Bohatý obchodník Ross Webser objavia skryté talenty Gusa Gorman, škodlivého počítačového génia. Ross sa rozhodne zneužiť Gusovou talentu v spôsobe, ako si pomôcť s plánmi ekonomickej kontroly. V tú chvíľu sa objavuje Superman, aby obhajoval spravodlivosť. (TV Dajto)

david141474

Tak tohle byla slabota. Jeden z nejslabších superhrdinských filmů, který jsem měl tu čest vidět. Uznávám, že zápletka okolo Supermana co je alkoholik byla opravdu kvalitní a borec kterýho nadaboval Ivan Trojan je taky zajímavej, ale to je tak vše, co je na tomhle filmu dobrý. Ivan Trojan zde nadaboval takový kopyto, jakým je sám, alespoň v některých jeho rolích. Záporák opravdu nezajímavej a lehce nahraditelnej. Soundtrack je pořád stejnej, takže dobrej. CGI v této sáze nikdy nebylo nijak skvostný a to platí i u tohoto dílu. No a finální fight, tak to bylo něco opravdu příšernýho. No a když vím, že čtyřka je ještě horší, tak je na co se těšit. 6/10 Záporák a finální fight velký špatný. ()

Vital

Překvapilo mě,že třetího supermana natočily Britové.Rozhodně jim to zrovna moc nevyšlo,ale musim uznat,že dát do příběhu měnícího supermana díky kriptonytu na zlého,a pak menší bitka s jeho rozdvojeným já,byla pěkná,stejně i tak se zdařila lovestory s Lanou Langovou,ze supermanova děství,ale co tam fakt chybělo,bylo emoce,kterých v jedničce a v dvojce je fakt hodně,a vzlášť když hlavní protivník supermana je superpočítač,to je trochu přehnané a na supermana trochu ponižující.Myslim,že když Marvel comix vydával v nějakých těch 80.letech časopis o Supermanovi,tak tam řešil lepší věci. ()

feho312

Proste klasicky pad medzi Superman 1 (vahal som dat 5*), Superman 2 (s prizmurenymi ocami 4*) no a trojka je de facto odpad a nepodareny kusok a chyba v nom vsetko preco som miloval ako dieta prve dva diely. ()

Tomulka

No musím říci, že ten žertovný ton byl už dost přestřelený, začátek filmu působí jako parodie žánru a to už fakt hodně. Richard Pryor se tam vůbec nehodil a tak jediný skvost na tomto díle je Christopher Reeve a to pouze ve scéně na vrakovišti. Scéna na vrakovišti je perfektní rozervanost supermana je pojatá excelentně hlavně díky Ch.R. (opět) ale také díky kostýmům. Ta scéna mne přesvětčila, abych dal tři hvězdy jinak by to bylo s bídou na dvě. ()

Rikku odpad!

Už od první scény tušíte, že to bude trochu jiný film... A velmi svérázné úvodní titulky vám to jen potvrdí - za takovou smršť gagů by se nemusel stydět ani komisař Clouseau. Ovšem k Supermanovi se prostě nehodí. ... Lester se po převzetí režisérské židle očividně utrhl ze řetězu... a nebo natočil právě to, co si produkce přála, a kvůli čemu Donner při natáčení dvojky odešel. ...Film funguje leda jako nechtěná parodie. ()

annakovar

Nečekala jsem od tohohle filmu vůbec nic a velmi příjemně mě překvapil. Od začátku jsem se výborně bavila, část se „zlým“ Supermanem a bitkou na vrakovišti byla neironicky dobrá, ale i sekvence s Lanou Lang ve Smallville mi přišly roztomilé. Vůbec zde bylo spousta dobrých a originálních nápadů, bohužel ale dost často náhodně naházených přes sebe bez ladu a skladu tak, že to vyznělo jaksi do ztracena. I přes to jsem celou dobu chtěla dát čtyři hvězdičky. Nakonec to celé zkazil neuvěřitelně debilní konec se superpočítačem, takže to vychází na o něco lepší tři. ()

