Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

viperDavid

Prostě klasika, která mě ještě neomrzela ani po několika letech - vlastně desetiletí. Všem svá role perfektně sedne, scénář je velmi povedený, režie aktivní. ()

Tucqa

Seriál mého dětství, který mě doprovázel nejhezčím obdobím života. Snad jen kvůli Přátelům jsem byla vždycky večer nastoupená před televizí a napjatě čekala na další díl, i když jsem ho viděla už několikrát před tím... Byla to první věc, na které jsem se stala závislá... Doteď ve mě tahle parta lidí vyvolává nostalgii a nikdy jimi nepohrdnu - 95% ()

T-pack

Kult! No ne? Seriál je vtipností prolezlý skrz na skrz a ta příjemná atmosféra co dýchá z lokací, postav, zkrátka celého seriálu, to je prostě super. ()

Zdeňka

Mnou nejmilovanější seriál, který žádný jiný nikdy nezastoupí, když mám špatnou náladu, když mám dobrou náladu, když nemám co dělat, když venku prší, sněží nebo svítí slunko - vždy mám chuť si pustit nějaký díl Přátel. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Phoebe a Joey jsou ti nejlepší lidi, kteří nám všem zůstanou v srdci navždy! ()

BS

Skvělý seriál, nemůžu se sice pyšnit zhlédnutím všech dílů, ale i tak jsem se královsky bavil u těch které jsem za celý svůj život zastihl. ()

gjjm

Umělý smích, divné vtipy, docela slušně zkonstruované příběhy. Bohužel, pro mě podprůměr, holt nemám smysl pro hjůmr. Ale chápu lidi, kterým se to líbí. ()

drederik

Seriál na který můžu koukat pořád dokola a nikdy mě nepřestane bavit. Na jednu stranu mě moc mrzí, že už skončil, ale lepší odejít na vrcholu než upadnout do průměru...Po mnoha a mnoha shlédnutí dabované verze, se mi konečně do rukou dostal i komplet v originálním znění a kvalita rázem vzrostla o několik levelů. Vynikne tím zejména herectví hlavních postav (hlavně u Schwimmera to místy dosahuje geniality) nebo spousta slovních hříček a vtipů, které překladem dost trpí. ()

ivan bohatyr

Škoda, že sem všechny díly už viděl a vidět to znovu už není ono, když víte co se stane. Nějak si to vymazat z paměti a podívat se na to znovu by nešlo? Nejlepší ze všech Joey, nejlepší vtipkař Chandler, nejlepší kočka Rachel, nejlepší seriál-komedie Přátelé. ()

tnp101

Tak k tomuto seriálu už snad ani není co dodat. Jedná již o klasický sitcom s vtipnými postavami a humornými situacemi, s nimiž se každá vyrovnává po svém. Všichni mají své charakteristické vlastnosti a kdyby chyběla byť jen jedna postava, už by to nebylo ono. O kvalitách Přátel vypovídá i to, že je sleduji pokaždé, když je v televizi opakují (to je hodně často) a vždy se znovu bavím, i když již znám všechny epizody téměř nazpaměť. ()

anli

Zabavny a vtipny serial,s vybornym scenarem a skvelymi herci.Jen myslim,ze mel skoncit o neco drive,protoze v poslednich radach se casto opakovalo totez(zrejme si tvurci mysleli,ze si divak prvni dily uz nebude pamatovat)a i humoru ponekud ubylo,ale stale mezi sitcomy vycniva a pusobi velmi sveze a prijemne i po nekolikatem shlednuti,takze jasne pratelskych 85%. ()

Houp

Oproti Webb bych po shlédnutí seriálu How I Met Your Mother tady jednu hvězdu přidal, ale bohužel to nejde. Tohle je bezkonkurenční seriál, kde je dobrých všech neuvěřitelných 10 sérií. Který jiný seriál to takhle má? ()

BoncheR

Tento seriál bol veeeľmi dlhý. teda ak sme ho pozerali pravidelne, chtiac-nechtiac sme sa úplne vžili do jednotlivých postáv. To seriál urobilo "iným" a preto ho všetci tak majú radi. ()

Ivuse

Přátelé mě naučili sledovat seriály díl po dílu. Zaujal mě natolik, že jsem musela vidět každý díl. Seriál, který vždycky ráda vidím znovu. Každá postava tak odlišně jiná a svým jedinečným způsobem šílená :-D si mě získala. Spousta hlášek, gest, grimas a nevím čeho všeho dalšího, co mi asi nikdy nezmizí z paměti :-) Blbá, ale tak lehce zapamatovatelná píseň "smelly cat", kterou si vždy začnu zpívat, když vidím (nebo jen slyším) slovo "smelly" :-). ()

Duoscop

Viděl sem úplně všechny díly Přátel a po každém opakování seriálu ho sleduji znova. Tento seriál byla součást mého dětství i dospívání a při posledním díle jsem byl opravdu na měkko. Přátelům se nedá naprosto nic vytknout, snad jen to že jsme se nedočkali celovečerního filmu. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry