Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

V_erus_h

Pravidelně jednou za 2 roky musím zkouknout všech 10 sérií.. I přesto, že to znám nazpaměť.. Jeden z nejlepších sitcomů, co znám.. :) ()

filmharmony

...viděla jsem po dlouhé době několik dílů a musím konstatovat že Friends už nejsou moji kámoši... jsou jen dobří k učení angličtiny pro své easy dialogy... ()

KajusaK

10 sérií, 10 let natáčení, 238 dílů a 17 dnů strávených sledováním seriálu :) . Je to v podstatě HIMYM z devadesátých let. Když "přetrpíte" nekvalitní starý obraz tak je to bomba :). Vtipné, občas napínavé, dramatické, dojemné... Nejlepší díl byl asi "Hráči pokeru". Oblíbené postavy seřazeno od nej: Rachel, Phoebe, Monica, Joey. Chandler a Ross mi do oka moc nepadly. Tak jako u všech seriálů byly některé díly bomba a některé být nemusely. Každopádně to stálo za to shlédnout :) Do páté série jsem byla rozhodnutá dát 4*, ovšem unikátní dokonalé zakončení páté série mě přesvědčilo abych navýšila hodnocení na hvězd pět :). Opravdu úúžasné !! .. Potom mi přišlo, že už to šlo zase dolů :((. Nasadili laťku moc vysoko. I tak hvězd nechávám pět za tu suprovou zábavu nad tímhle úžasně zábavným seriálem... Mmm že bych se mrkla znovu? :)) "Ach můj bože" ()

AGO

Najlepší seriál, aký kedy uzrel svetlo sveta. A tento titul nestratil nič na pravdivosti ani po desiatich sériach. Klaniam sa pred scenáristami. Vždy dokázali prekvapiť originálnymi gagmi a zvratmi, a tak udržať moju pozornosť po dlhé roky. Keď ale pred nimi klačím, neviem ako hlboko by som mal klesnúť, aby som vyjadril úctu k hercom v hlavných úlohách. Všetkých som si zamiloval a bolo krásne vidieť ich dospievanie v oblasti herectva. Bohužiaľ po desiatich nádherných rokoch, sa všetko končí. Nevynechal som ani jednu časť a vedel som, že to raz musí skončiť. No aj tak ma prekvapilo zarmútenie, ktoré sa ma plne zmocnilo po poslednom doznení záverečnej zvučky. Už nikdy viac....:(((( ()

otík

Tento seriál o šestici přátel dokázal s velmi vysokou kvalitou bavit diváky přes deset let. Co více si od seriálu přát? Když se podívám zpět na celý seriál, musím uznat, že i když to občas bylo s kvalitou dílů horší, celkově se jedná o jeden z nejbáječnějších seriálů, který po tak dlouhou dobu nezklamal. A i když dnes už možná jsou seriály lepší (How I Met Your Mother), fenomén Přátel tu s námi zůstane. Kdykoli se k nim opět rád vrátím. Bude mi po vás smutno. ()

SeanLSD

Všetci z nich boli celí hotoví, ale mne sa nikdy nezdali nijako zvlášť vtipní, výnimoční ani originálni. Vždy pred nimi radšej uprednostním priateľov živých . . ()

Pája=)

Seriál který jsem nikdy na televizních obrazovkách nevnímal a nikdy se mi nějak extra nelíbil se stal mojím snad nejoblíbenějším komedialním seriálem. Ptáte se proč? Odpověd je jednoduchá, stačil mi k tomu vidět jeden jediný díl v Originále a seriál si mě naprosto získal. Přátelé jsou krásným příkladem toho jak dokáže český dabing a překlad sprznit tak užasný seriál. Opravdu dabéři mají neuvěřitelně podobné hlasy s jejich americkými kolegy ale to je tak všechno. Těžko dabovat seriál který je založený na intonaci hlasu a na slovních hříčkách. Přesně tak v dabingu vznikají ty scény typu: neřekl jsem nic vtipného ale publikum se v dáli směje. Friends miluju, Přátelé nenávidím. Opravdu, pusťte si Přátelé v originálním znění a nebudete je chtít nikdy vypnout. ***** ()

Noviik

Tak to už je klasika. Šestice střelených postav sice již skončila, ale svým neodolatelným humorem nás budou bavit i nadále. ()

Rockwood

Supr seriál. Fakt zanechal moc pěkný a kladný dojem. Já seriály sleduji furt, a musím vidět každý díl. Tenhle seriál, díky dobrému hereckému obsazení, je opravdu zábavný, ikdyž jsou občas díly, které jsou občas nudné. Ovšem někde se to musí vykompenzovat, takže sou i díly, který jsou fakt nabitý po celých dvaadvacet minut. ()

wendelin9

Nejpohodovější seriál co znám. Do teď nevím, jestli jsem viděla všechny díly, nebo mi některý utekl, ale vím jistě, že se na něj vždy budu ráda dívat znovu a znovu... Trable a rodosti šestice přátel jsou tak vtipné, že pobaví každého... A musím řict, že u posledního dílu jsem brečela jako želva... Dvěma slovy FRIENDS FOREVER ()

Susinnon

Tento seriál mi robí spoločnosť už roky. A hoci som to videla už asi 20x, stále sa na tom bavím a cítim sa s Priateľmi ako doma. ()

Pilgrimka

Jak může něco i po xtém shlednutí připadat tak vtipně, skromně, přijemně a vyjímečně. O_0 Moje srdcová záležitost, které se nikdy nezvdám. ()

eisha3

ABSOLUTNÍ záruka vynikající nenucené zábavy, která se mi snad nikdy neokouká. Každý díl jsem viděla několikrát (a koukám se pořád znovu), pamatuju si dialogy a vždycky se skvěle bavím. Často přemýšlím nad tím, koho z přátel mám nejradši a nikdy se nemůžu rozhodnout. Velké plus za výborný český dabing. ()

vesper001

Šest kamarádů žije zcela obyčejné životy seriálových Američanů, tzn. řeší obskurní životní krize, ječí, mudrují, objímají se a vypadají pořád naprosto fantasticky. Jinak Ross je moula, Chander padlý na kokos, Joey povrchní, Rachel mírně hysterická, Phoebe praštěná a Monica mé alter-ego. Nelze je nemilovat. :) ()

Nivenx

Sitcom, který si získal srdce okolí, ale na mě absolutně nefunguje. Tento styl mě i docela nudí a do davu rozhodně nezapadnu, jelikož to nemusím vidět. To raději něco jiného. ()

sir-dave

Legendární a spolu se Simpsonovi asi nejoblíbenější seriál u českých diváků. Já sice nikdy neviděl kompletně všechny díly ale když běží v televizi, pustím si a "vypnu". ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry