Mandalorián

• USA The Mandalorian (viac)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvorcovia:

Jon Favreau

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers, Werner Herzog, Nick Nolte, Emily Swallow, Omid Abtahi, Taika Waititi, Giancarlo Esposito, John Beasley, Horatio Sanz (viac)

Recenzie používateľa drackula k tomuto seriálu (27)

Kapitola 18: Bane Mandalóru (2023) (S03E02)

Po rozpačitom úvode sa Mando dostal späť do správnych koľají. Dobrodružná epizóda na planéte Mandalore funguje ako hodinky a záverečný cliffhanger bol skvelý! Na vŕtanie v histórii a mytológii Mandalorianov sa teším. Som tiež rád, že súčasťou diania je aj Bo-Katan. 90% Disney plus ()

Kapitola 19: Konvertita (2023) (S03E03)

Nezvykle dlhá epizóda v sebe skrýva minimum Mandaloriana a skôr samostatný príbeh ex-imperiálnych vojakov a ich zmeny/ne-zmeny. Tento odklon po kvalitatívnej stránke vôbec nebol zlý, ale trochu ma vyrušil.  Ako už býva zvykom, počítam, že aj na prvý pohľad vata tejto epizódy má v širších súvislostiach význam. Čo sa týka Manda a Bo-Katan sa to vyvíja naozaj zaujímavým smerom. This is the way! 80% Disney plus ()

Kapitola 20: Najdúch (2023) (S03E04)

Opäť je to zas tak trochu výplň, ale zachraňuje to aklimatizácia Bo-Katan vo svete Mandalorianov. Plus mám rád tieto dobrodružné misie s monštrom v hlavnej úlohe, aj keď v tomto prípade trochu krívala logika. Už by to ale chcelo trochu šliapnuť na pedál. 70% Disney plus ()

Kapitola 21: Pirát (2023) (S03E05)

Kvalitatívne táto epizóda výrazne vystrelila. Manželka sa ma zhruba v 2/3 opýtala, prečo sa tak prihlúplo usmievam a na čo to tak intenzívne čumím. Nič nedefinuje moje pocity lepšie ako jej otázka. Užil som si každú minútu a motívy, ktoré tu boli načrtnuté sa dúfam dočkajú dostatočného priestoru. Svet Mandalorianov sa mení a skvele sa na to pozerá. 100% Disney plus ()

Kapitola 22: Žoldnieri (2023) (S03E06)

Oceňujem cameá a snahu o odľahčenie, ale vo finále z toho vznikla nezáživná epizóda, ktorá bola zaujímavá iba svojim záverom. Kolísanie kvality je neuveriteľné. 60% Disney plus ()

Kapitola 23: Špióni (2023) (S03E07)

Po epizóde 22 je toto opäť obrovský kvalitatívny skok. This is the way kurva! Neskutočne som si to užil a na finálnu epizódu čakám ako decko na vianočné darčeky. Ak si finále zachová kvalitu a bude to takýchto masaker, tretia séria má všetko odpustené. 100% Disney plus ()

Kapitola 24: Návrat (2023) (S03E08)

Mandalor!!! Maximálna spokojnosť. Mandaloriani v plnej poľnej bojujú za získanie svojho sveta. A kedže Moff Gideon je skvelý záporák, nemajú to úplne jednoduché. Grogu sa opäť o niečo posunul. A čo stvárala kováčka s kladivom bola strašná zverina. 100% Disney plus ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

07.04.2024

Pokud jste fanoušci hraných verzí disneyovských animáků, následující první zpráva pro vás nebude úplně pozitivní. Plánovaná hraná verze animovaného snímku Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa… (viac)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers