Mandalorián

• USA The Mandalorian (viac)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvorcovia:

Jon Favreau

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers, Werner Herzog, Nick Nolte, Emily Swallow, Omid Abtahi, Taika Waititi, Giancarlo Esposito, John Beasley, Horatio Sanz (viac)

Recenzie používateľa Scalpelexis k tomuto seriálu (5)

Kapitola 4: Útočisko (2019) (S01E04)

Pěkná honička s AT-ST, který tu vypadá jako strašidelný mix Tyranosaura a Tripoda. Toť vše, co na tom ale bohužel za něco stálo. ()

Kapitola 5: Pištoľník (2019) (S01E05)

Pokud bych to měl brát jako filler (on to regulérní filler bohužel je), tak je to docela milá nostalgická zastávka. Ale vše se skrývá ve slově nostalgická, protože kdybych nebyl fanoušek SW a tohle byl první SW materiál mého života, tak jsem z tohodle dílu neměl NIC. Tak nějak jsem doufal, že v seriálu bude zaklesnutý nějaký příběh, ale zatím jsou to útržková sranda-dobrodružství jednoho dobrosrdečnějšího bandity a to mi víc než nestačí. Neříkejte mi, že tomu dochází už dech. ()

Kapitola 6: Väzeň (2019) (S01E06)

Rozhodně zábavnější epizoda, co předešlé 2. Sice na příběhu tomu přidala přesně 0%, ale fajn akce téměř od začátku až do konce si mě udobřila. 2x jsem se uchechtl ("I was not a stormtrooper!", Baby Yodův "Zachraňte Vojína Ryana" moment) , pár nostalgických vsuvek. Pokud ale takhle budou pokračovat poslední 2 epizody, tím myslím absencí jakéhokoliv příběhovému posunu, tak budu celkově 1. sérií zklamán. ()

Kapitola 13: Jedijka (2020) (S02E05)

Díl pro fanoušky Star Wars se vším všudy. Dostalo mě to na lacinou nostalgii, ale hlad po ní byl nezměrný. ()

Kapitola 14: Tragédia (2020) (S02E06)

Relativní zklamání. Scénář byl slaboučký, akce nikterak výjimečná či originální. Hlavně uvedených 35 min stopáže je podvod, protože když odečteme úvodní recap a konečné titulky, tak jsme sotva na 25 minutách. Spěje to k akčnímu vyvrcholení, což me chlácholí. ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

07.04.2024

Pokud jste fanoušci hraných verzí disneyovských animáků, následující první zpráva pro vás nebude úplně pozitivní. Plánovaná hraná verze animovaného snímku Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa… (viac)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers