Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Rocky62

Nejsem seriálový maniak, a v žádném případě se psychicky nezhroutím když mi uteče nějaký díl, ale těch sitcomových slátanin, které bývají většinou nadmíru trapné (viz Krok za krokem, Ženatý se zavázky atd. atd., je tohle solidní výjimka. ()

Tommy987

Priatelia sú mojou srdcovou záležitosťou - keď to nejaká televízia vysiela, vždy to pozerám a absolútne ma netrápi, že tú časť som už 8-krát videl. Pozriem si ju a ešte sa mi nestalo, že by ma to nepobavilo alebo nebodaj aby som sa nudil. Je to jednoznačne najlepší sitcom, aký kedy nakrútili a zároveň jeden z najlepších seriálov vôbec. Škoda-preškoda. že desiatou sériou už skončili :-((( ()

klerik

Skvelá zábava jemne prepletená bežnými problémami... Časom to mierne kostrbatie, ale jednotlivé postavičky sú skvelé... ()

dopitak

Abych tady nepůsobil tak extrémně, Přátelé mě nikdy nebavili, to jejich hloupé žvatlání mi ani trochu nepřipadalo vtipné. Ale po dvou dílech viděných v sedačce Žlutého mezi Prahou a Brnem v originálním znění musím konstatovat, že v angličtině se na ně v pohodě koukat dá. Ale to náš přitroublý televizí zblblý národ jen sotva kdy pochopí. ()

iamek

Osobně můj nejoblíbenější seriál. Viděl jsem některé díly i 10x, ale vždycky mě stejně pobaví a na 25 minut odtrhne od okolního světa. Přiznejte se kdo měl při posledním díle slzičky na krajíčku a přál si aby tahle éra neskončila ? Já mezi ně rozhodně patřil. ()

Chrustyn

Pro mě jednoznačně nejlepší sitcom s výbornými herci, kteří se svými rolemi vryli do hlavy snad každému, kdo seriál viděl. Nejlepší je, že neztrácí dech ani v nejnovějších epizodách a má stále co nabídnout. Kvality navíc umocňuje dokonalý český dabing. Ultimátní zlepšovač nálady. ()

MiiRA

nebyl ani jeden díl, kde bych se nezasmál !!! Pro mě patří "Přátelé" mezi seriály na první místo a pak dlouho nic ... prostě nejlepší ... Joey, Chandler, Monika, Ross, Rachel a Phoebe ... FOREVER ()

SeBig

Dřív mě ten serial vubec nebavil, ale asi se mi nějak změnil vkus a já se u každého dílu lámu smíchy. vážně parádní seriál na který jsem si udělal jiný náhled :) ()

korbitch22

Nesnesitelná banda neskutečných kreténů a nesympatických slepic, která vám občas díl od dílu uměla vykouzlit úsměv na tváři. Hlavně díky plejádě spousty Hollywoodských hvězd. Od osmé série skoro nesledovatelné a desátá série neuvěřitelná žumpa. * navíc dám jen za díl rande s Van Dammem a Jak Chandler nedokázal plakat. Přehodnocený seriál až běda. 50%. ()

packa odpad!

Marně přemýšlím, jak jedním slovem shrnout své pocity. Zhnusení? Asi jo, výstižnější termín mě nenapadá. Jestli existuje druh "zábavy", kterýmu se hodlám vyhýbat, pak tento seriál je prototypem. Hrdě se připojuji k drtivé menšině odpad-líků, kteří se nestydí do světa zařvat, že tato rádobyvtipná záležitost je sračka! ()

triatlet

Jako podkres při jízdě busem pohoda. Nic víc, nic míň - pro mě. Ale dovedu si představit, že člověk dokáže podlehnout těm hláškám typu: A:"Víš co udělá rez s lodí?" B: "No, dodá jí starobylý nádech." A: "Ne, rez je rakovina lodi!" ()

heyda

Řekl bych trochu hodně přehodnocený seriál nebo chcete-li sitcom. Určitě to není žádná katastrofa, místama je to i docela vtipný, ale mě si tento seriál nikdy nezískal natolik, abych to musel sledovat díl po díle. Sem tam jsem něco viděl, sem tam jsem se zasmál, ale sem tam mi to přišlo i trapný. Myslím, že 3 hvězdičky, co zde dávám jsou až až. Ale úvodní song nemá chybu! :) ()

FTP

Být o trochu starší, zřejmě bych nedělal nic jiného než je sledoval, ale s příchodem pro mou generaci přístupnějšího HIMYM jsem nedostal tolik prostoru pro shlédnutí kompletního seriálu. Nicméně uznávám všech šest charakterů, kteří dokažou vždycky pobavit, nejméně mám rád Phoebe. ()

evulienka3

V časoch premiéry na Markíze som to ako vysokoškoláčka sledovala v spoločenskej miestnosti na internáte a tá vždy praskala v tomto čase vo švíkoch, niektorí čo prišli neskoro si to museli dať aj na stojáka... takže u mňa akékoľvek výhrady neprichádzajú do úvahy. ()

Flego

Báječná oddychovka, skvelé dialógy, zápletky... je tam jednoducho všetko, čo má mať správny sitcom. Príbehy šiestich priateľov a ostatných okoloidúcich nemajú chybu. ()

BMW12

Jeden z revolučních a nejlepších sitcomů, dost možná i nejlepší. Charaktery jednotlivých postav jsou naprosto skvěle napsány, jednotliví herci výborně vybráni. Nejraději jsem měl Rosse, ve kterém jsem se tak trochu viděl. Následovala Rachel, která je doslova okouzlující, nedivím se, že tehdy po Jennifer Aniston všichni toužili, já se do ní také zamiloval. Nesmím opomenout ani vtipného Chandlera a Joey, který to vždy zabil. Do této party skvěle pasovala přísná Monika. A jediná postava, která mi nepřirostla k srdci tak jako ostatní je Phoebe, ale i tu jsem si nakonec oblíbil. Seriál si po celých 10 sérií udržel tu nejvyšší kvalitu, což je neuvěřitelné. U žádného jiného seriálu u 10. série nepřemýšlíte nad tím, že to bylo možná nejlepší série seriálu. Já jsem Přátelé zhlédl až teď v roce 2018, takže už se dobrých 14 let nevysílají, ale i tak mi budou chybět. Tvůrci se však rozloučili velmi povedenou finální epizodou, kdy nás napínali do poslední minuty, ale nakonec to vše dopadlo tak jak mělo. Za Rosse a Rachel jsem opravdu moc rád! ♥ ()

virus10

Nejlepší sitcom co znam. Každý díl nabízí nekonečně humoru, za to ani jeden díl není nezajímavý. Můžu se na to dívat opakovaně a vždy se zasměju!! Nezapomenutelné hlášky a neuvěřitelné situace. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry