Manžel na skúšku

• Česko Manžel na zkoušku (viac)

Leonardo Montenegro je bohatý a rozmaznaný playboy, ktorý si celý život len užíval. Ale ako sa hovorí – karma nie je zdarma. Keď z rozmaru odmietne zaplatiť za služby upratovacej služby, netuší, ako mu to osud vráti. Po jednej divokej párty vypadne z jachty a na druhý deň ho nájdu, ako sa bezradne motá v uliciach Oregonu. V nemocnici skonštatujú, že utrpel totálnu stratu pamäte a vyhlásia pátranie po jeho rodine. A vtedy nastupuje na scénu Kate – presne tá, ktorú nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsmevom a falošným sobášnym listom si poňho príde ako zákonitá manželka! Začiatok bude ťažký, ale aj život bežného pracujúceho muža s troma deťmi a úžasnou manželkou má niečo do seba. Ako dlho však dokáže Kate tajiť pred Leom jeho skutočnú identitu a udržať príjemnú idylku? (Forum Film SK)

Cinematrix

Romantická komedie Přes palubu se mi líbila svou originalitou, tohle mě zase dostalo neskutečným sympaťákem v hlavní roli, přestože se jedná vlastně o naprosto totožné filmy. Né, že bych měl něco proti tomu, jak se své role rozmazlené fifleny zhostila Goldie Hawn, ale Eugenio Derbez tu předvedl naprostého ignoranta vůči všemu, což prostě žena tak nějak neumí. Zákonitě potom čekáte, jak vyplave na povrch to, co bylo špatnou socializací hluboko pohřbeno v lidském srdci. (No toto - mně se to na starý kolena i rýmuje :-D) ()

chrispe

Skoro mám pokušení dát i čtyři hvězdičky. Ale vlastně k tomu víc, než že to bylo celkem fajn pokoukání, nemám co říct. Vykrádačka Přes palubu, věřím, že přiznaná. ()

Vabr

Strašný 2*, z toho co si pamatuju z Přes palubu, tak to bylo mnohem vtipnější a postavama i situacemi originálnější. Toto je jako kdyby Prima Cool a Prima Love měly spolu dítě. Z Prima Cool to podělilo svérázný ,,amatérismus" a sračkoidní vtipy (teda, když už tam tedy nějaký vtipy zazněly) a z Prima Love tu kýčovitou love story s přebytkem v podobě dětí. Zasmál jsem se pokud vím tak dvakrát a bylo to spíš takové ,,Ha Ha" a konec 😐. Není tu ani jedna postava, která by nějakým způsobem obstarávala vtipy. Délka filmu byla lehce otravná, protože tu nebylo čemu se smát. Mexiko tu je tak otravně vhozené, jen aby se neřeklo, že ve filmu není žádná etnická menšina. Na remake strašně slabé, ale jak vidím, zdejším uživatelům se tato ,,komedie" líbí, tak nevím 🙄. Rozhodně se podívám někdy na originál k porovnání, jelikož si ho až tak dobře nepamatuju. VYHODNOCENÍ: I MŮJ PES BY VYMYSLEL LEPŠÍ VTIPY! ()

Hellierer

Když se před 31 lety rozhodl furt stejný štramák Kurt Russell, že využije nehody, v té době ještě pěkné Goldie Hawn, ve svůj prospěch v prvním Overboard, nikoho nenapadlo, že se někdy dočkáme remaku. Ale je rok 2018 a hollywoodští filmaři rejžují na všech myslitelných a nemyslitelných značkách a tak se není čemu divit, že došlo i na Overboard. Nicméně je nutno podotknout, že film je lepší, než se po ukázkách či oznámení čekalo. Samozřejmě se nejedná o bůh ví jak průlomovou komedii. Ve skutečnosti je to ale film, jenž v pohodě zabaví po celou dobu stopáže a všichni zúčastnění do svých rolí padnou. Vyzdvihnout se však musí Eugenio Derbez, jelikož ten chlap je nehorázně snaživý sympaťák a mě neskutečně baví. Další plus které se už jen tak v amerických komedií nevidí, je naprosté vyhnutí veškerým nechuťárnám a fekálnímu humoru, což rozhodně potěší. Ve výsledku tedy jde o milou a lehce nadprůměrnou, neurážející oddechovku, kterou vlastně mohu doporučit. 60% ()