Phoenixcq

Nesnáším takového přehrávání herců a tím zdementnění jednotlivých postav. Možná to působí vtipně pro děti předškolního věku, ale to je asi tak vše. Richard Pryor a Pamela Stephenson vě vyloženě srali. Celkově demence postav byla vidět v úvodních titulcích. Richard Lester tento film totálně zničil, stejně jako zničil čtvrtinu předchozího dílu. Opravdu neumí dělat humor. ()

solver

Omylem jsem to zapnul a pořád čekal, kdy se objeví Leslie Nielsen. Ten začátek je opravdu zvláštní. Ovšem jako komedie je to docela dobré :) ()

ulvas

Tady se pokazilo cose dalo.Naprosto vůbec nenavazující na předchozí díly a promě osobně velké zklamání.To že to nedávám do odpadu je jen díky Christopherovi Reevemu! ()

libka.s

Tohle mě neuvěřitelně zklamalo. Můj oblíbený superhrdina, ale film neuvěřitelně nudný a neuvěřitelně strašný. Z lítosti dávám aspoň jednu hvězdičku, ale třese se mi u toho ruka. ()

AugustusSVK

Jedna hviezdička za Christophera Reeva a druhá za hudobný motív Johna Williamsa, ktorý v tomto filme počuť. Aj keď by si ten skvelý hudobný motív zaslúžil oveľa lepší film. Príšerný a nezmyselný scenár s trápnym Richardom Pryorom. Ako sa z nezamestnaného človeka stane počítačový génius a neskôr aj návrhár/inžinier superpočítača, ktorý je postavený z "profesionálnych" náčrtov na papiery. Film mi nepripadal ani vtipný, ani napínavý, vlastne bol taký nijaký. ()

Protentoucel

Ano, musím uznat, že co se týče příběhu, děje a závěru, to nedosahuje takových kvalit jako první a druhý díl, ale kdyby existoval jen tento díl nebo když si vybavím, jak to pro mě bylo úžasné v době kdy jsem byl malý, nemohu dát méně než čtyři hvězdičky. Nevím co bych tomu mohl vytknout prostě to je součástí celé čtveřice a ať si říká kdo chce co chce, není to vůbec tak špatné jak se podle hodnocení může jevit. Je to už dávno a v té době to bylo prostě něco, někteří starší možná zapoměli a neumí se vrátit ve svých vzpomínkách a nebo to ani v té době neviděli a jsou moc ovlivněni současností, ale podle mě je tento film zde o takových 20% podhodnocen. ()

topol999

Přesně jak píše kolega Tosim, nejde to, tu 4.* dát nemohu, to by nebylo fair vůči I. dílu. Nicméně humor R. Pryora byl (vcelku) snesitelný, Ch. Reeve opět zahrál skvěle, to co je opravdovými + tohoto snímku je jednoznačně rozdvojená osobnost hrdiny, a herecký výkon hl. slizáka Rosse Webstera, prostě R. Vaughn se pro tyto role narodil!! Nicméně mu velice pomohla elita mezi českými dabéry- Aleš Procházka- bez něj by ten zážitek byl min. poloviční. Celkem tedy skoro 4*. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Žádal jsem tě, abys zabil Supermana... A ty mi říkáš, že to nedokážeš... Tak jednoduchý úkol." Muž z oceli podlehne červenému kryptonitu, čimž se stane zlým. "Doufám, že ode mně neočekáváte, že vás zachráním... Já už to nedělám." Rvačka dvou Supermanů, komická postava Guse, Marta Kentová jako mladá krásná dívka ze Smallville Lana Langová. Nedosahuje to kvalit, které měli předchozí díly. Nicméně 4* dám, protože tyhle staré filmy s Reevem jsou moje srdeční záležitost. - 70%. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn

12.11.2016

Poslední ze Sedmi statečných se odebral na věčnost. Robert Vaughn, jehož minulostí trýzněný Lee se navždy zapsal do westernové historie, nás včera opustil ve věku 83 let. Ačkoliv ho znáte z řady… (viac)