Manžel na skúšku

• Česko Manžel na zkoušku (viac)

Leonardo Montenegro je bohatý a rozmaznaný playboy, ktorý si celý život len užíval. Ale ako sa hovorí – karma nie je zdarma. Keď z rozmaru odmietne zaplatiť za služby upratovacej služby, netuší, ako mu to osud vráti. Po jednej divokej párty vypadne z jachty a na druhý deň ho nájdu, ako sa bezradne motá v uliciach Oregonu. V nemocnici skonštatujú, že utrpel totálnu stratu pamäte a vyhlásia pátranie po jeho rodine. A vtedy nastupuje na scénu Kate – presne tá, ktorú nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsmevom a falošným sobášnym listom si poňho príde ako zákonitá manželka! Začiatok bude ťažký, ale aj život bežného pracujúceho muža s troma deťmi a úžasnou manželkou má niečo do seba. Ako dlho však dokáže Kate tajiť pred Leom jeho skutočnú identitu a udržať príjemnú idylku? (Forum Film SK)

Martin741

Slusna namakana komedia o polepsenom milionarovi ci miliardarovi, ktory k rozumu a peknej samici prisiel., Viac takychto oddychoviek  : 65 % ()

Streeper

Bohužel se nevyhnu srovnávání s původním filmem, I když se nejedné o remake, jako spíše o pokračování, vzhledem k tomu, že tam jsou odkazy na původní film, ale vyhnout se tomu nejde. Čekala jsem něco na stejný způsob, ale většina byla jako přes kopírák, skoro nic originálního, vše se inspirovalo původním filmem, to mě asi mrzelo nejvíce. Dvojice Anna a Eugenio bylo skvělé, nejdříve se mi k sobě nehodili, ale postupem času jsem si na ně zvykla. Za celý film jsem se srdečně zasmála tak dvakrát, jinak to bylo pouze občasné pousmání nebo se mnou hláška či scéna ani nehli. ()

bourec

Ač nejsem úplně cílovka tohodle filmíku,tak jednou za čas si něco podobnýho pustim.Přiznávám že se mi to líbilo,zasmál sem se,dojal sem se,a E.Derbez mě naprosto dostal.Hraje opravdu dobře,nespoutaně,jen škoda že A.Farris je taková nemastná,neslaná,tohle obsazení se moc nepovedlo.Ale jinak pecka.90%. ()

Martrix

Že půjde o plytkou komedii, založenou na jednoduchém humoru a protkanou americkým patosem, bylo zřejmé už z oficiálního popisu ditributora. Takže nemá smysl stěžovat si, že právě to jste dostali. Co mě ale překvapilo, bylo obsazení Eugenio Derbeze. Ten člověk mi byl nesympatický od prvního záběru. Navíc neexistující chemie mezi ním a Faris, společně s jeho afektem/přehráváním, tak typickým pro mexické telenovely.... škoda, s jiným hercem, to mohla být pohodová jednohubka. Ale dnešní doba hold přeje genderové vyváženosti a bylo jasné, že musí dojít i na latinoameričany. I ti za lístky platí a málo jich rozhodně není. Zlaté osmdesátky s Goldie a Kurtem... . ()

c.tucker

Původně jsem myslel, že to bude totálně zbytečný remake, ale celkem se to dalo a Eugenio Derbez, to v podstatě celé táhl sám. Je pravdou, že ta chemie tam trošku chyběla a ani zdaleka se to nepřibližovalo souhře Goldie Hawn a Kurta Russella. ()

campix

Manžel na zkoušku je veskrze průměrná rodiná podívaná, která nepřináší absolutně nic nového a děj je naprosto učebnicovou snůškou klišé romantických komedií. Ústřední chemie dle mého názoru příliš nefunguje, ale to je dáno asi tím, že ani Anna Faris ani Eugenio Derbez nejsou prototypem hlavních hrdinů romantických komedií. Na druhou stranu se nestihnete nudit, sem tam se tvůrcům podaří vykouzlit nějakou hodně úsměvnou scénu a suma sumárum jde o hodně pohodový film. Všechno, co od žánru čekáte Manžel na zkoušku plní měrou vrchovatou a pokud nebudete od tohoto filmu chtít něco, čím není, tak se i slušně pobavíte. ()

majo0007

Je síce peké, že tento remake ide svojou vlastnou cestou (z originálu zostala len hlavná kostra), ovšem charizma Kurta a Goldie z originálu je nedostižné. ()

Deyw

Klasicka chcanka o zkurvenci kterej je miliardar a chudy ubohy kurve, ktera je tak hezka, ze ji to proste nejde verit..rozvazi pizzu a ma asi 200praci aby uzivila haranty..jeji mama na ni sere a zkurvenec co ma miliony s ni vyprca a hodi ji do more..pak ztrati pamet a rozjede se tahle sarada..jako k obedu na nudny odpoledne dobry..jinak je to spatny..:( ()

HorrFi

Tenhle film bych rozdělil na dvě půlky - ta první je skvělá zábava s mexickou verzí Billyho Boba Thortna a ta druhá jsou klasický životní uváhy, sladký řeči a romantický klišé.. na svý si přijdou spíš ženy.. ()

kocik1

Vezměte formičku na cukroví a upečte si podbízivě romantický film, který připománá 10 jiných dělaných ve stejné formičce. ()

Copacabana

“Mám chuť na niečo sladké, ale nie až priveľmi sladké...čo by to mohlo byť..už to mám! Mango!...alebo papája?😁” akoby som počula seba a svoju dilemu na dovolenke😁.Overboard je milá komédia, ako stvorená na leto, a mňa chytila v niečom za srdiečko. A dobre som sa pobavila, že najprv musí chlapec dostať amnéziu, aby začal normálne žiť a pomáhať s domácimi prácami.🙂 ()

chelseaman22

Překvapivě svěží komedie, která pobaví takřka úplně stejně, jako hodokvas strávený ve Velké síni s Fredem a Georgem Weasleyovic. Film odlišuje od ostatních podobně debilně zaměřených komedií primárně casting, který Araba a blondýnu obsadil pro dané účely dokonale. Víc komedií s přidanou hodnotou definitivně neuškodí. 72 % Celosvětový příjem k 9. 8. 2019: $91,244,913, což je 7,60 násobek rozpočtu ()

Johnny.ARN

Originálny námet. A dobre zahraté. A žiadne fekálne a primitívne vtipy. Proste Bob netočí a nepíše prvoplánové, tuctové hovadiny ale dá si záležať ako na výstavbe deja, tak aj na vypointovaní scén a dokonca to vie spraviť aj vtipne. 4 z 5 ()

elanius

(59/2018) / Eugenio Derbez je perfektný týpek a v podstate potiahol celý film, ktorý v rámci komedionálneho žánru ťažko tápe. Anna Faris bohužial zase najslabší článok. Klasická nedeľná komédia s recyklovaným námetom. (6/10) ()

Pavlínka9

Na mě vykulené oči Anny Faris nefungují. Naopak - je mi neskutečně nepříjemná :D Film je ohromně předvídatelný a je to sladký, jako marmeláda. Ale chtěla jsem vypnout u cvičení a docela jsem se pobavila :D Průměr, který mi přinesl plno myšlenek na to, jak se mám já, jak se mám boháči a za kolik bych prodala tu loď za 60milionů :D ()