Cassian Andor a jeho tím využívajú pestrý miestny festival a veľkolepý pád meteoritov ako krytie pre svoje aktivity. Pokus o vykradnutie silno vyzbrojenej imperiálnej garnizóny sa blíži. (Disney+)

TomasRichtr

Wow, druhý třídílný "film" za námi a zatím je to každou epizodou lepší a lepší. Šestá epizoda je zatím to nejlepší, co seriál nabídl. Fantastická napínavá podívaná, se skvělým vizuálem, která se zároveň nebojí tnout do živého. Takhle by se to mělo dělat, je to fakt poznat, když se toho chopí kompetentní lidé namísto diletantů (ehm ehm Deborah Chow ehm ehm). Fakt výborná práce na seriál, který mi původně připadal naprosto zbytečný natáčet. ()

PKD

Není to taková bomba jak jsem čekal, ale je to své a zatím si drží svou tvář. Zlepšovati je jistě co. Tu 4. dávám za posl. 10min. páč na SW je to z psychologického hlediska až podezřele vynikající. Zatím tomu říkám, odvrácená (v tom kladném slova smyslu) strana SW. Fascinující je na tomto projektu už jen to, že se občas dosti nudím, ale přesto se od toho nejde odtrhnouti. Tohle neznám u žádného tv s. dodnes. ()

Colby Sawyer

Druhé minifinále drží trend, takže se jedná opět o chytře napsanou a strhující záležitost. Celé to vypadá nádherně, drží to napětí a opět to ve mně vyvolává radost, že jsem fanouškem Star Wars. Je ostudné, že se o tom nemluví víc jen pro to, že tam není prvoplánový fanservis a merchandisingové blbůstky, přitom takhle mělo SW vypadat už od roku 2015. ()

Sany33

Príbeh: Po dlhých prípravách sa nám banda púšťa na samovražednú misiu na imperiálnej základni. Samozrejme nič nemôže ísť podľa plánu a tak aj za nemalej asistencie nočnej oblohy sa nám postavia do cesty aj jednotky Imperiálnych ozbrojených síl. Prevedenie: Nepáči sa mi jediná vec, že na časť s tak nadupaným ťahom na bránu sa musíme prebrodiť dvomi dielmi absolútneho hnoja. Produkcia sa s tým nijako nepára a šije to do postáv jedna radosť tak je teda úplne bezpredmetné, že ste si k nijakej vybudovali náklonnosť stačí jeden výstrel z blastera a je hotovo. Zvratov hneď niekoľko a Impérium na nohách. To chceme a to je to čo verím tomuto seriálu pridá na dynamike. Dúfam, že nás nečakajú ďalšie tri časti politických kecov. 95% ()

tomik99

Atmosférou opět parádní, ale přeci se jenom musím přiznat, že po dvou dílech plánování jsem čekal malinko více. Ve finále to nebyl nikterak velký mistrovský plán, jen "prostá vloupačka". Třetí díl na mě emocionálně zapůsobil o něco lépe. Asi je to i tím, že k partičce Povstalců jsem si nevybudoval tak silný vztah jako třeba k Syrilovi či Bix. I tak se ale jednalo o slušnou epizodu. Uvidíme, co nabídne další příběhový oblouk. ()