Psia duša 2

• Česko Psí poslání 2 (viac)

Psia duša 2 je voľné pokračovanie úspešného filmu o vernom psom kamarátovi, ktorý nakoniec nájde svojho strateného pána. Bailey je dobrý pes. Má za sebou niekoľko rušných a pohnutých životov, ale svoju misiu splnil a teraz si spokojne žije u svojej rodiny. Až kým sa neobjaví nový prírastok – malá Clarity, ktorá bude tiež čoskoro potrebovať svojho verného štvornohého ochrancu. A Bailey svojmu pánovi sľúbi, že sa o ňu postará. Podmanivý príbeh nádeje, bezhraničnej oddanosti a najmä lásky chytí za srdce nielen majiteľov domácich miláčikov. (Forum Film SK)

sniper97 odpad!

První díl je fajn, tohle je šílená blbost, ta holka je blbější jak její máma, akorát fňuká, jak má podělanej život, nic neumí a pak zjistí, že kamarád z dětství, kterýho nechtěla, má hodně peněz, tak do něj začne valit. Prostě jen trapnej film co není vůbec o psech. ()

Sejkorka

Ani není znát, že dvojku točil jiný režisér (tedy režisérka). Tak nevadí, že - z mého pohledu - jediná známá tvář je Denis Quaid. A už vůbec nevadí očekávaný hepyš, protože tomu psovi (tedy těm psům , Moly, MAx apod.) se to musí podařit (ochránit C.J.) Všemu vévodí excelentní dabing Matěje Hádka, stejně jako v prvním dílu. 90%, skoro 5*. ()

Megahead

osobne sa mi dvojka (pokračovanie) páčila viac ako jednička. Rodinný film postavený na milých psíkoch, ktorý aj keď nemá vždy ideálny dej (životný príbeh) sa nakoniec končí pozitívne. A ja mám rád dobré konce :) ()

themiracle

Jak už jsem psal v recenzi na první díl. Nejsem žádný tvrďák, ale u filmů, až na naprosté výjimky nebrečím. Tahle pohádka je jednou z nich. A je to o to zajímavější, že je to naprosto nereálný příběh. ()

J.Crusader

Přestože A Dog's Purpose ode mně dostalo 5*, tak u A Dog's Journey je to pouze 3*. A to z důvodu, že zde se už příliš tlačilo na pilu. A navíc zde nějak tak neseděly prožité roky psů versus roky hlavních postav, pokud se tedy Bailey Bailey Bailey nevracel při reinkarnaci více v čase. ()