Joanna Staytonová (Goldie Hawn) sa síce na nedostatok peňazí sťažovať nemôže, ale ani keby ich mala miliónkrát viac, mladému Deanovi (Kurt Russell) by aj tak za odvedenú prácu nezaplatila. Lenže božie mlyny melú spravodlivo a niekedy aj pekelne rýchlo. A tak na výlete na luxusnej jachte spolu s manželom Joanna spadne cez palubu a stratí pamäť. Jej manžel reaguje patrične egoisticky a svoju milovanú ženu v hodine opúšťa. To však už je príležitosť pre Deana, ktorý Joannu presvedčí, že jej skutočný manžel je práve on. Ostáva už iba jediné: Dúfať, že sa Joanne pamäť nikdy nevráti... (RTVS)

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA $26,713,187Tržby Celosvetovo $27,700,000║ Nepomôžem si ale celé to ide len na pól plynu, takže po tejto komédii ostane len príšerné sucho v ústach, tých pár dobrých zábavných momentiek to nevytrhne ani k priemeru, celkovo to prišlo dosť plano podané, čakal som viac. Klasická rutinná réžia Garry Marshalla, keď ho nepodržia nad vodou herci. /40%/ ()

Dever

Soundtrack Alan Silvestri: 1. Main Title (03:03) ,2. Don't Leave Use (03:21) ,3. Katerina And Arturo (05:00) ,4. Welcome Home Baby (01:07) ,5. Opening At The Golf (01:59) ,6. A Lovely Night / A Meeting (03:35) ,7. Hold Me (01:49) ,8. Come To Daddy / I Am Proud (03:55) ,9. Sorry Annie (01:04) ()

Deleatur

Mínusy: Klišovitý a předvídatelný příběh. Průhledná propagace prostých a rodinných hodnot (trochu i nebezpečná, protože pán byl - myslím - vdovec, nikoli rozvedený). Plusy: Ale proč ne - bylo to milé a těm děckám jsem to přál (vč. pointy nakonec). Nenudilo ani po opakovaném zhlédnutí. Hawnová zvládla levou zadní proměnu své postavy a byla věrohodná v obou polohách. S Russellem měla velmi příjemnou chemii. A její zápolení s motorovou pilou mě vždycky spolehlivě rozesměje. Hodnocení: 74%. ()

J.Lajner

Přesně ten druh romantického filmu, jehož vývoj a konec lze odhadnout po prvních dvaceti minutách. Arogantní, krajně povýšená postava je vystavena zásadní životní zkoušce, díky které projde osobnostní proměnou a začne si vážit lásky, pokory a svých bližních. Spolehlivý narativní vzorec, použitý nesčetněkrát před tím i po tom. Jenže kdo by se zlobil, když kormidlo třímá spolehlivý režisér a scénář je přeplněn spoustou vtipných situací? Nesmírně charismatická dvojka Kurt Russell a Goldie Hawn, pak tuhle pohádku se šťastným koncem dotahuje téměř k dokonalosti. Ideální relaxační biják. ()

Yardie

Trošku lepších 60%. Je to příjemná komedie, tedy bych spíše řekl, takový rodinný film. Vyloženě vtipných situací nebo hlášek tam moc není. Ale fajn se na to kouká, celkem to baví, občas se zasmějete, občas pousmějete. Je od počátku jasné, jak to bude probíhat a jak to dopadne. Na zabití nudy je to OK. Howgh! ()

• Dean (Kurt Russell) Annie (Goldie Hawn) na oslavě jejích narozenin tvrdí, že je jí 29 let. To by ale znamenalo, že prvního syna, kterému je 13, porodila v 16 letech. (ter.s)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami

12.12.2009

Tohle bolí. Ne že bych si nedovedl představit remake Honby za diamantem, ale chtělo by to schopného režiséra a hlavní představitele, kteří alespoň vzdáleně napodobí chemii, jiskřící v té době mezi… (viac)