Andor

• USA Andor
USA, (2022–2024), 20 h 42 min (Minutáž: 38–57 min)

Tvorcovia:

Tony Gilroy

Diego Luna, Genevieve O'Reilly, Stellan Skarsgård, Kyle Soller, Denise Gough, Adria Arjona, James McArdle, Rupert Vansittart, Joplin Sibtain (viac)

V dobe poznačenej nebezpečenstvom, klamstvami a intrigami si Cassian Andor uvedomí, že bojovať proti tyranii Galaktického impéria má zmysel. Vydá sa na cestu, ktorá z neho urobí hrdinu Povstania. (Disney+)

Recenzie používateľa jjjerry k tomuto seriálu (12)

Andor (2022)

Kvalita kolísavá, rozjezd pomalý, finále famózní. Po finální epizodě tleskám. Suprový seriál pro dospělé, promyšlený scénář bez logických failů. Když je dobrý příběh, není potřeba ani žádná trapná dětinská rádoby vtipná "postavička". Těším se na druhou serii. ()

Kassa (2022) (S01E01)

Nuda. Absolutně bez špetky SW. Cítím z toho spíše Blade runnera. Navíc utahané, zbytečné, nudné. Diego Luna aboslutně nesympatický. Na druhou stranu to má zatím logiku, žádné rádoby vtípky Disney a gender rasa kraviny. ()

Bol som to ja (2022) (S01E02)

Stejně nebo více utahané, než první díl. Nuda střídá nudu. Kdyby to sestříhali do jednoho dílu s epizodou 1 mohla by to být trochu zábava.  Jediný fajn momen přílet Luthena. ()

Zúčtovanie (2022) (S01E03)

Konečně první epizoda kdy jsem se neunudil k smrtí. Děj měl logiku, zápletku, akci. Ale Diego Luna mě prostě nebaví. Ale jeslti to udrží tuto laťku, bude to super. Se sw je tam sáule hrozně málo. Nevím proč tam nejsou třeba Stormtroopeeři místo "policajtů". Stále z toho více cítím Blade runnera. Ale bavil sem se. ()

Aldhani (2022) (S01E04)

Oproti prvním epizodám zlepšení. Skarsgard to vyloženě táhne. Konečně postava co si oblíbíte, má emoce a umí hrát. SW atmoséra se objevuje zřídkadky, přelet TIE byl perfektní. A následně to zabijou "pozemské kalashnikovi", do sw patří blastery). Líbí se mně logika děje, žádný SW disney pro nízkou inteligenci. ()

Sekera zapomene (2022) (S01E05)

Nudný výplňový díl. Ale oceňuji konečně logiku, která v současnosti tak často chybí. ()

Oko (2022) (S01E06)

co tomu vytknout? nic prostě nic. Dokonalost sama. Ten nejvíce okrajový seriál SW je vlastně nejelpší, trochu smutné. ()

Vyhlásenie vojny (2022) (S01E07)

Sice utahané, ale ukazuje zrádnou pomalou změnu z Republiky na Imperium. Děsivě Orwellovské. ()

Narkina (2022) (S01E08)

Na jednu stranu trochu nuda, chybí trošku akce Hvězdných válek. Na druhou stranu perfektní, děsivé, totalintí imperium. Bezmoc a tímpádem a vzestup Rebelie. Doufám, že v příštím díle se to zase rozjede=) ()

Jedna cesta von (2022) (S01E10)

Konečně, tohle mělo štávu, příběh, logiku. Jen tak dál. Konečně SW pro dospělé. Jen se bojím, že tohle neocení tupé emerické dětinské publikum. ()

Dcéry Ferrixu (2022) (S01E11)

Andor zvedá obrátky. Po pár ospalých dílech byla tohle pecka. Vesmírná akce byla 5*. Těším se na pokračování. ()

Rix Road (2022) (S01E12)

Tak to bylo finále. Po všech těch "disney zprzněných SW" posledních let, konečně kvalitní seriál. Těším se na druhou serii. Napětí od začátku do konc na maximum.   Benjamin Caron je neskutečný pracant, díky ()

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

12.01.2024

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Dočká se Ahsoka druhé řady?

Dočká se Ahsoka druhé řady?

05.10.2023

Aniž bychom se pouštěli do nějakých velkých spoilerů, po finále nového Star Wars seriálu Ahsoka už je jasné, že si showrunner Dave Filoni (Star Wars: Klonové války, Star Wars: Povstalci) nechal… (viac)

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

27.08.2023