Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete. (Forum Film SK)

Lopezka1982

Pohádka pro kluky, velmi nereálné, taková obdoba Jamese Bonda, ale dobrá akční střílečka propletena zbytečně dlouhými osobními rvačkami... ale přestřelky a akční scény dobře natočené...musím ocenit pěkné záběry z Říma i New Yorku, hned mám chuť se tam rozjet na kukandu. Velký výběr asi dobrých zbraní a po dlouhé době pěkný pohled na Keanu, ale jednou a stačilo :) ()

David.Darco

Filmik mal všetko čo potreboval. Prehnané scény a absurditu, ktorú máme v akčných fiknich tak radi, mal skvelú kameru, skvelé herecké výkony a odhalil nám ďalší kus z pomyselného, no veľmi vydareného prostredia mafie. Nenudil ani chvíľu :) P.S. - Zrkadlova miestnosť je jedným z najlepších záberov aké som v poslednej dobe videl. ()

chelseaman22

Film divákovi naservíruje přesně to, po čem touží. Tudíž žádné dlouhé dialogy, ale akce, akce a zase akce. Film má neskutečný drive, který ve spojení s kamennou tváří Nea vytváří akční MyšMaš (chcete-li po anglicku MouseMash) par excellence. 85% ()

Script

Po prvním díle jsem si řekl, že pokračování být hloupější nemůže. Měl jsem pravdu a nelituji toho, že jsem tohle viděl! Naopak jsem byl nadšen ze závěru odkazující na další díl a už mi ve filmu chyběla jen Trinity (Carrie-Anne Moss) a měl bych znova celou základní sestavu herců z Matrixu! Na tomto filmu je super, že oproti předchozímu dílu se zde John Wick se svými záporáky vůbec nemaže. Miluji závěrečnou bitvu ve zrcadlové síni! Je to prostě nářez! ()

mo cuishle

Brutální, surové, naturalistické, krvavé, nelogické, stupidní, nemožné, AKČNÍ....John má bezedné kapsy, nerozbitné auto a plot armor...takže dobrý = za 3. ()

Motinski

Druhe pokračovanie si drží kvalitu predchodcu a opäť nám ponúka vyvražďovačku s nezameniteľnou choreografiou pri akčných scénach. Povedal by som že sa mi to možno páčilo aj o trochu viac ako prvá časť. Len tak ďalej. Pomaly sa z toho stáva séria čo chce byť kaskadérskym veľkofilmom ale zachováva v sebe závan starej doby. Doby kedy béčkové akčňáky proste vedeli zabaviť. Cítim že Keanu Reeves už nebude pre väčšinu divákov iba Neo z Matrixu. ()

Lamprea

Strašný. Ujetost, která se v prvním díle ještě dala snést tu přerůstá sama sebe a začíná to být pěkná otrava. Moc nechápu, jak z toho můžou být všichni tak vyjevení. Jasně akční scény fajn - ale totál unreal, stejně jako celej scénář + mytologie, která je místy nepříjemně směšná, a přitom by chtěla působit tak vážně. nu 1* a čabas. ()

DragonnCZ

9/10. - Sice nejslabší díl série. Příběh už není takový jako v jedničce, a proto 2ka v tomhle klesá, ale kurde! Hell I love it still! Naprosto to vynahrazuje brutální a kulervoucí akční scény tělo na tělo s propracovaným střihem, vymakanější výprava. Miluju furt tu skvělou atmosféru a ten nádech. A do toho ta hudba který se nemohu nabažit. Choreografie ne třeba zmiňovat. Prostě Keanu největší borec všech dob. 😍 Scénář, dialogy a režie naprostý strop. Miluju to!! ()

Sfinkter

Pro mě slabší než první díl i přes intenzivnější tempo, na monotónní head-shoty si však velmi rychle zvyknete a snímek vedle odkazů na postavy z prvního dílu dále nic nenabízí. Cinemax Bratislava 2/2017. ()

Johnny.ARN

Dvojka, ktorá je lepšia ako jednotka. Akcia je megalomanskejšia, Mustang má viac priestoru, lokácie sú pútavejšie, pribudlo aj viac mŕtvol. Ale, dejovo sa to veľmi od jednotky nelíši a to je pre mňa jedno mínus. Inak je to povinná jazda pre vyznávačov prestreliek, jednotiek na hlavu, brutality a Reevesa. Nestačí to vidieť len raz. Od teraz si kupujem už len obleky s taktickou podšívkou. 4 z 5 ( Kino Dukla Svidník ) ()

Jizni Tlapa

Absolutně nejakčnějši Reevsovina všech dob! Počítat mrtvé by bylo stejně zbytečně jako komentovat trvale nemožný a mastný sestřih hlavního drsňáka! Řeknu tak jen, že choreografie je tím vůbec nejpovedenějším za poslední měsíce, hláškově ošizený scénář a pomalý nájezd prvních 20 min pak tou největší slabinou! Jednička dostala kopačku do řiti! ()

Mrkvič

Trochu jsem doufal, že by se mohl John Wick polidštit, ale po této stránce navlas kopíruje jedničku. Asi kvadrilion mrtvých, žádné svědomí a tentokrát se to tu pere i do civilistů (i když vzhledem ke kvalitě práce s komparsem by si to ti civilové rozhodně zasloužili). Oproti jedničce je snad lepší technické zpracování, kdy za mě absolutně vede "potyčka" s auty na začátku filmu. Potom jsem párkrát trochu usnul a po vypnutí jsem film honem smazal. ()

viperDavid

Bubák se vrátil a to ani nebyl na odpočinku. Někdo je prostě workoholik a tak si nedá pokoj ani s pořezanou nohou. Ono to tak bývá, třeba já se z dovolené vrátil do práce s takovou verbou, že jsem si šel raději zacvičit a dát jedno dvě kafe. John Wick je extra superman s bouchačkou na 200 nábojů, ale zatraceně dobře baví ()

ivan_drago

Sem tam probleske záchvěv, letmá připomínka či náznak něčeho, co se vzdáleně podobá akční poetice filmů z hokongské éry pána jménem John Woo, jmenovitě Hard Boiled nebo A Better Tomorrow 1 a 2... to je ale zdaleka nestačí na zábavnost filmu, přepálenou stopáž a opakovanou nudu, kterou filmaři servírují... ()

Lachtaan

Pošleme všechny odpůrce a rádoby kritiky k branám jejich vlastních konečníků a pochvalme nekompromisní akcí probité italské dobrodružství nejneohroženějšího akčního hrdiny současnosti. Druhá část pro mě netradiční vyvražďovačky dokázala, že stále existují díla, kde sequel dokáže přebít původní film. A já sám za sebe jsem si svižnější a trikově a akcemi propracovanější dvojku užil o samotnou hvězdu více než první díl. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (viac)