Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

DoubleJo

Vynikajuco napisany, pre mna urcite jeden z najlepsich serialov. Videl som ho milionkrat, no stale si ho po nejakej dobre pustam znovu. A stale sa smejem., Aj ked poznam sceny a hlasky uz naspamat. To je pre mna to najvacsie caro serialu. Prvy serial ,ktory mi ukazal ako sa robi sitcom. ()

boombang

Jednodušší Joey, sarkastický Chandler, váhavý Ross, neurotická Rachel, pedantská Monika a bláznivá Phoebe... První sérka nic moc, poslední už taky skoro nic moc - nejlepší díly jsou ty zprostředka. I tak si ale, vzhledem k současným seriálům, jež tento více či méně vykrádají, vážím umění skončit včas. A vždycky jsem měl nejradši Moniku a Chandlera, takže mne potěšilo, když se ti dva dali dohromady. ()

oasismanik

Milý a hlavne takmer vôbec nie vtipný seriál, z ktorého sa časom stal najväčší kult medzi kultami. Avšak mna tie časy akosi minuli a jednotlivé časti doháňam až teraz /2010/ v 897. repríze na markíze s kávou v jednej ruke a so šiškou v druhej. A to je presne ono... PS:Po vzhliadnutí himym dávam hviezdičku dole. PS2: Pri šiestej sérii himym dávam hviezdičku späť :D ()

HarlanWade

Dle mého asi nejlepší sitcom, jaký byl kdy na televizních obrazovkách. Nesmírně schopná šestice přátel prožívající různá a originální dobrodružství mě dostala zkrátka při každém díle - nikdy jsem nebyl zklamaný a vždycky jsem se hodně nasmál. Navíc právě Přátelé vychovali několik talentovaných herců, kteří se později uplatnili i ve filmové tvorbě. ()

vitac.

Odpočinková zábava s bezvadným obsazením. Jasně, kvalita kolísala (aby ne, když dílů bylo hrubě přes dvě stě), ale v každém pokračování se pár dobrých vtípků našlo. Rozhodně jeden z mých nejoblíbenějších sitcomů. Čtyři a půl! ()

M4h0n3

Musím říct, že lepší sitkom neznám! Je úžasné, že se tenhle seriál udržel na obrazovkách celých deset let! Lidé se podle přátel oblíkali, chovali se jako oni, prostě chtěli být jako oni a to je na tom to nejhezčí, to že seriál tak všechny vzal a zaujmul. Cituji z dokumentu "Ohlédnutí s přáteli" - Když si někdo šel do obchodu koupit značkové ponožky, ale uviděl tam ponožky co na sobě měla v minulém díle Rachel, značkové zahodil a vzal si ty obyčejné. :-) Tenhle seriál se mi snad do srdce zaryl ze všech nejvíc a baví mě pořád. Bohužel všechno má svůj konec a vyjímkou není ani tento seriál. Se slzami v očích jsem sledoval ten poslední díl a nemohl jsem tomu uvěřit. :-( ()

Katte

Kdo by je neznal. Každý den se něco děje a já se u toho pokaždé dobře bavím i když díly znám téměř nazpaměť. Ač to není typ seriálu, který bych musela vidět díl po dílu, patří mezi mé oblíbené. ()

Pagliacci

Na rovinu říkám, že i když se objeví seríál vtipnější, zajímavější a promyšlenější, Friends se z mého seriálového nebe nehnou ani o píď. Objektivita šla někam už v době, kdy mě Přátelé provázeli snad každou významější chvilkou života mého. Dost pravděpodobně bych bez nich neodmaturoval, nesmířil bych se s rozchodem s mou femme fatale a mnoho dalších okamžiků, které se kvůli téhle partě snášely o polovinu lépe. A nemohli za to jenom dokonalé postavy šesti tak odlišných persón ale hlavně ta težko popsatelná atmosféra klidu, a inteligentního situačního humoru jemuž už navždy bude Chandler králem. ()

Bajisek

Nejlepší serál všech dob!!! Nikdy mě neomrzí...nenucená forma...hlubší problémy vždy v rovnováze s vtipem...6 seriálových přátel vybráno dokonale...i ostatní vedlejší role: především Mike, pan a paní Gellerovi, David a samozřejmě Janice. Není lepšího relaxu než u tohoto filmu...nenutí vás přemýšlet..jen vás rozesměje..I když jsem každý díl viděla nejmíň desetkrát, tak mě vždycky pobaví, protože vidím detaily, které jsem dříve neviděla a které jsou humorné:D ()

krydy

výborný, ale obas to má hluchý místa... u některých seriálů se směju pořád ale tenhle k nim nepatří i když se u něj smát mám ()

Nessos

Kultovní sitcom. Těžko budete hledat sitcom, který vám přiroste k srdci víc, než Přátelé. Jasných *****. Po celých 10 řad jsem nezaznamenal sebemenší úbytek "formy". Když je mi nejhůř, pár dílů Přátel mi vždycky zlepší náladu..pokud se týká postav, nejvíc mi přirostl k srdci Chandler, z ženských potom Monika. ()

Mr.Roman

Keby dávali v telke 5 dielov po sebe, tak pred ňou presedím necelé dve hodiny a skvele sa bavím. Legenda a nekorunovaný kráľ všetkých seriálov. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry