Youngblood

• USA Youngblood

Rob Lowe v tomto filmu ztvárnil titulní postavu, mladého hokejového génia s talentem střílet branky, ale s holubičí povahou. I přes jeho křehkou náturu ho trenér Chadwick dá na soupisku. Jeho účinkování ale nemá dlouhého trvání - pošlou ho totiž domů poté, co ho vyřadí jeden obzvláště nepříjemný protihráč Racki, který mladíka brutálním způsobem nemilosrdně pošle k zemi. Sklíčený Youngblood se vrací domů na kanadský venkov, kde ho jeho otec a starší bratr utvrdí v tom, že hokej není pro slabochy. Za jejich dohledu okamžitě začne s "bojovým" tréninkem, aby se připravil na svůj návrat a vyrovnání účtů s Rackim. Mezitím se také zamiluje do trenérovy dcery. (oficiálny text distribútora)

corpsy

Klasicky vystavaný športový príbeh, s kvalitným hereckým obsadením. Ale musíte byť fanúšikom buď hokeja, alebo prinajmenšom hereckých predstaviteľov, aby vás viac zaujal. ()

Kryton

Nic co bysme neviděli předtím. Tým outsiderů se rozhodne dokázat světu, že nejsou béčka. Zaujmou mladí Swayze a Reeves. ()

Jillen

Zajímavé vidět mladého Reevese v jedné z jeho prvních rolí...ale nečekejte žádné herecké ovace...k vidění je jen v pár záběrech...jinak film je příjemný k nedělnímu obědu, kdy na chvilku vypnete a vychutnáváte si něco z Hollywoodských archivů. Celkově dost naivní a pomalé...ale co...Dávám 50% ()

Rakosnicek77

Jedna z prvních velkých filmových rolí dnešní seriálové hvězdy Roba Lowea. A tak podle mého názoru je Youngblood sportovní drama, které patří ve své kategorii k těm nejlepším co byly natočeny, společně s Hokejovým zázrakem na téma hokej. Film není vůbec špatný, navíc je povedené i to, že do děje zasahuje i romantická dějová linka a že to celé není pouze o jednom talentovaném hokejistovi. Tento druh filmu mám velice rád a tak možná nejsem dostatečně objektivní a lecos mu odpustím a proto se při jeho hodnocení budu řídit pouze vlastními pocity ()

decouble

Youngblood je kluk z prdelákova, co se musí naučit, že ve velkým světe se nehraje vždycky podle pravidel, a proto se člověk musí naučit prát, i když je v tom, co dělá nejlepší bourák široko daleko. Osmdesátkovej polotovar, v kterým ale třímá kopa nevyužitýho potenciálu. Třeba ten broship, kterej je tu naznačenej mezi Lowem a Swayzem naplno dokázala využít až K. Bigelow v Bodu zlomu (kde ale Lowea nahradail Reeves). Film taky nemáš žádnou slavnou osmdesátkovou vypalovačku, s kterou by si člověk ten film spojoval. Ale myslim, že to zpětně docela vynahrazuje tenhle song: https://www.youtube.com/watch?v=zfuX1UaxIIM. ()

Martin741

Nudny a hodne podpriemerny film so Swayzem - Ztracenci, Bod Zlomu 1991 - z 80. rokov. Reziser Markle odviedol len rutinu, zrucnu, to jo, ale stale len rutinu a Rob Lowe je dnes uz skrachovanech a nema nic. Nuda vladne hlavne v strede, koniec je nedokonceny a odbity a to je skoda, film ma na zaciatku cim zaujat : 40 % ()

BarryLyndon

Takový hokejový Top Gun s horší hudbou. Nic extra, ale taky neurazí. Dnes slouží jako zajímavý relikviář známých xichtů v čele s Lowem, Reevesem a Swayzeym. 6/10 ()

Pajky3

docela dobrej film o hokeji, kterej působí hodně staře, a to nejen proto v jakej době byl natočenej, ale i kvuli těm zápasům. Patrick Swayze jako nadějný junior pobavil ()

Juto

Scény na ľade vyzerajú skvelé a Lowe skutočne vyzerá ako rýchly a presný hokejista, ktorý má byť hlavnou zbraňou týmu. 6/10 ()

majo25

Štandartný film so športovou tematikou, kde hlavná postava strelí všetky tri goly v poslednom zápase, ten tretí v záverečných sekundách a ešte stihne bitku s hlavným záporákom. Byť dobrým hokejistom je iba polovica úspechu, tou druhou je sa naučiť mastiť protihráčov. Napriek tejto silnej klišovitosti ide o slušný športový film s fajn zábermi z ľadu, so sympoš postavami a s celkom zaujímavým obsadením - popri mladých hercoch ako Lowe a Swayze sa vo vedľajšej postave objaví aj vtedy 'no name herec' Reeves. Chcelo by to ale skrátiť stopáž. ()

JohnSmith

Slušný osmdesátkový sportovní drama. Sice hokej za moc nestál, vše zpomaleně nebo opravdu pomalu, aby bylo na hráče vidět. Ale jinak to nebyla vůbec špatná oddychovka s předvídatelným koncem. ()

FrajerTom

Tenhle film jsem viděl snad milionkrát. Vždy když jsme v dětství jezdili autobusem na zápasy v televizi běžel - Youngblood.. Cestou tam a pro jistotu i zpátky. Omluvte proto mých 5 hvězd jako osobní vpomínku na kultovní snímek všech hokejistů.. :o) ()

laky158

Sice naivní, tak trochu zpomalené, ale z nostalgie musím dát 3*, Hokej žeru a tenhle film k tomu dost přispěl když jsem na něj koukal dvakrát denně jako malej :) ()

Nemik96

Říkejte si co chcete na tomhle filmu jsem vyrůstal a stal se pro mě klasikou. Spolu s filmem HOKEJOVÝ ZÁZRAK je řadím mezi to nejlepší co bylo o hokeji natočeno. 4 STARS. ()