nechtějí nad ničím přemýšleti, kteří si chtějí užívati s vymyšlenými postavami, vědouc, že je nečeká žádná tragédie nebo skutečný problém. Takto byl seriál zamýšlen, a funguje to na výbornou. Jde tedy o prvotřídní konzum, žel prvotřídní ne z pohledu kvality, ale z pohledu úspěšnosti záměru.¬                 Několik dílů seriálu jsem sledoval během cestování žlutými autobusy, a poněvadž jsem nechtěl sluchátka, sledoval jsem pouze obraz nabízející se přede mnou na několika obrazovkách rozmístěných v autobusu. To, co se dělo, bylo tak uhrančivé na pohled, že místo abych se věnoval rozečtené knize nebo novinám, čučel jsem skoro celou cestu na "Přátele". To, co mne tak přitahovalo, nebyl ale zájem o děné (takový zájem by přivodil požádání o sluchátka), ale neuvěřitelné pro mne předvádění charakterů, nad nímž jsem si mohl ukroutit hlavu. To, jak ti lidé házeli hlavou, jak se smáli, zaráželi, otáčeli, chodili... (nezapomínejte, že jsem je neslyšel, pouze jsem sledoval děj)... něco tak naučeného, nepřirozeného, tak normalizovaně idiotského...¬                 Po několika cestách jsem přestal "Přátele" sledovat. Neměli mi už co říci — vše, co mohli, mi řekli. ()

Jacob23

S pribyvajicim casem mnohem horsi a trapnejsi,herecke hvezdy v epizodnich rolich to nezachrani.J.Aniston ma hvezdu=60% Radsi volim Ala x Marcy ()

Pupidyk

Narozdíl od všemi do nebes vynášených Simpsonů (a to jsem Simpsonů také velký fanoušek) si právě narozdíl od seriálu ze Springfieldu udrželi Přátelé nastavenou laťku i po deseti letech, a mnohdy ji ještě vysoko přeskočili. Když si uvědomím, že Přátelé jsou dost omezeni studiem a vůbec tím, že se jedná o hraný seriál, kdežto Simpsonovi mají v kreslení takřka neomezené možnosti - jsou pro mne kvalitnějším dílem Přátelé. ()

ABCD Marta

Nevím jak to popsat slovy nejlépe, ale pocit, který jsem měl po titulkách poslední epizody, byl něčím fantastickým, úžasným a nezapomenutelným, a proto řadím Přátele k milníkům mého filmového života. Budu je milovat napořád... ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry