Psia duša 2

• Česko Psí poslání 2 (viac)

Psia duša 2 je voľné pokračovanie úspešného filmu o vernom psom kamarátovi, ktorý nakoniec nájde svojho strateného pána. Bailey je dobrý pes. Má za sebou niekoľko rušných a pohnutých životov, ale svoju misiu splnil a teraz si spokojne žije u svojej rodiny. Až kým sa neobjaví nový prírastok – malá Clarity, ktorá bude tiež čoskoro potrebovať svojho verného štvornohého ochrancu. A Bailey svojmu pánovi sľúbi, že sa o ňu postará. Podmanivý príbeh nádeje, bezhraničnej oddanosti a najmä lásky chytí za srdce nielen majiteľov domácich miláčikov. (Forum Film SK)

Lubik333

Bylo mi jasné, že film nebude tolik populární a šlo to pozorovat v místním kině, kde nás bylo 8, každopádně protože jsem na prvním díle nebyl, tak jsem musel na dvojiku do kina. Říkal jsem si, i když mám psy velice rád, že nebudu měkoun, ale oproti prvním díle mi přišlo že tady bylo více dojemnějších scén, kde mi ta slza lehce ukápla. Film je po příběhové stránce povedený, velice se mi líbil Dennis Quaid, který se do role velmi hodí a na konci byl i zábavný. Je pěkné si také jednou odpočinout od akčňáků a marvelovek, což mě vůbec nevadilo. ()

bigmatko

Nie každé psie klišé funguje, ale Bailey/Moly/veľký pes/Max svojou charizmou, príbehom a emóciami dokázali opäť zahrať na city divákom. Páčilo sa mi to dokonca o niečo viac ako jednotka lebo v príbehu sa až tak moc netlačí na príbeh psa a jeho opakované mimoriadne emotívne odchody. Osudy psa a ľudí sa prepoja a film postupne dojme určite každého. ()

johankazarku

Krásne, raz si človek poplače, potom posmeje. Myslím, že tento film chytí za srdce nie len psíčkarov. Pre mňa o psí chlp lepšie ako prvá časť :-) ()

pichta

Opäť krásny príbeh, kde psia duša zohrala úlohu vo svete ľudí. Možno takto to je nejako... Druhý diel si zanechal kvalitu, nešiel dole. Pre deti dokonaly film. ()

as-minor

Krásny film a výborné pokračovanie. Po mojej prvotnej skepsy, že námet už bol dostatočne „vyžmýkaný“ a nebude s ním možné ďalej kreatívne a emočne pracovať, som ostal veľmi milo prekvapený. Je pravdou, že v dnešnom období je dojímavý príbeh o živote zvieraťa stávkou na istotu, ale i takýto príbeh by mal mať určité kvalitatívne predpoklady. A toto je prípad, kedy sú skutočne naplnené a na celkový výsledok sa veľmi dobre pozerá. Má to svoju kúzelnú atmosféru, pôvabné momenty a duchaplné myšlienky. Ďakujem tvorcom za to, že dokázali vyvrátiť moju mylnú domnienku, keďže som pokračovaniu tohto rodinného snímku nedával veľké šance na úspech. ()

Zajacik08

Veľmi pekný ale aj zároveň smutný film. Pes je pekné domáce zvieratko, ale ten film bol ešte krajší. Videl som ho 2 krát a rád by som si ho pozrel aj viac krát. ()

Naby

Druhe pokracovani, taky stalo za to. Cely napad uz se ale nikam dal neposunul, takze originalita uz trochu klesa. Videt prvni dil je ale celkem zasadni, tak ho nepreskocte. Celkem 4,1* ()

Little_Sawy

Filmy s huňatejma, hafanama se studenýma čumákama si rada kouknu ať, to je sračka, nebo ten nějlepší film s čtyřnohejma chupatejma koulama (myslím psy ve filmu). Tady pokračovaní mě nerozbrečelo buddžel pro psy, ale i na ti jse koukalo hezky, ale dejově to bylo docela pochmúrně spravený. Alespoň, tam byli známi herci z prvý části. ()

Mrs.Dallon

moje první recenze  nejsem tak dobrá jako můj manžel @dallon a nemam cit pro filmovou kameru, jako on, ale psí poslaní  je krásný film a krásně natočený a má krásný záběry. je to jeden s filmu u kterého skoro pořád brečím. příběh je dobře napsaný a má skvělou atmosféru a herci mi sedí. pro smutný dny , kdy se člověk člověk potrěbuje vyplakat , je to dokonalý film a za mě nemá chybu 10/10 ( s láskou Mrs.Dallon) ()

HSGID

Nakoľko som očakával niečo iné ohľadom príbehu tak musím dať jednu hviezdu dole. Ale jednoznačne je to vydarené pokračovanie a komu sa páčila jednotka tak ten sa poteší aj z dvojky aj keď je o niečo slabšia podľa mňa ()

ajmdzizis

Druhý díl na světě, ovšem s knihou se liší (což už je asi normální). Musím uznat že jsem od tohoto filmu čekal mnohem méně. Příběh byl plnohodnotnější než u 1. A ke konci tekly slzy, v kině jsem si připadal jako jediný kdo ma city, když jsem viděl jak nikdo nebrečel..:d ()

princeznaaur

no já zas bulela jak želva,kór když mně v lednu umřel pes. Film je spíše pohádka, neboť žádný duhový most ani převtělování psích duší neexistuje. ()

Chovis

Opět pěkný film, který je důstojným pokračováním prvního dílu. Stejně jako minule každému psímu páníčkovi ukápne slza a to ne jednou. Manželka probrečela půlku filmu a oči měla opuchlé ještě dva dny. Pěkně zpracované byly i spojlery k prvnímu dílu ()

charlie.sambora

Naprosto úžasný film i knížky. A o to víc úžasný a pro mě i plný naděje, protože před dvěma měsíci mi zemřel můj čtyřnohý kamarád. Snad se mi taky vrátí, jako Bailey. ()

Zaks

Dvojka lepšia ako jednotka? To nie, ale jedná sa o dôstojného pokračovateľa vydarenej jednotky. Námet sa opakuje, aj keď do deja vstupuje nová osoba. Silne emotívny je celý film, no najmä v závere odporúčam citlivým povahám mať poruke vreckovku na utieranie slzičiek. ()