Maximilianus

V podstate jednoduchý obyčajný film, ktorý by mal spadať do nejakej kategórie romantických komédii. Romantika tam ako tak bola a komédia, ako sa to vezme. Je tam pár príjemnejších momentov, ale nič na zasmiatie sa. Anna Faris mi nevadila, ale ani by mi nevadilo, keby postavu Kate hral niekto iný. Eva Longoria už nie je tá, čo bývala v Zúfalých manželkách (skoro so ju ani nespoznal). Pár postáv je sympatickejších, pár iba do počtu. Eugenio Derbez je sympaťák a na svoj vek vyzerá výborne, takže by som mu aj uveril, že môže mať okolo šyridsiatky. Oproti Milovníkovi v prechode je toto menej originálny počin, nie je tam žiaden výrazný vtipný moment, ale film pôsobí počas celej stopáže vyrovnanejšie a menej násilne. 5,5/10. ()

bearmeedek

Inspirace "originálem" Přes palubu je jasná. Akorát si zde prohodili postavení muž a žena. Dalším poznatkem je, že originál byl, pokud si vzpomínám, více humorný. Tady je asi více romantiky. Anna Faris moc neohromila, Eugenio Derbez, který mě oslovil ve filmu Bez návodu, slušně boduje i tady. Nečekal jsem nic moc, a překvapivě to pobavilo. 70%. ()

Armin82

Jako opravdu? 80tková komedie Přes palubu, jak přes kopírák a to doslova. Pád z lodi, podobné situace, místo zapomenutých narozenin, zapomenuté výročí a v neposlední řadě otázka nejmladší, jestli táta odejde. Jediné, co choré mozky tvůrců této frašky změnili, že jsou 3 dcery a amnézií trpí chlap. Nicméně Přes palubu, je minimálně o dva levely vejš. Hawn a Russell jsou ve svých rolích daleko přesvědčivější a je to opravdu zábavné. Anna Faris zoufalá herečka ze zoufalých komedií pro pubescenty, to taky zrovna nepodržela. Od odpadu to zachránila krásná Longoria a Derbez. 20% ()

balcazar

K tejto komédii viem napísať len to, čo snáď pri každej komédii Eugenia Derbeza, ktorú som videl: síce mi je maximálne nesympatický, ale filmy, v ktorých hrá, fungujú. Tentoraz sa pridáva kontrast bohatého, ktorý si musí zvyknúť na život chudobného. Derbezovi to slušne ladilo s Annou Faris, čo býva občas kameň úrazu. ()

Likan7

Annu Faris nesnáším, ale přítelkyně chtěla nějakou pohodovku na páteční odpoledne po práci. A upřímně musím říct, že díky bohu za Eugenia Derbeza. Kde ten chlap celou kariéru byl? V Milovníkovi po přechodu si pamatuju jen jeho a tady si to dává s ještě větší grácií. Jasně, je to totální remake Přes palubu, ale právě postava Leonarda je to, co drží film v lehce nadprůměrných vodách. Jako milionář je strašný pako, jako otec od rodiny neskutečnej sympaťák, kterýmu tu loď na konci fakt hodně přeju, stejně jako třem mušketýrkám. Jen tu Annu Faris mohl vyměnit za jinou... ()

nenet

Příležitostně není na škodu dát šanci i něčemu nenáročnému. Přestože jde o poněkud umírněný remake skvělého filmu z roku 1987, docela se povedl. Pěkný prázdninový film. ()

pushover

Tak tenhle zbytečnej remake nefunguje ani jako oddychová letní komedie. Originál byl taky ptákovina, ale měl jednu věc navíc - fungující chemii mezi Goldie Hawn a Kurtem Russellem. ()